Головний арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Асистенти: Александр Дашко (Київська область), Тарас Клименко (Хмельницький)

Голи: Бойко, 45, Прядун, 53, Наумець, 79

"Минай": Ольховий, Солдат, Дмитрук (Ременяк, 56), Нємчанінов, Кравчук (Панасенко, 46), Булеза (Рогозинський, 56), Твердохліб, Вітенчук, Ралюченко, Одарюк (Голуб, 69), Вишневський (Гечев, 46)

ЛНЗ: Пеньков, Муравський (Насонов, 85), Норенков, Лопирьонок, Стасюк, Бойко, Тищенко (Олійник, 71), Хамелюк, Шестаков (Наумець, 70), Савін (Пасіч, 62), Прядун (Нич, 62)
Тренер: Олександр Ковпак

Попепедження: Булеза, 53 - Муравський, 16, Прядун, 48, Пеньков, 82

{{widget:lineup:21744}}

Робити висновки після стартового туру, мабуть, це неправильно. Емоційно. Десь і непрофесійно. Тим більше вішати ярлики. Можна, звісно, перший матч програти з великим рахунком, однак, потім зібравшись, дати бій усім іншим суперникам. І тим самим змусити замовчати скептиків.

"Минай" суперником для "Динамо" не став - поступився з рахунком 1:4. Особливих ілюзій відносно цієї гри, гадаю, ніхто з уболівальників закарпатської команди не робив. Вони чекали на приїзд дебютантів з Черкас. Команди, яка, могло здатися, по зубах підопічним Володимира Шарана.

Але матч засвідчив беззубість, безхарактерність, безвілля гравуів "Минаю". Якщо перший тайм ще якось господарі намагалися створити ілюзію справжньої чоловічої боротьби, то після двох пропущених м'ячів змірилися з рахунком і відверто догравали поєдинок. Апофеозом цього, вибачте, закарпатського "пофігізму" став третій гол. Міг бути ще четвертий і п'ятий, проте - обійшлося для господарів.

Не знаю, що казатиме після фінального свисика Володимир Шаран, але, думаю, компліментів на свою адресу гравці "Минаю" точно не дочекаються. Команди цього фахівця завжди вирізнялися бійцівськими якостями, та тільки не сьогодні. Цей матч - не в копілку закарпатської команди. Ні з точки зору набору очок, ні з точки зору якості гри. Чекаємо на висновки.

А ЛНЗ - з перемогою. Першою. Історичною. І не останньою...

...Хотів було поставити крапку, та все ж вирішив, що несправедливо, коли найперші черкаські елітні голи залишаться без опису. Отже, почнемо.

45 хвилина. Муравський від центрального кола зробив діагональ на правий край на Стасюка, той відіграв у центр на Бойка, який нічого не став вигадувати й вистрілив метрів з 22-х точнісенько під ближню стійку - 0:1.

54 хвилина. Стасюк з правого флангу перевів м'яч у центр на Тищенка, той далі на Савіна, який на мить випередив Дмитрука й ногою, наче шпагою, проткнув м'яч повз голкіпера - стійка, однак на добиванні першим опинився Прядун - 0:2.

79 хвилина. Дуже показовий гол. Невдалу подачу господарів головою перервав Муравський, Нич виграв підбирання, Пасіч протягнув м'яч з пару десятків метрів та ідеально зіграв на Наумця, який спокійно переграв Ольхового - 0:3.

Жирну крапку було поставлено. А, може, навіть знак оклику.