Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Ворскла" - "Зоря" 1:2. Єврокубкові розбірки
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1691934920--vorskla-zoria-1-2-yevrokubkovi-rozbirky.html

З такою фізухою, реалізацією і Волошиним, супернику проти нас грати не треба. Можна просто почекати, поки команда здохне, а потім спокійненько собі включатися. Лалатович сьогодні був проти здорового глузду, фізично не готова команда грає з однією заміною до 85 хвилини. Коли на лавці сидять Чурко, Мічін, Хахльов, Бугай, Нагнойний, Тлумак. Шо заважало зробити заміни раніше - я не знаю.

Тим не менш. З Герреро і без нього це просто дві різні команди. Чому не йде у Алефіренка, я поки не розумію. Тим не менш, викуп Герреро - головний трансфер, навіть не дивлячись на те що він запоров як мінімум ще два супермоменти. Антюх. Джордан - герой матчу. Він дуже гарно ще проти Руху (не дивлячись на вилучення), сьогодні абсолютно спокійно і холоднокровно. Чудово читає гру, грає на стандартах, ну а Сантана в нього гол вкрав. Сподобався своїм спокоєм Турбаєвський - те чого нажаль не вистачає Сапутіну. Хай його не дуже напрягали, але він був абсолютно спокійний і врівноваженний. Це важливо, особливо коли у воротаря лічені матчі на рівні УПЛ.

Лалатович дуже сильно спростив гру. Просто лупити вперед, а там Герреро якось зачепиться. Як ми будемо грати проти більш закритих суперників, я поки не уявляю. Три центральних захисники проти Ворскли спрацювали, але як взламувати насичені оборони - це поки для мене загадка. Сьогодні зіграли так, як зазвичай грали проти нас. На щастя нарешті виграли, але... З полегшенням після цього поєдинку особисто я не видихнув.

P.S. Але за поведінку під час гімну та хвилини мовчання Лалатовичу респект, наш слон.

 

Mehmet Aurelio

Мапа сайту Повна версія Оновити