Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Анатолій Трубін: "Знав ще у травні, що вирушу до "молодіжки"

Воротар Шахтаря Анатолій Трубін на старті нового футбольного сезону встиг пограти у чотирьох турнірах та у трьох командах. Із Гірниками кіпер розпочав виступи у чемпіонаті країни та Лізі чемпіонів, у складі національної команди країни зіграв проти Шотландії у Лізі націй, із молодіжною збірною – у плей-офф кваліфікації Євро-2023. Анатолій Трубін поділився враженнями від старту сезону та розповів про свої цілі.

– Як ти відреагував на рішення головного тренера національної збірної України Олександра Петракова, що ти гратимеш за "молодіжку"?

– Ще у травні, під час підготовки до кваліфікації на чемпіонат світу та Ліги націй, до мене підійшов Олександр Васильович та сказав, що потрібно допомогти "молодіжці". Ми поговорили про те, що не можна лишати справи незавершеними, та домовились, що я зіграю матч з Шотландією. Я дуже вдячний за цю можливість. Стосовно від’їзду до "молодіжки", я ставлюсь до цього спокійно. Розумію, що потрібно допомагати збірній України. І неважливо, це національна команда чи молодіжна. Мені слід продовжувати якісно працювати, щоб уже в майбутньому закріпитися по максимуму у національній збірній.

– Все ж, одна справа, коли ти готувався психологічно грати за національну збірну – а тут тебе викликають до молодіжної… Як не втратити мотивацію та залишитись професіоналом?

– Для мене неможливо втратити мотивацію, коли мова йде про матчі збірної України. Завжди з честю та гордістю одягаю футболку збірної. Зрозуміло, що кожен футболіст хоче грати в національній команді, і я не виняток. Але зараз матчі U-21 не менш важливі, особливо, коли потрібно виходити на Євро.

– Що скажеш про атмосферу в командах?

– Особливо нічого не змінилось. Така ж дружня, навіть сімейна, атмосфера.

 – Як тобі старт чемпіонату України та Ліги Чемпіонів, виправдав очікування? Що можеш виділити? Як грати під час війни, коли постійно зберігається загроза авіа та ракетних ударів?

Читай також:: Україна - Шотландія. Анонс та прогноз матчу

– Вважаю, що старт достатньо непоганий. Але це лише початок й немає жодного приводу розслаблятися. Можу виділити командні дії та характер, який ми будуємо усі разом.

– У сьогоднішній ситуації люди не намагаються думати наперед, важко спрогнозувати, що буде через тиждень. Ти думаєш про майбутнє чи живеш сьогоднішнім днем? Можливо, якісь нові цілі з’явились?

– Я не виключення. Теж живу планами на сьогодні та завтра. Кожного дня роблю все від себе залежне там, де я максимально корисний та потрібний.

Але нічого не змінилось в моїх глобальних планах на професійне життя. В мене з дитинства була ціль грати у ТОП-чемпіонатах, але перед цим обовязково потрапити у першу команду Шахтаря та вийти на поле під гімн ЛЧ. Чому ставлю за ціль ТОП-чемпіонат? Знаю, яке значення для малкенького хлопчика мають люди-приклади. Як Шевченко, який колись потрапив у Мілан. Або Чигринський, якого купила Барселона. Одна з моїх цілей стати таким прикладом – провідником. Щоб у хлопців, що тільки починають грати у футбол була віра, що кожен українець може побудувати успішну міжнародну кар’єру.

Зараз не сильно думаю саме за реалізацію цієї цілі.  Просто кожного дня на 101% працюю над собою.

Источник: Sport Arena
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити