Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
У збірній України можуть дебютувати ще три гравці
Автор: Олег Семенченко

У збірній України під керівництвом Андрія Шевченко можуть дебютувати ще три гравці, після чого кількість дебютантів у команді Шевченко дійде до 16-ти. Як відомо, учора головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив список футболістів, викликаних на травневий тренувальний збір, інформує пресс-служба ФФУ.

Дебютантом може стати 19-річний півзахисник київського "Динамо" Миколи Шапаренко, якого вперше запрошено до лав головної команди країни, а також ще два футболісти, які вже викликалися до збірної України, але через різні причини ще не встигли зіграти в її складі, — Роман Яремчук та Микита Бурда.

До цього Андрій Миколайович уже дав можливість дебютувати в національній команді 13-м гравцям. Це Едуард Соболь, Євген Шахов, Віктор Циганков, Артем Бєсєдін, Микола Матвієнко, Володимир Шепелєв, Марлос, Віталій Буяльський, Юрій Коломоєць, Олександр Андрієвський, Артем Шабанов, Сергій Мякушко та Андрій Лунін.

Нагадаємо, що шість новачків провели свої перші матчі у складі збірної в офіційних турнірах. Більшою кількістю подібних дебютантів можуть похвалитися лише Анатолій Коньков (дев'ять) та Йожеф Сабо (вісім). В Олега Базилевича, Олексія Михайличенка та Михайла Фоменка по п’ять таких гравців, у Валерія Лобановського — чотири, в Олега Блохіна — три й у Леоніда Буряка — два.

Читайте также: Андрій Шевченко оголосив склад збірної України на матчі з Марокко і Албанією

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия