Володимир Шаран: "Ми задоволені результатом, незважаючи на те, що "Шахтар" грав вдесятьох"
Автор: Артур Малкин

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран прокоментував для телеканалу "Футбол 2" матч 10 туру УПЛ з "Шахтарем". Поєдинок у Києва на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:1.

- В плані організації гри, те як ми грали в захисті і проводили непогані атаки, звичайно, перший тайм мені сподобався, більше чим другий. Після вилучення гравця "Шахтаря" Мораєса, хлопці дещо розгубилися і в перерві я сказав, що потрібно продовжувати грати в свою гру, не думати, що ми зараз відкриємося, побіжимо забивати і перемагати.

Звичайно, ми хотіли перемогти і до матчу, і під час поєдинку, але потрібно враховувати те, що у "Шахтаря" у другому таймі було чимало нагод, які ми, в більшій мірі, самі створювали біля своїх воріт, тому що були серйозні помилки.

Ми задоволені результатом, незважаючи на те, що "Шахтар" грав вдесятьох, тому що "Шахтар" є "Шахтар", лідер нашого чемпіонату, я маю на увазі, що цей клуб чемпіон України минулого сезону, але приємно зіграти, тим паче, на виїзді внічию. Могли забити і другий м’яч, але могли і пропустити, тому я вважаю, що результат закономірний.

Коли сьогодні прочитав, що Тайсон, Марлос, Бондар не зможуть прийняти участь у сьогоднішньому поєдинку, я приблизно знав, хто буде грати за "Шахтар". Тому немає різниці, хто грає в "Шахтарі", тому що команда сильна в плані бразильських гравців, які дуже технічні, і навіть важко у них забрати м’яч в більшості, коли ми намагалися пресингувати, тому я і наголошував, щоб зустрічати їх у середній зоні.

Що було найкраще? Це те, що була ігрова дисципліна, організація гри в захисті, а найгірше – було чимало браку в простих ситуаціях, але треба реально дивитися, що як можемо, так і граємо. На це ми звертаємо увагу і в тренувальному процесі. Але налаштування на гру було дуже серйозним і я перед матчем сказав, що буде все в порядку.

Президент клубу розумна людина і все розуміє і завжди оцінює нашу працю дуже пристойно, - сказав Шаран.