Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сергій Нагорняк: "Завдяки УАФ ми ефективно проводимо збори, триває селекція"

Головний тренер юнацької збірної України (U-16) Сергій Нагорняк залишився задоволеним роботою, виконаною на зборі, що завершився у Тбілісі, та в коментарі прес-службі УАФ після повернення команди (футболісти не старші 2004 року народження) із Грузії, де синьо-жовті провели два контрольні поєдинки з місцевими однолітками (2:1, 3:0), підбив підсумки збору.

— Усе пройшло добре. Збірна виграла обидва матчі, при цьому показавши, вважаю, хороший футбол. Але для мене головним було подивитися у справі нових хлопців, побачити взаємодію між партнерами. Тим більше, що ми грали проти команди, яка діє в три захисники. Таких суперників у нас ще не було.

Перша гра складалася важко, оскільки було спекотно, близько 27-ми градусів, і наші хлопці не відразу адаптувалися. А другий поєдинок пройшов повністю під нашим контролем. Рахунок 3:0 не відображає того, що відбувалося на полі. Скажу більше, це був, мабуть, найкращий матч у виконанні цієї збірної поточного року.

— Збірна Грузії виявилася гідним суперником?

— Абсолютно. Грузини непогано тримають м'яч. Правда, це мої підопічні дозволяли суперникам робити тільки до свого штрафного, далі все було під нашим контролем. Основна напруженість виникала після стандартних положень. Із гри ми нічого не дозволили грузинам створити.

Читайте также: Товариський матч. Бельгія (U-16) - Україна (U-16) 2:0. Бліц-криг

— У кожному з матчів збірна України забивала під завісу гри. Фізично команда виглядала добре?

— Так. Зараз сезон у розпалі, тому претензій у цьому плані бути не могло. Повторюся, у першому поєдинку хлопці не були свіжими, проте, окрім двох забитих м'ячів, могли забивати ще разів чотири.

— Конкуренція у збірній зростає?

— Безумовно. Завдяки УАФ ми ефективно проводимо збори, триває селекція, тому я не виключаю появи у складі нових футболістів. Місце у збірній нікому не гарантоване.

Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити