Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Суд заборонив діяльність партії Наталії Вітренко
Автор: Артур Малкин

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України" за позовом Міністерства юстиції України. Про це інформує пресслужба суду.

Зазначається, що 23 червня 2022 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи про заборону Політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України".

"Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України"; кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави", - ідеться в повідомленні.

Також повідомляється, що у задоволенні зустрічної позовної заяви Політичної партії "Прогресивна соціалістична партія України" до Міністерства юстиції України, третя особа - Служба безпеки України, про визнання дій протиправними відмовлено.

У ВААС звертають увагу, що повний текст рішення у справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради.

18 травня 2022 року набув чинності закон № 2243-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій".

Таким чином, ПСПУ - це вже 12 партія, діяльність якої заборонено в судовому порядку.

Читайте также: Европарламент принял резолюцию о предоставлении Украине и Молдове статуса кандидатов на вступление в ЕС

Тэги:
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить