Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
ФФУ отримала від спонсора 26 нових автівок

Група компаній «Віннер Імпортс Україна» продовжила свою співпрацю з Федерацією футболу України, а АБ «Укргазбанк» став преміум-спонсором ФФУ.

У команді брендів, які підтримують український футбол, поповнення: 12 грудня офіційно було покладено початок співпраці Федерації футболу України та акціонерного банку «Укргазбанк» у статусі преміум-спонсора ФФУ. А група компаній «Віннер Імпортс Україна» підписала нову угоду з національною асоціацією. Президент ФФУ Андрій Павелко відзначив важливу роль партнерів зауваживши, що сьогодні всім, кому небайдужий український футбол необхідно об’єднуватися для виконання поставлених завдань.

«Дуже приємно, що саме державний банк став преміум-спонсором Федерації футболу України, - відзначив голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко. – Для нас це дуже важлива місія, зважаючи на соціальну відповідальність нашого банку. Разом із ФФУ ми розпочнемо й новий проект: «Картка футбольного уболівальника». Це буде наступний крок нашого співробітництва. Впевнений, ми надамо дійсно європейські якість та кількість послуг за цими картками. Також сподіваємося, що вже в найближчому майбутньому сузір’я зірок українського футболу під керівництвом тренерського штабу збірної поповниться новими талантами».

Надійність ФФУ як партнера відзначив і голова правління групи компаній Віннер в Україні та генеральний директор «Віннер Імпортс Україна» Петро Рондяк. За його словами, попереднє співробітництво із Федерацією футболу України було плідним і успішним, тож компанія прийняла рішення продовжити співпрацю. «Коли мене запитують, чому в якості партнера ми обрали ФФУ, я відповідаю, що ми - патріотична компанія, яка вірить в Україну та її збірну. Зараз ми передаємо Федерації футболу 26 нових Ford Kuga. Ці моделі поки що навіть не представлені в країні. 26 – за кількістю регіонів, включаючи Крим. Адже Крим – це Україна».

Зі свого боку, головний тренер національної команди Андрій Шевченко наголосив на важливості такої співпраці. «У першу чергу хочу подякувати партнерам Федерації, адже ми – одна команда, - заявив Андрій Шевченко. - Дуже важливо, що в непростий для нашої країни час ви знайшли можливості та сили допомагати українському футболу».

Источник: ФФУ
Тэги:
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия