Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Кривбас" - "Шахтар". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1692472939--krivbas-shakhtar-anons-ta-prognoz-matchu.html

Проти команд Вернидуба, Шахтарю завжди важко.

 

CROTovich

« Отсюда и первая потеря очков, и довольно тяжелые победы над "Металлистом 1925" и "Александрией", и если бы не хорошая игра Потрошителя в последнем матче, то и вторая потеря очков была бы очень близка» - а як мені зробити, шоб я не читав подібного? Шоб не тре було кожного разу переключати мову на нормальну?

 

нікюдаг

Пару днів назад коефіцієнти на перемогу Шахтаря були 1.35, а сьогодні різко стрибнули до 1.7. Певно із-за Рака в тому числі. Ну не можна ставити в основу чувака, який в режимі максимального свого прискорення бігає повільніше чим бабулі ганяються за маршрутками.

 

нікюдаг

Болеем за Кривбасс

 

Alexander Belogubko

Не читай на язикє кончених і не буде потрошителєй, движеній і прочіх лінгвістічєскіх чудєс)) Вже рік як зробили повноцінну україномовну версію сайту

 

Shurifan

Ответ на сообщение пользователя Shurifan показать

Не читай на язикє кончених і не буде потрошителєй, движеній і прочіх лінгвістічєскіх чудєс)) Вже рік як зробили повноцінну україномовну версію сайту

Дякую за савєт

 

нікюдаг

А також дякую тому чуваку з сайта, який (в святу неділю!) запхав кнопочку з мовою над кнопочкою з псячою. Тепер автоматом українську версію викидує, а не так як було і кожен раз самому потрібно було міняти.Цікаво, то тільки мені поміняли по просьбє трудящихся чи всім…

 

нікюдаг

Знову у першому таймі просто катком по супернику. А у другому відбиватись будуть?

 

Sith

А де грають? Чому глядачі на трибунах?

 

Anykeyer

Мапа сайту Повна версія Оновити