Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Євро-2023 U-21. Україна - Словаччина. Анонс та прогноз матчу
Автор: Дмитрий Малянов

23 вересня 2022 року. 18:30. Польща. Бельсько-Бяла. Міський стадіон
Євро-2023 U-21. Плей-оф. Гра відповідь.

Де дивитись: регіональні канали Суспільного мовлення,  YouTube-канал УАФ

Головний арбітр: Рохіт Саггі (Норвегія)
Асистенти: Гейр Ісаксен та Мортене Йєнсен (Норвегія)

Україна - Словаччина: коефіцієнти букмекерів

Перша зустріч команд, яка відбулась у Словаччині, завершилась перемогою господарів, що дарувало їм статус фаворита дуелі. Словаччина і досі залишається криптонітом для нашою молодіжки: ще жодного разу українці не перемогали суперника, хоча зіграли вісім матчів між собою. Саме тому нерви цієї зустрічі для наших хлопців можуть бути додатково накалені. Не кажучи про те, що досить давно українці не виходили до фінальної частини Євро-турніру.

Україна- 1.76, нічия - 3.75, Словаччина - 4.6.

Україна U-21

Минула гра не склалась для наших хлопців. Десь нерви, десь суперник занадто сильно притискав наших хлопців, що призводило до помилок, які кошутвали нам доволі дорого: голами у наші ворота. 

Хоча варто відзначити, що українці, пропускали, вони тримали удар, і намагались на нього відповісти. Звідси і два відіграши. На жаль, третій раз - не вийшло. Психологічний тиск та помилки коштували важливого статусу фаворита, але не позбавили команду Ротаня шансів. Не варто забувати і "нефартовий" штучний газон, який свого часу позбавляв перемог і "Шахтар", і "Динамо". 

Цього разу "молодіжка" вже чекає, хай і не вдома, але в більш комфортних для себе умовах суперника, де темп гри на траві буде збити важчє, та надасть нашим технічним хлопцям більше простору для розвитку атак. Очікувати змін в лінії атаки не варто, саме тому очікуємо майже на той же склад, що і в минулому матчі. Але цього разу не зіграє чере перебор жовтих карток Вівчаренко, а його місце на полі, скоріш всього, "закриє" Драмбаєв. Також не здивуюсь, якщо ми не побачимо Батагова, який доволі багато помилок допустив у першій грі (та і у "Зорі" в останьому матчі).

Читай також:: Артем Бондаренко: "Ми розбирали Словаччину, у тому числі й підступні дії гравців суперника"

Словаччина U-21

Словаччина вийде на гру більш впевненою, ніж перед першою грою. Перемога дарувала їм це право, і це, сподіваюсь, може зіграти проти них. Чи стануть вони грати на утримання рахунку? Цілком можливо, бо хоч і тренер каже, що його хлопці ярко грають в лінії атаки, у других матчах таку стабільність зазвичай важко утримати.

А ось їх штурм на початку гри українцям варто витримати, бо перша гра показала, що словаки дуже жваво починали і перший тайм, і другий.

Склад у словаків хоч не має гучних імен, але, як показала гра, доволі непоганий, особливо після підкріплення з головної команди Стрелецем та Сусловим, які і стали головними героями першого матчу. Склад тренер наврядче стане змінювати, тому нашим хлопцям треба зробити висновки та добре підготуватись до цих гравців.

Україна - Словаччина: орієнтовні склади

Україна - Словаччина: прогноз автора

Віримо, що Ротань знайде ключі до проблем суперника, і цього разу саме Словаччина буде у ролі команди, яка буде відіграватись. Штучного газону не буде, настрій українців буде ще більш мотивований, а також якщо висновки будуть зроблені, то шанси на перемогу, хочаб на переведення у додатковий час - для цього потрібен лише один гол. Саме тому можно розглянути фору, або просто перемогу українців в основний час. Навіть букмекери ставлять на жовто-синіх.

Ставка матча
 
Україна
Словаччина
 
 
Євро-2023 U-21
. Ставка с бонусом 2500 грн
Перемога України
.
Перемога України
1,76
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить