Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Рух" 2:0. Воротарське питання
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1701010642--dinamo-rukh-2-0-vorotarske-pitannja.html

Ще один матч під орудою СаШо, який мені сподобався. Абсолютно беззаперечна перемога над сильною командою, без жодних шансів для Руха, без валідолу, навіть без суперечливих моментів. Рахунок міг бути й більшим, але то неважливо. Головне, що Шовковський взяв 6 очок там, де дід втратив би всі 6. Тому що замість володіння м'ячем та провалів Динамо грало через пресинг та контратаки. Не давали дихати та карали за обрізки.

Хоча Пономарьов приблизно знав, за якою схемою гратиме Динамо, СаШо знов здивував. Окрім 4-2-3-1 із вінгерами на бровках, сьогодні Бражко персонально по всьому полю працював проти Таллеса, Буяльський страхував його зону, а Шепелєв грав на перехопленнях "зайця-вибігайця". Ну і як проти Кривбаса, знов наші багато рухалися та страхували один одного. Тому жодного реального моменту біля наших воріт.

Коли структура гри добре відпрацьована, а тактику підібрано під конкретного суперника, навіть відсутність багатьох креативних гравців та погана форма інших гравців не завадила виграти. Це підтверджує мій тезис про те, що в чемпіонаті навіть із таким гравцями можна всіх перемагати. Тому з перемогою!

 

Игорини

Тепер по гравцях Динамо. Кабаєв забив свій перший м'яч за Динамо! Закляття знято, яке заважало йому три сезони. В цілому він не дуже продуктивно грав, але гол поклав дуже майстерно. Дуже сподобався Тимчик. Я не знаю, що із ним зробили, але сьогодні він не програв жодного єдиноборства, його жодного разу не прокинули, як це було раніше. За гол само собою теж молодець. Дуже надійно грав Сирота, Дячук принаймні не наварив, хоча помилки були. Бражко добре відіграв проти Таллеса та й взагалі у відборі, хоча атаки він чомусь сьогодні не розганяв.

Знов непереконливо за такої схеми виглядав Дубінчак, навіть коли його правим вінгером перевели. Дуже загальмованим виглядає Буяльський. Шепелєв чудово розганяв атаки, але не знає, що далі робити з м'ячем. Караваєв грав абсолютно жахливо, стільки атак запоров! Беніто теж якось у гру не потрапив. Ванат видно, що травмований, бо багато разів обрізався, хоча й гостріше виглядає за Беніто. Вівчаренко ще не набрав форму, але мав забивати в порожні ворота. Бущан надійно грав, хоча у нього й роботи майже не було.

І вот за такої невиразної гри багатьох динамівців, без Попова, Ярмоленка, Волошина та спочатку Ваната, все одно впевнено виграли! Тому що тактично грали правильно. За це я вдячний тренерському штабові.

 

Игорини

Ну не сказать, что без моментов. На 12й минуте очень даже момент был. Но в целом довольно достойно, да.

 

Quartz

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Ще один матч під орудою СаШо, який мені сподобався. Абсолютно беззаперечна перемога над сильною командою, без жодних шансів для Руха, без валідолу, навіть без суперечливих моментів. Рахунок міг бути й більшим, але то неважливо. Головне, що Шовковський взяв 6 очок там, де дід втратив би всі 6. Тому що замість володіння м'ячем та провалів Динамо грало через пресинг та контратаки. Не давали дихати та карали за обрізки.

Хоча Пономарьов приблизно знав, за якою схемою гратиме Динамо, СаШо знов здивував. Окрім 4-2-3-1 із вінгерами на бровках, сьогодні Бражко персонально по всьому полю працював проти Таллеса, Буяльський страхував його зону, а Шепелєв грав на перехопленнях "зайця-вибігайця". Ну і як проти Кривбаса, знов наші багато рухалися та страхували один одного. Тому жодного реального моменту біля наших воріт.

Коли структура гри добре відпрацьована, а тактику підібрано під конкретного суперника, навіть відсутність багатьох креативних гравців та погана форма інших гравців не завадила виграти. Це підтверджує мій тезис про те, що в чемпіонаті навіть із таким гравцями можна всіх перемагати. Тому з перемогою!

На початку першого тайму у Руха був 100% момент.

 

Консул

Мапа сайту Повна версія Оновити