"Вільярреал" - "Жирона": стали відомі оцінки Довбика та Циганкова
Автор: Аркадий Капелька

Портали WhoScored та Sofascore оцінили гру учасників матчу сьомого туру Ла Ліги "Вільярреал" - "Жирона" (1:2).

За версією WhoScored найкращим гравцем зустрічі визнано Алейша Гарсію - 7,7. Артем Довбик та Віктор Циганков отримали по 7,5. Це друга найкраща оцінка у складі обох команд. Така ж у Савіньйо Морейри.

Портал Sofascore оцінив дія Циганкова у 7,6. Довбик отримав трохи меншу оцінку – 7,5.

Довбик за 69 хвилин на полі забив гол, завдав 6 ударів по воротах (3 в площину та 3 повз), втратив 1 гольовий момент, зробив 15 дотиків до м’яча, віддав 5 точних передач з 7 (71%) та виграв 2 верхові дуелі з 2. Його показник очікуваних голів (xG) склав 1,03.

Циганков за 88 хвилин на полі награв на 0,18 xG, а його показник очікуваних асистів (xA) склав 0,42. Він зробив 45 дотиків до м’яча, віддав 23 точні передачі з 26 (88%), в тому числі 4 ключові, завдав 2 удари по воротах (1 неточний та 1 заблокований), провів два вдалі обведення з двох, виграв 1 верхову дуель з 3, заробив 3 фоли, двічі виніс м’яч та двічі його перехопив.

Читай також: Циганков та Довбик - у стартовому складі на матч проти "Жирони"