Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Андрій Шевченко: "Запитав у мера Ірпеня, що можна зробити для міста. Він відповів: "Стадіон"
Автор: Артур Малкин

Колишній головний тренер збірної України та амбасадор платформи United24 Андрій Шевченко прокоментував співпрацю з "Міланом" щодо підтримки України.

"Хочу скористатися можливістю подякувати Fondazione Milan за підтримку України під час цієї війни. Також подякувати вболівальникам команди, які беруть участь у зборі коштів. Це дуже важливо, адже ми організували проєкт з муніципалітетом міста Мілан задля допомоги українським біженцям. Це допомагає багатьом людям, дуже дякую Fondazione Milan та "Мілану" за те, що приймають в цьому участь.

Кілька тижнів тому я був в Ірпені. Стадіон, куди я ходив грати в дитинстві, повністю зруйнований: трибуна, роздягальні, покриття, яке все в дірках від бомб. Коли я йшов, там гралися діти. Я запитав у мера, що можна зробити для міста. Він відповів: "Стадіон". Я запитав чому, оскільки немає шкіл та лікарень, але отримав відповідь, що люди багато працюють і нам потрібно дати дітям можливість грати в футбол й займатися спортом", - сказав Шевченко, якого цитує Corriere dello Sport.

Нагадаємо, що Fondazione Milan спільно з Андрієм Шевченком візьмуть на себе зобов‘язання зробити внесок у реконструкцію Центрального міського стадіону в Ірпені.

Читайте также: Андрій Шевченко разом з Fondazione Milan допоможе у реконструкції стадіону в Ірпені

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить