Україна (U-19) - Сербія (U-19) 2:1. Спектакль Миколенко

Україна (U-19) - Сербія (U-19) 2:1

Голи: Миколенко 79, Сафронов 90+1 - Д. Йованович 21, з пенальті.

Україна (U-19): Кучерук, Бондар, Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 73), Супряга (Кулаков, 64), Бєляєв, Дришлюк, Кащук (Козиренко, 90+3), Снурніцин.

Сербія (U-19): Декич, Влалукін, Бошняк, Петрович, Ілич, Д.Йованович, Деветак, Іванчевич, Максимович (Ступаревич, 88), Мішкович (Коїч, 74), С. Йованович (Йовелич, 81).

Як повідомив офіційний сайт ФФУ, сьогодні, 24 березня, збірна України у другому матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) виграла у своїх сербських однолітків - 2:1.

Після нічиєї зі шведами підопічні Олександра Петракова у другому матчі четвертої групи відбору до Євро-2018 (U-19) здобули вольову перемогу над сербами - 2:1. Синьо-жовті пропустили першими на 21-й хвилині. Динамівський захисник Віталій Миколенко порушив правила у власному штрафному майданчику, і Джордже Йованович реалізував пенальті.

Однак на 79-й хвилині Миколенко реабілітувався. Скориставшись передачею півзахисника "Шахтаря" Олексія Кащука, Віталій відновив рівновагу в поєдинку. А у компенсований час зустрічі переможний м′яч забив захисник "Дніпра-1" Олександр Сафронов.