Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Марсель" - "Шахтар" 3:1. Коли об'єктивні чинники не на твою користь
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/europa_league/1708635763--marsel-shakhtar.html

нельзя было ставить на игру Судакова-Бондаренко-Сикана вот и получили--ШД их уровень дворовой УПЛ и не какие ЕК

 

Alexander Belogubko

Ответ на сообщение пользователя Alexander Belogubko показать

нельзя было ставить на игру Судакова-Бондаренко-Сикана вот и получили--ШД их уровень дворовой УПЛ и не какие ЕК

Заберите одних буратин и поставте других??

Февраль на дворе.. И на Уровне только "физика", чему даже удивлён. Остальное пока бей-беги, и это на фоне никудышного Марселя.. Другие бы разделали Шахту как Бог черепаху.

 

дядя бабай

Не хотів накаркати (бо ставив), але в прогнозі людською мовою написав - якщо на полі будуть Рак і Стьопа одночасно, можна сміливо хату ставити, що суперник заб'є мінімум 2 м'ячі. До речі, таке я писав не вперше, четвертий раз здається, і кожен раз мій тіпа прогноз збувався. Я розумію, шо за Стьопу мені 99 відсотків вболівальників очі б повидирал и і всі кістки переламали, але народ, ви шо, дійсно не тойво? Вопше не соображаєте і нічого не бачите? В минулому матчі з французами Стьопа тупо дав гольовий пас супернику, після якого не забити було практично неможливо. І ніхто словом не обмовився. Ні один журналіст, ні один вболівальник. Коли, допустим, Зінченко чи наш красуня з Челсі втрачає м'яч на чужій половині поля і після того суперник проводить десятипасову комбінацію і в результаті забиває гол - всьо, вся преса і вболівальники тиждень те мусолять і їх винними роблять. А коли наш капітан і вижигатєль центра поля і вопше всього вижигатєль Стьопа косячить раз за разом, нікуди не встигає, а якщо встигає, то тільки в кістку, а не в м'яч, не може елементарних футбольних дій робити - всьо чотко, якби не Стьопа, то пропустили би не три, а п'ять. За Рака я вже не говорю. У нас бабки за маршрутками швидше за нього бігають. В нападі він бомба і в позиційному захисті він теж пайдьот, але він тупо не встигає зайняти правильну позицію.

Цей матч не дивився, ждав тільки коли склади об'являть, в великій надії, шо наш новий авангардний тренер таки випустить на поле Стьопу з Раком. І він мене не підвів, уважуха

 

нікюдаг

Подивився тільки шо голи. І як там ваш вижигатєль? Без нього і збірній, і Шахтарю каюк по вашому? Знов, головний пас від нього, тільки не в чужі ворота, а в свої. І ще один гол виключно на його, як кажуть, совісті. Правда, коментатор почав Стьопу відмазувати, мов пас незручний, але пас був нормальний, поки притрушений Стьопа стояв на місці і помаленьку лапку до м'яча тягув, гравець французького клубу встиг пробігти метри три (фора) і "обікрасти" вижигатєля. Якби то був не Стьопа, нічого подібного і близько не сталось.

Повірте, я всім серцем за Шахтар і за наш футбол, але ж неможна ж так. Якісь дебільні стереотипи, нав'язані не зовсім порядними журналістами; вболівальники, які на ті шняги ведуться і починають вважати ті тіпа розмови результатом побаченого і свого тіпа умственого труда і все в цьому ж дусі. Роботяги, тим паче старі, нічого хорошого не зможуть зробити в сучасному футболі, потрібно розвивати і не відпускати в 14 років за границю ТАЛАНТИ. Навіть якщо тобі не подобається, як талант себе поводить на полі і за ним також (я про старих і напів старих краснопузих тренерів).

Повірте, я всім серцем і за Шахтар і за наш футбол

 

нікюдаг

Гольовий пас, а не головний, пардоню за айпад, дуже любить по свому писати, за ним не вслідкуєш повністю

 

нікюдаг

Заслужена поразка.

Потрібно вже переключатися на чемпіонат

 

CROTovich

Гра Шахтаря повне г, результат г.

Що я хтів сказати.. а, це лише мені Егіналду на Мирона Маркевича схожий?

 

Lekwar

Тарасові треба завершувати.

Найбільш огидна гра Шахтаря за цей євросезон. Краще було взагалі на поле не виходити ніж таку ганьбу видавати. 90% матчу грали без мяча, помилка на помилці, Сікан на голодному пайку, півзахист взагалі як наче вперше мяч бачили, захист не краще. Постійні обрізки, неточні передачі, не влучання по мячу. Усі голи Марсель забив після жахливих помилок гравців Шахтаря. Сам, що цікаво, майже нічого по справжньому небезпечного не створив. Усе любязно допомогли гірники. Чим займався той Пушич взимку я не розумію. Навіть перший матч грали значно краще.

 

Sith

Перші 20 хвилин Шахтар грав чудово, повністю домінував на полі. А потім лише одна обрізка - і все, команда посипалася, і більше не знайшла свою гру аж до кінця матчу. Безумовно, головний антигерой - Стьопа. Весь поламаний, вже зовсім не встигає, схоже, що цей сезон має стати для нього останнім в кар'єрі. Але він хоча б грав, щось намагався робити. А от що на полі робили Сікан із Бондаренком? Ховалися в траві? Фактично мінус два гравці весь матч. Пушич чомусь не робив замін, доки не стало запізно. Я взагалі вважаю, що треба було ставити другого опорника (Назарину), а не "пластилинового" Бондаренка.

Я чомусь очікував, що Шахтар додасть після першого матчу, а додали французи. А Шахтар серйозно розчарував, провал за провалом. Такий зараз, на жаль, рівень всього нашого футболу.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Перші 20 хвилин Шахтар грав чудово, повністю домінував на полі. А потім лише одна обрізка - і все, команда посипалася, і більше не знайшла свою гру аж до кінця матчу. Безумовно, головний антигерой - Стьопа. Весь поламаний, вже зовсім не встигає, схоже, що цей сезон має стати для нього останнім в кар'єрі. Але він хоча б грав, щось намагався робити. А от що на полі робили Сікан із Бондаренком? Ховалися в траві? Фактично мінус два гравці весь матч. Пушич чомусь не робив замін, доки не стало запізно. Я взагалі вважаю, що треба було ставити другого опорника (Назарину), а не "пластилинового" Бондаренка.

Я чомусь очікував, що Шахтар додасть після першого матчу, а додали французи. А Шахтар серйозно розчарував, провал за провалом. Такий зараз, на жаль, рівень всього нашого футболу.

французи не додали, зіграли на тому ж рівні. А ось Шахтар значно здав

 

Sith

Мапа сайту Повна версія Оновити