Контрольний матч. "Інгулець" - "Відзев" (Польща) 1:1. Заключна розминка перед "Динамо"
Автор: Алексей Безуглый

18 лютого 2022 року. Туреччина. Контрольний матч.

"Інгулець" - "Відзев" (Польща) 1:1

Голи: Антві 59 - 57?

"Інгулець" розписав результативну нічию з польським "Відзевом". Підсумковий рахунок 1:1 цілком відповідав подіям на полі, інформує клубна пресслужба.

У першому таймі голів забито не було, і все найцікавіше лишилось на другий. За цілком рівної боротьби на 57-й хвилині "Відзев" після подачі з кутового у толокнечі все ж заштовхав "круглого" у ворота "Інгульця". Але вже за дві хвилини підопічні Лавриненка відігралися. Родні Антві протягнув м'яч з флангу і ударом з 11 метрів засмутив голкіпера поляків.

Це був останній контрольний матч перед початком другої частини УПЛ і далі на "Інгулець" чекає перша офіційна зустріч цього року проти київського "Динамо".