Контрольний матч. "Колос" - "Штурм" (Іванків) 2:2

Контрольний матч.

"Колос" - "Штурм" (Іванків) 2:2

Голи: Гончаренко 7, Гусол 11 - Любко 19, Хруль 53

"Колос": Горох (Биценко, 75), Криворучко, Гончаренко, Кукош, Мілько, Болбат (Денисенко, 68), Ільїн, Ємець (Велетень, 78), Салабай, Гусол, Велетень (Канаєв, 68).

"Колос" провів спаринг з аматорським колективом "Штурм" (Іванків). Нагоду відчути ритм першої команди "Колоса" у цій грі отримали і гравці U-19 - Богдан Биценко, Владислав Канаєв та Данило Денисенко. Владислав Велетень з'являвся на полі двічі, у старті, а пізніше замість травмованого Владислава Ємця.

Вже на 7-й хвилині захисник "Колоса" Роман Гончаренко відкрив рахунок у грі, чудово зігравши головою після навісу Болбата зі штрафного на правому фланзі. Через 4 хвилини свій перший м'яч за головну команду ковалівців забив Артем Гусол і рахунок став 2:0 на користь ковалівців.

Суперник відіграв один м'яч достатньо швидко - Владислав Любко залишився без опіки після навісу зі штрафного та вдало пробив у дальній верхній кут - Валентин Горох дістати цей м'яч вже не міг. Сталося це на 19-й хвилині гри. На 53-й хвилині іванківцям вдався високий пресинг, в наслідку якого ковалівська оборона втратила м'яч і Денис Хруль зрівняв рахунок.

Після цього "Колос" заграв значно активніше і створив досить суттєвий тиск на ворота суперника, але "Штурм" гідно його витримав, здобувши у підсумку пристойний для себе результат.

Читай також: Ярослав Вишняк: "Чорноморець" - одна з найкращих команд УПЛ по організації гри, Рангел травмований"