Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків)
Асистенти: Александр Беркут (Сімферополь), Тарас Чопилко (Київ)
Голи: Герреро, 16, Антюх, 34, Русин, 79 - Єрмаков, 44
"Зоря": Сапутін, Вантух, Імереков, Бутко, Бражко, Шахов, Герреро (Погорілий, 90), Булеца (Мишньов, 62), Батагов, Русин (Дришлюк, 83), Антюх (Полегенько, 83)
Тренер: Патрік ван Леувен
"Чорноморець": Непогодов, Гучек (Штогрін, 71), Єрмаков, Салюк, Брагару, Демченко, Путря, Авагімян (Войтіховський, 78), Васильєв (Політило, 80), Кузик, Бадібанга
Тренер: Роман Григорчук
Попередження: Імереков, 43 - Авагімян, 19, Васильєв, 64, Бадібанга, 89

Пропонуємо увазі вболівальників відеоогляд матчу 23-го туру чемпіонату України "Зоря" - "Чорноморець" - 3:1.

На 16-й хвилині матчу 23-го туру чемпіонату України "Зоря" - "Чорноморець" гравець господарів поля Едуардо Герреро відкрив рахунок - 1:0.

На 34-й хвилині поєдинка форвард "Зорі" Денис Антюх збільшив перевагу - 2:0.

"Чорноморець" на 44-й хвилині скоротив відставання в рахунку після того, як ворота суперника вразив Віталій Ермаков - 2:1.

На 79-й хвилині Назарій Русин забив у ворота "Чорноморця" і встановив остаточний результат матчу - 3:1.

Читай також: "Зоря" - "Чорноморець": стартові склади