Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Олександрія" - "Динамо" 0:1. Вага тактичної перебудови
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1713028459--oleksandriia-dynamo-0-1-vaha-taktychnoi-perebudovy.html

Чудова перемога Динамо на класі.

 

Консул

Дуже важка перемога. Матч можна розкласти на три різні частини, відповідно до переривань на тривоги. В першій частині Динамо грало вальяжно, нікуди не поспішаючи, ніби Олександрія має сама колись розвалитися. Ванат схибив, а Волошин погано прийняв, тому не зміг забити. А в цілому бракувало бажання та швидкості.

Другу частину я майже не бачив, бо УПЛ-ТВ вже котрий раз навмисно вимикає Динамо з трансляції (яка ніби то є безкоштовною). Замість цього матчу всім показували порожню балаканину групи футбольних звіздунів. А потім вони знов дивуються: а чого це Динамо не хоче до загального пулу? У другій частині (судячи з огляду) була гостра гра в обох команд, а потім Волошин отримав червону (до речі, він часто грубо грає), і наші впали в депресію. Я вже змирився, що не переможемо.

Але після другої тривоги наші добре налаштувалися, вийшли як на останній бій. Діяли старанно, розумно та агресивно. Тоді вже господарі нічого не створили, а наші забили два робочі голи. Шкода, що Шапаренко на сантиметри заліз в офсайд під час другого голу. Сподобалося, як на цьому відрізку працювали Шапаренко, Ванат, Кабаєв та Бражко. Дячук із Поповим теж сьогодні гарно відпрацювали. Принаймні сьогодні я задоволений тим, як наші вирвали перемогу в складних умовах.

Я так розумію, що СаШо не робив замін, щоб мати кілька свіжих гравців проти Миная у середу. Далі подивимось. З перемогою!

 

Игорини

До речі, дуже складний для суддівства матч. Якби це було 10 років тому, вже б був срач на 100 коментів. Як я вже неодноразово писав, в цьому чемпіонаті арбітри чесно намагаються уникнути скандальних рішень, тому небагато матчів, на які вплинуло суддівство. Сьогодні Деревинський старався, просто кілька моментів було ну дуже неоднозначних.

Перший - падіння Ковальця, за яке він отримав жовту за симуляцію. Тут суддя правий: нога Попова стояла на місці, а Ковалець навмисно налетів на неї. Порушення не було.

Другий момент - вилучення Волошина. Першу картку я не бачив (в огляді її теж немає), а друга - заслужена, хоча й була випадковістю.

Третій момент відбувся на 60-й хвилині, коли Шевченко навмисно відбив м'яч рукою (плечем) за межами штрафного. Причому цей м'яч летів у порожні ворота. Як на мене, це мала б бути червона, але Деревинський пробачив.

Через дві хвилини відбувся найбільш спірний епізод у штрафному Динамо. Абсолютно одночасно Ковалець обійняв Тимчика, щоб впасти разом та намалювати пенальті, а Вівчаренко завалив Шулянського. Тобто треба було або ставити пенальті, або давати другу жовту Ковальцю. Обидва варіанти були б скандальними. Тому арбітр вирішив нічого не робити, і це не найгірше рішення.

А через ще дві хвилини стався гол Бражка. Він дійсно торкнувся ноги Кравченка, але Кравченко вже занурився бутсою в газон, і впав би навіть без дотику. Теж спірний момент. Але, враховуючи, що арбітр до цього пробачив Ковальця та Шевченка, але не пробачив Волошина, вирішив не скасовувати гол, щоб його не звинуватили в упередженості. Теж зрозуміле рішення.

Ну а гол Ваната скасували через сантиметровий офсайд у Шапаренка. Тут все однозначно.

В цілому суддівство було адекватним, хоча у кожного своя правда.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Дуже важка перемога. Матч можна розкласти на три різні частини, відповідно до переривань на тривоги. В першій частині Динамо грало вальяжно, нікуди не поспішаючи, ніби Олександрія має сама колись розвалитися. Ванат схибив, а Волошин погано прийняв, тому не зміг забити. А в цілому бракувало бажання та швидкості.

Другу частину я майже не бачив, бо УПЛ-ТВ вже котрий раз навмисно вимикає Динамо з трансляції (яка ніби то є безкоштовною). Замість цього матчу всім показували порожню балаканину групи футбольних звіздунів. А потім вони знов дивуються: а чого це Динамо не хоче до загального пулу? У другій частині (судячи з огляду) була гостра гра в обох команд, а потім Волошин отримав червону (до речі, він часто грубо грає), і наші впали в депресію. Я вже змирився, що не переможемо.

Але після другої тривоги наші добре налаштувалися, вийшли як на останній бій. Діяли старанно, розумно та агресивно. Тоді вже господарі нічого не створили, а наші забили два робочі голи. Шкода, що Шапаренко на сантиметри заліз в офсайд під час другого голу. Сподобалося, як на цьому відрізку працювали Шапаренко, Ванат, Кабаєв та Бражко. Дячук із Поповим теж сьогодні гарно відпрацювали. Принаймні сьогодні я задоволений тим, як наші вирвали перемогу в складних умовах.

Я так розумію, що СаШо не робив замін, щоб мати кілька свіжих гравців проти Миная у середу. Далі подивимось. З перемогою!

уплтб так робить не тільки в матчах з Динамо. Не треба тут робити цей клуб особливим. Це в них така "специфіка" роботи)

 

CROTovich

десь аналогічно працювала і сектанта в минулому сезоні

 

CROTovich

Мапа сайту Повна версія Оновити