Головний арбітр: Роман Блавацький (Львів)
Асистенти: Володимир Думенко (Харків), Тарас Клименко (Київ)

Голи: Брагару, 79 - Мірошніченко, 71, Ковалець, 83

"Чорноморець": Непогодов, Селін (Салюк, 90+1), В.Єрмаков, Політило, Плакса (Наумець, 58), Брагару, Бобко, Путря (Кузик, 90+1), Джеймс, Юсов, Бадибанга (Паст, 50, Варакута, 58)

"Олександрія": Білик, Дячук, Бабогло, Цуріков, Демченко (Ковалець, 80), Рибалка, Дришлюк, Калітвінцев, Копина (Мірошніченко, 37), Кобзар (Волошин, 68), Кожушко (Третьяков, 68)
Тренер: Юрій Гура

Попередження: Путря, 67 - Мірошніченко, 60, Волошин, 86
Вилучення: Непогодов, 49

{{widget:lineup:17858}}

Чи то сильний вітер, чи то щось інше давалося взнаки, але в першому таймі у команд мало що виходило на полі. Все, чим могли запам’ятатися "Чорноморець" з "Александрією" - боротьбою в центрі поля і неточними передачами, які швиденько перехоплювали суперники.

Були і такі моменти, коли вітер відверто заважав робити гравцям точні передачі. Один з таких епізодів трапився на 40-й хвилині. Калітвінцев добре закидав на дальній кут воротарського майданчика, куди набігав партнер, але в останній момент м’яч змінив напрямок.

Після відверто нудного першого тайму шанс на пожвавлення гра отримала на 49-й хвилині. Пішло дальнє закидання на Кожушка, який почав на швидкості випереджати Джеймса. Щоб врятувати команду Нєпогодову довелося виходити із воріт, але суперник встиг першим зіграти у м’яч. Та як зіграти… Кожушко, проштовхуючи м’яч повз голкіпера, влучивши тому у руку, що помітив арбітр. Через те, що епізод стався за межами штрафного майданчику, це був фол останньої надії, тому Нєпогодов був вилучений.

Паст, який вийшов на заміну, провів на полі усього п’ять хвилин. Голкіпер отримав травму на 55-й хвилині, намагаючись вибити м’яч з ближньої штанги після подачі кутового. Ще пощастило одеситам, що в тому моменті м’яч спочатку влучив у поперечину, а добивання олександрійців заблокували захисники. Бо втратити за 5 хвилин одразу двох голкіперів, опинитися у меншості і ще й пропустити – так собі сценарій.

Щоправда, одесити таки пропустили, а неприємності не обійшли стороною Варакуту, третього голкіпера "моряків". Данилу, який провів на полі лише трошки більше десяти хвилин, на 71-й хвилині довелося вже виймати м’яч із власних воріт. Гольова атака гостей розпочалася на лівому фланзі, звідки Волошин зробив простріл у штрафний майданчик. Третьякова класно оцінив момент і не став зупиняти, а пропустив на дальню штангу, де Мірошніченко опинився наодинці. Замкнути простріл майже у порожні ворота було неважко. 0:1!

"Чорноморець" варто похвалити за те, що команда змогла зібратися і досить швидко зрівняла рахунок. На 79-й хвилині Брагару набіг на лінію штрафного майданчика і в один дотик пробив після відскоку від захисника. Білик встиг зреагувати, але врятувати не зміг. 1:1!

У "Олександрії" залишалося приблизно п’ятнадцять хвилин, враховуючи компенсований час, щоб вирвати перемогу. Юрій Гура одразу кинув у бій Ковальця, для якого ця гра стала першою після повернення. Кирилу вистачило всього трьох хвилин: Волошин знову прострілив з лівого флангу, а Ковалець підставив ногу. 1:2!

Вдруге одеситам відігратися вже не вдалося, хоча навіть Варакута на останній хвилині на кутовий прибігав. Після п’яти турів "Чорноморець" продовжує знаходитись у підвалинах турнірної таблиці, а "Олександрія" вже піднялася у першу п’ятірку.