"Челсі" вперше програє за тренерства Грема Поттера - і відразу розгромно (+ Відео)

Брайтон. Стадион "Американ Экспресс Коммьюнити"
Головний арбітр: Энди Мэдли
Асистенти: Дерек Итон, Стив Мередит

"Брайтон енд Гоув" - "Челсі" 4:1
Голи: Троссар, 5, Лофтус-Чік, 14 (авт.), Чалоба, 42 (авт.), Гросс, 90+2 - Хавертц, 48

"Брайтон енд Гоув": Санчес, Еступіньян, Вебстер, Данк, Кайседо, Макаллістер, Лаллана (Энсисо, 65), Гросс, Марч, Митома (Лемпті, 73), Троссар (Сарм'єнто, 87)
Тренер: Роберто Де Дзерби
"Челсі": Аррісабалага (Менді, 46), Кукурелья (Чілвелл, 64), Чалоба, Сілва, Галлахер (Зієш, 79), Хавертц, Ковачич, Стерлінг (Обамеянг, 63), Лофтус-Чік, Пулишич (Броя, 79), Маунт
Тренер: Грэм Поттер

Попередження: Энсисо, 83 - Ковачич, 11, Стерлінг, 50

Лондонський "Челсі" зазнав третьої поразки в АПЛ, але першої – за тренерства Грема Поттера. Каменем спотикання став "Брайтон", який очолює колишній тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі.

Уже в першому таймі господарі зробили суттєвий почин – тричі засмутили кіпера "аристократів" - найбільш коштовного воротаря світу Кепу Аррісабалагу (іспанець на другий тайм не вийшов, в перерві його змінив Менді).

У другому таймі команди обмінялися влучними ударами, 4:1 – переконлива вікторія "Брайтона".