Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтар" - "Кривбас". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1709441731--shakhtar-krivbas-anons-ta-prognoz-matchu.html

Де ж наш капітан і вижігатєль (випалювач) центра поля, цементатор захисту Шахтаря, збірної і всього на світі Тарас Степаненко дівся? Без нього, якось стрьомнувато дотримуватись поради експерта і на «обидві забʼють» ставити, навіть при тому, що Кривбас на першому місці поки знаходиться. Потрібно чекати склади команд, а вже тоді вирішувати. В минулому турі шановний експерт теж, здається, радив, на «обидві забʼють» ставити, а он яка оказія пріключілась.

 

нікюдаг

Чекаю клоунського матчу.

Наскільки я зрозумів, то дивитись трансляції нам зясь...

 

kola

Із дитинства за Кривбас! На крайній випадок, за нічию. Головне, щоб Шахтар не переміг. Кривбас ще своє втратить, а Шахтар може зібратися й не втрачати. Тому вболіваю за Кривбас.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Де ж наш капітан і вижігатєль (випалювач) центра поля, цементатор захисту Шахтаря, збірної і всього на світі Тарас Степаненко дівся? Без нього, якось стрьомнувато дотримуватись поради експерта і на «обидві забʼють» ставити, навіть при тому, що Кривбас на першому місці поки знаходиться. Потрібно чекати склади команд, а вже тоді вирішувати. В минулому турі шановний експерт теж, здається, радив, на «обидві забʼють» ставити, а он яка оказія пріключілась.

Поставь тогда на "обе убьют" как в тексте!..

"..сразу напрашиваются две ставки: тотал больше 2,5 и обе убьют.."..

+

"сумы"..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя kola показать

Наскільки я зрозумів, то дивитись трансляції нам зясь...

Дядя Коля, не парся, только для Тебя..

https://liveball.uno/match/1062683

Соррюсь шо питарское, но без впн..

Можешь обкатать на Зорьке пока.

https://liveball.uno/match/1062680

Йазык правд не всегда подходящий..

 

дядя бабай

Людина, яка вирішила повернути Рака в Шахтар повинна піти з команди...

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Людина, яка вирішила повернути Рака в Шахтар повинна піти з команди...

У мене єсть мнєніє, що це або Срна, або Палкєнг)).

Сподіваюсь, у Кривбаса всі заявлені, вакциновані, мають довідки з жека та всі потрібні борщі.

Ато, бува, різна хурма трапляється...

трансляція тут https://app.setantasports.com/live/261160

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

У мене єсть мнєніє, що це або Срна, або Палкєнг)).

треба виганяти з команди

 

lexa29

Вже хотів і Бондаренка з команди виганяти, як він забив.

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Сподіваюсь, у Кривбаса всі заявлені, вакциновані, мають довідки з жека та всі потрібні борщі.

Ато, бува, різна хурма трапляється...

Довідки про щеплення від кору і про відсутність боргів за комунальні послуги обов'язкові.

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Вже хотів і Бондаренка з команди виганяти, як він забив.

Та всіх вигнати вапше. Нах.єр вони потрібні? Лишити Срну з ключами від усіх кабінетів. Даріо парішає.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Довідки про щеплення від кору і про відсутність боргів за комунальні послуги обов'язкові.

Та вже не треба, вже і так парєшалі.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Та вже не треба, вже і так парєшалі.

Що, і навіть не спитають, чи всі здали на домофон)?

Блін, пропустив я і склади команд заявлених на матч і сам матч. Якби побачив, що Ракицький буде грати, однозначно, поставив би на більше гола від Кривбаса. На більше півтора я ставлю, коли разом з Раком, ще й Стьопа виходить до пари (ще ні разу при такому розкладі не було такого, щоб така ставка не зіграла). А так, наперед, я поставив, шо Шахта виграє, та ще й з форою. Правда, я гадав, шо є всього відсотків 10, шо Стьопа вийде, а що Пушич випустить Рака в старті, мені таке й в страшному сні не могло приснитись. Договорняк значить.

 

нікюдаг

Мапа сайту Повна версія Оновити