Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Валерій Федорчук: "Враховуючи ситуацію, у якій перебуває "Рух", матч з "Минаєм" втричі важливіший"
Автор: Артур Малкин

Півзахисник "Руху" Валерій Федорчук у коментарі клубному медіацентру розповів про підготовку команди до матчу з "Минаєм".

– Від нас всі вже чекають перемоги. Для нас важлива кожна гра, а, враховуючи ситуацію, у якій ми перебуваємо, то цей матч вдвічі-втричі важливіший. До протистояння з "Минаєм" повинні поставитись дуже відповідально. Не можу сказати, що це ключовий матч, адже попереду ще багато ігор. Втім, ми граємо вдома проти прямого конкурента за збереження прописки в елітному футбольному дивізіоні України. Прекрасно розуміємо всю ситуацію. Ніхто рук не опускає. Всі готуються в бойовому настрої.

Насамперед, нас цікавить своя гра. Є моменти, над якими потрібно краще працювати та вдосконалювати їх. Після поразок робимо висновки. Команду суперника повинні правильно розібрати та використати їхні слабкі сторони.

Не дуже тішить той факт, що в останніх матчах ми не забивали. Попередні наші суперники – це команди з верхньої шістки, але в нас були хороші моменти, аби забити. Десь підводить майстерність. Скажу відверто: все йде від психології. В нас багато молодих хлопців. Помітно, що вони моментами скуті, не можуть розслабитися і дуже прагнуть забити. Інколи потрібно просто віддати пас, зіграти на досвіді, - сказав Федорчук.

Читайте также: Валерий Федорчук: "Руководство "Руха" делает все, чтобы уже в следующем сезоне команда стала грозной силой в УПЛ"
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить