Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Але ж Євробачення.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Букі.

1. Хорватія.

2. Ізраїль.

3. Швейцарія.

4. Франція.

5. Україна.

На зараз так.

Здається між ціми країнами і відбудеться бійка!

З цікавого. Італійці, випадково, покащали рещультати глядацького голосування поикраїні. Наче 40% за Голан. А ви кажете фріфалистин.

 

Симон Изгоев

Сподіваюсь, що цього нідерландського підара європапу дискваліфікують нахуй.

 

Striker

Як взагалі Нідерланди випустили цього проросійського чорта на Євробачення?

 

Striker

Ізраїль не подобається взагалі, від чого всі так пісяють окропом я хз.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Букі.

1. Хорватія.

2. Ізраїль.

3. Швейцарія.

4. Франція.

5. Україна.

На зараз так.

Здається між ціми країнами і відбудеться бійка!

З цікавого. Італійці, випадково, покащали рещультати глядацького голосування поикраїні. Наче 40% за Голан. А ви кажете фріфалистин.

А що там?

 

wert

Вже глянув

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А що там?

Гучний скандал на "Євробаченні-2024": шведський співак зробив політичний жест на підтримку Палестини

Виконавець порушив правила конкурсу.

Довкола першого півфіналу "Євробачення-2024" розгорівся гучний скандал через шведського співака Еріка Сааде.

Виконавець цьогоріч не є учасником конкурсу, однак він виступав на відкритті разом зі співачками Елені Фурейра та Chanel. Та якщо до артисток питань не виникло, то до Сааде — чимало.

Річ у тім, що він порушив правила "Євробачення". Виконавець вийшов на сцену з символом Палестини - арафаткою, яка була замотана у нього на зап'ясті. Однак це робити було суворо заборонено. По-перше, не дозволяється під час виступів використовувати ані прапори, ані символи тих країн, які не беруть участь у конкурсі. По-друге, на тлі конфлікту між Ізраїлем та ХАМАСом це розцінюється як політичний жест.

До речі, сам Ерік Сааде виступав за те, аби Ізраїлю заборонили брати участь у "Євробаченні". Окрім того, він обурювався, що на конкурсі не можна використовувати прапор Палестини.

Організатори "Євробачення-2024" вже прокоментували інцидент. Вони зазначили, що Ерік Сааде був ознайомлений із правилами. Тож їм прикро, що співак ними знехтував та вчинив саме таким чином.

"Пісенний конкурс "Євробачення" – це жива програма. Усі артисти ознайомлені з правилами конкурсу. Нам шкода, що Ерік Сааде вирішив знехтувати неполітичним характером події", — йдеться в повідомленні організаторів, пише SVT.

Ерік Сааде вже теж прокоментував скандал. Він зазначив, що арафатку ще в дитинстві отримав від батька, який є палестинцем. Співак зізнався, що одягнув його на зап'ястя, аби мати щось автентичне та показати своє походження.

"Ту арафатку я отримав від батька ще маленьким хлопчиком, щоб ніколи не забувати, звідки родом. Тоді я не знав, що колись це назвуть "політичним жестом". На мій погляд, це просто расизм. Я просто хотів бути інклюзивним і носити щось автентичне для мене, але EBU, здається, вважає мою етнічну приналежність суперечливою", — обурився співак.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Гучний скандал на "Євробаченні-2024": шведський співак зробив політичний жест на підтримку Палестини

Виконавець порушив правила конкурсу.

Довкола першого півфіналу "Євробачення-2024" розгорівся гучний скандал через шведського співака Еріка Сааде.

Виконавець цьогоріч не є учасником конкурсу, однак він виступав на відкритті разом зі співачками Елені Фурейра та Chanel. Та якщо до артисток питань не виникло, то до Сааде — чимало.

Річ у тім, що він порушив правила "Євробачення". Виконавець вийшов на сцену з символом Палестини - арафаткою, яка була замотана у нього на зап'ясті. Однак це робити було суворо заборонено. По-перше, не дозволяється під час виступів використовувати ані прапори, ані символи тих країн, які не беруть участь у конкурсі. По-друге, на тлі конфлікту між Ізраїлем та ХАМАСом це розцінюється як політичний жест.

До речі, сам Ерік Сааде виступав за те, аби Ізраїлю заборонили брати участь у "Євробаченні". Окрім того, він обурювався, що на конкурсі не можна використовувати прапор Палестини.

Організатори "Євробачення-2024" вже прокоментували інцидент. Вони зазначили, що Ерік Сааде був ознайомлений із правилами. Тож їм прикро, що співак ними знехтував та вчинив саме таким чином.

"Пісенний конкурс "Євробачення" – це жива програма. Усі артисти ознайомлені з правилами конкурсу. Нам шкода, що Ерік Сааде вирішив знехтувати неполітичним характером події", — йдеться в повідомленні організаторів, пише SVT.

Ерік Сааде вже теж прокоментував скандал. Він зазначив, що арафатку ще в дитинстві отримав від батька, який є палестинцем. Співак зізнався, що одягнув його на зап'ястя, аби мати щось автентичне та показати своє походження.

"Ту арафатку я отримав від батька ще маленьким хлопчиком, щоб ніколи не забувати, звідки родом. Тоді я не знав, що колись це назвуть "політичним жестом". На мій погляд, це просто расизм. Я просто хотів бути інклюзивним і носити щось автентичне для мене, але EBU, здається, вважає мою етнічну приналежність суперечливою", — обурився співак.

Дякую

 

wert

Не дуже зрозумів, що саме зробило то, (як кажуть) про цапське їбанько, але нахуй, то нахуй!

А міг буди одним з фаворитів.

 

Симон Изгоев

Україна виступає другою, це просто якийсь злив нас. Так вирішив продюсер євробачення.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Україна виступає другою, це просто якийсь злив нас. Так вирішив продюсер євробачення.

Не жереб хіба?

 

Симон Изгоев

А з іншого боку, мені здається, що всі вже вирішили, за кого будуть пмцкати.

Як вважаєш?

 

Симон Изгоев

Тим часом по буках, нас і французів посунула Ірландия. Як?!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Тим часом по буках, нас і французів посунула Ірландия. Як?!

Не здивований.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Не здивований.

Ну не знаю. То взагалі не моє.

 

Симон Изгоев

З Богом!

 

Симон Изгоев

Пицнул по разу за Францію, Німеччину, Естонію, Літву та Хорватів.

І 15 разів за наших.

 

Симон Изгоев

Ось і усе

Ми треті.

Ізраїль п'ятий.

Букі в жопі!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Ось і усе

Ми треті.

Ізраїль п'ятий.

Букі в жопі!

Хороше місце, багато було сильних виступів, достойний результат.

 

Striker

З того, що чув, Швейцарія дійсно краща. У нас обрали щось дуже слабеньке та невиразне. Незрозумілий хейт Ізраїлю з боку європейців.

 

Я так зрозумів, по глядачам Ізраїль перший, а ми другі?

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Хороше місце, багато було сильних виступів, достойний результат.

Згоден.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

З того, що чув, Швейцарія дійсно краща. У нас обрали щось дуже слабеньке та невиразне. Незрозумілий хейт Ізраїлю з боку європейців.

Не зрозуміле, в нас було торік. Цього року, дійсно обрали краще, з того, що було.

По Ізраїлю хейт був насамперед з боку жюрі. Бо зазвичай "творчаІнтелегенція" дуже ліва. А глялачі дали Ізраїлю друге місце. Перше зорватам, третє нам.

Хто був кращій? Ну то на смак. Мені багато хто сподобався.

Наші, як на мене, не дуже добротзаспівали. Мож хвилювання.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Я так зрозумів, по глядачам Ізраїль перший, а ми другі?

Другий. Перші хорвати, треті ми.

 

Симон Изгоев

Наче 337, 323, 307.

Розбіг не великій.

 

Симон Изгоев

Победил LGTBQ. Какая неожиданность (нет)

А Янке нужно было ехать в соло без идиотского типа реп от Альоны

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Ось і усе

Ми треті.

Ізраїль п'ятий.

Букі в жопі!

Чому у жопi буки? Якраз навпаки-вгадати п'ятiрку далеко не кожний змiг би.Доречi нам пощастило, що змогли голосувати украïнцi, якi зараз за кордоном

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Чому у жопi буки? Якраз навпаки-вгадати п'ятiрку далеко не кожний змiг би.Доречi нам пощастило, що змогли голосувати украïнцi, якi зараз за кордоном

Ну так собі вгадали. Вони на перемогу хорватів, під кінець давали майже 50 відсотків.

А ми, наприклад, наприкінці, були вже восьмі.

 

Симон Изгоев

Хто скiльки, повний розклад

https://youtu.be/LlHNOs6jn70?si=956_5TUs9VDBO2br

 

Чiжик

Ізраільтянка віявилась москалькою з українськими коріннями

у 2016 році виступала у Криму

 

ПБН

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити