Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Виконавчий директор "Карпат": "Не маємо певної суми для того, щоб провести три тижні за межами Львова"
Автор: Артур Малкин

Виконавчий директор "Карпат" Ростислав Ящишин в програмі #ЗалишайсязФутболом прокоментував фінансову ситуацію в клубі, а також розповів про другий власника. Нагадаємо, спалаху коронавірусу в клубі знову зіштовхнулися з фінансовими проблемами. "Зелено-білі" не можуть приїхати до Маріуполя на перенесений матч 24 туру Favbet Ліги.

- Ми справді не поїхали до Маріуполя, тому що не маємо певної суми для того, щоб провести три тижні за межами Львова. Звідки така сума? Це проживання в готелях, харчування, переїзд, а також інші витрати. Ми порахували, що необхідно близько півтора мільйона гривень.

Чому ми раніше про це не говорили? Річ у тім, що є у клубу два власники — дві міжміські іноземні компанії. З одним співвласником я постійно перебуваю в контакті, він допомагає чим може. На жаль, Олег Смалійчук не зміг зустрітися з іншим співвласником. Я залишився без необхідної дотації.

Ми цілий рік жили без фінансування. Ми тягнули на жилах, щоб прожити й протриматися. Ясно, що це не життя, а існування. Результати в турнірній таблиці абсолютно відповідають дійсності.

Олег Смалійчук готовий фінансувати виключно свої 50%. Він хотів зустрітися з іншим інвестором, щоб обговорити два варіанти. Перший — продаж, і другий — спільне фінансування, саме так і прописано в договорі про співпрацю двох компаній. Зараз я не маю необхідної суми, щоб відправити команду на виїзд.

Залишаю невеликий відсоток на те, що ситуація може змінитися. Я живу надією, що два інвестори знайдуть діалог і багатостраждальні Карпати зможуть жити далі. Поки ситуація, яка була з ранку, не змінилася.

Другий співвласник Карпат? Красива дівчина — Катя Парпі. У Фейсбуці її бачив. Не те гречанка, не те кіпріотка. Я жодного разу не спілкувався з нею, а також з представниками компанії "Крісан Холдінгс". Не можу говорити, скільки років до того не було діалогу, але, наскільки мені відомо, — років сім або вісім, — закінчив Ростислав Ящишин.

Читайте также: Андрей Санин: "Мы готовы были поддержать "Карпаты", но дальше уже не будем толерантными"

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия