Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Ворскла". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1695006929--dinamo-vorskla-anons-ta-prognoz-matchu.html

Гадаю, план такий. Енкаведісти по шустрому отримують червону і тупо програють. Чи, героїчно, витягують нічєйку. А на початках (до червоноі) всією командою обкладають карний полтавчан. При чому всі тусуються по площі навколо лінії карного (як орієнтир) і глибоко в карний якщо хтось вбігає - то максимум один гравець. А не так, коли потрібно забивати гол: чоловіка чотири, як мінімум, дуже часто знаходяться глибоко в штрафній суперника коли команда атакує

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Гадаю, план такий. Енкаведісти по шустрому отримують червону і тупо програють. Чи, героїчно, витягують нічєйку. А на початках (до червоноі) всією командою обкладають карний полтавчан. При чому всі тусуються по площі навколо лінії карного (як орієнтир) і глибоко в карний якщо хтось вбігає - то максимум один гравець. А не так, коли потрібно забивати гол: чоловіка чотири, як мінімум, дуже часто знаходяться глибоко в штрафній суперника коли команда атакує

В мене буде прохання не використовувати в подальшому цих "енкаведістів", і все подібне на адресу будь-яких інших українських клубів. На фронті воюють багато вболівальників ДК та інших команд, яким такі речі читати неприємно. Якщо неможливо спілкуватись без "підколок", існує достатньо інших "жаргонних" назв типу бобрів, кротів, й т.д. Варто цим і обмежитись. Дякую.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

В мене буде прохання не використовувати в подальшому цих "енкаведістів", і все подібне на адресу будь-яких інших українських клубів. На фронті воюють багато вболівальників ДК та інших команд, яким такі речі читати неприємно. Якщо неможливо спілкуватись без "підколок", існує достатньо інших "жаргонних" назв типу бобрів, кротів, й т.д. Варто цим і обмежитись. Дякую.

Відколи це Динамо кротами стало?

 

Sith

Постараюсь. Хоча в моєму випадку це трішки непросто. Справа в тому, шо мого прадіда Степана розстріляли в місті Хабаровск в 37 мому році за рішенням «особой тройки НКВД СССР». Тіпа нерозкаявшийся куркуль і тіпа агент якихось розвідок. Хоча він вопше не при ділах був. Ну так от - бумажку про рішення розстріляти мого прадіда і бумажку про створення футбольного клубу динамо Киів підписав один і той-же тіпчик - енкаведіст Сьома Западний. Я сам бачив копію того документа, і мені якось з юних прямо лєт клуб динамо асоціюється з краснопузими, комсюками, енкаведістами і всім таким в цьому роді.

І те шо багато людей, і навіть на фронті, вболіває за динамо - то взагалі їх проблема. Не знання не звільняє від відповідальності. Не думаю, що, допустим, євреї вболівали за єврейський клуб, але створений гестапо. А асоціації - прямі, просто евреї більш злопамятні. Ну і для повного кайфу бажано признати 70 років рядянської влади тупою окупацією, так як це зробили Латвія, Литва і Естонія. Тим паче, історичний момент - підходящий

 

нікюдаг

І да, я теж на фронті був, на трох хітпарадах (Степанівка, Дебальцево і ше там на одному паскудному) нормально так відмітився.

 

нікюдаг

Мапа сайту Повна версія Оновити