Ізраїль (U-17) - Україна (U-17) 3:1. М' яча Ауссі було замало
Автор: Олег Семенченко

Ізраїль (U-17) - Україна (U-17) 3:1

Голи: 20, 40, 63 - Ауссі 49.

Україна (U-17): Трубін, В.Мудрик, Хондак (Підручний, 75), Біловар (Ауссі, 41), Данилюк (Ярош, 41), Бодня, Гуров, Надольський (М.Мудрик, 41), Желізко (Волошин, 41), Біблик (Шулянський, 41), Дероган (Сікан, 41).

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, у другому контрольному поєдинку, який проходив у місті Шфаїм, підопічні Олега Кузнецова поступилися одноліткам з Ізраїлю. Нагадаємо, що 20 лютого збірна України виграла з рахунком 2:1.

Цього разу перемога дісталася господарям поля, які тричі вразили ворота синьо-жовтих — на 20-й, 40-й та 63-й хвилинах. Українці змогли відповісти одним точним ударом. Відзначився Ауссі на 49-й хвилині.

Наступний збір у команди розпочнеться 14 березня. За кілька днів після цього вона виступатиме в еліт-раунді чемпіонату Європи. У ньому синьо-жовті посперечаються за вихід до шістнадцятки найкращих, що збереться у фінальній частині турніру у травні 2018 року в Англії, із командами Чехії, Сербії та чинним чемпіоном Європи у цій віковій категорії — збірною Іспанії. Матчі відбудуться 21-го, 24-го та 27 березня 2018 року в Чехії.