Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
"Здоров’я і життя дорожчі за очки" - офіційна заява ФК "Карпати"
Автор: Артур Малкин

Львівські "Карпати" на офіційному сайті зробили заяву щодо ситуації навколо зарадження деяких гравців коронавірусом. Нагадаємо, що через це було відмінено завтрашній матч 24-го туру Favbet Ліги проти "Маріуполя". Але при цьому, за словами президента УАФ Андрія Павелка, азовці не будуть проти перенесення гри.

"Наш клуб опинився у ситуації, коли на перше місце виходять не очки та результат, а здоров’я футболістів і працівників. На жаль, всесвітня зараза не оминула стороною наше місто, що потерпає від коронавірусної інфекції, та наш клуб. Напередодні матчу проти ФК "Маріуполь" ми отримали невтішні результати від медиків, які проводили необхідні процедури. У нас біда і ми не бажаємо нікому опинитися в нашій ситуації.

Однак, "Карпати" не дозволять нікому маніпулювати результатами тестування та виголошувати принизливі гіпотези. "Карпати", як самобутній клуб з історією, традиціями, стилем та уболівальниками стоїть вище за тих, хто спекулює на наших проблемах та має намір розжитися лайками та репостами, вигадуючи найрізноманітніші версії щодо, буцімто, нашого бажання зірвати чемпіонат. Для нас здоров’я наших працівників і наших футболістів є дорожчим за очки. Тому ми офіційно заявляємо, що у разі, якщо УПЛ та УАФ ухвалять рішення зарахувати "Карпатам" технічну поразку через не проведений матч проти ФК "Маріуполь", ми жодним чином таку позицію оскаржувати не будемо.

Керівництво УПЛ чудово знає, скільки роботи було виконано ФК "Карпати" для того, аби отримати дозвіл на організацію недільного матчу. Протягом останніх днів працівниками клубу було проведено безліч зустрічей та надіслано чимало листів.

Збереження місця в елітному дивізіоні – пріоритетне завдання для ФК "Карпати". Але лише у тому випадку, коли гравці та тренери здобудуть необхідний результат на футбольному полі. Ми готові грати, битися і доводити право зберегти місце в УПЛ виключно в рамках чесної гри", - йдеться у заяві львівського клубу.

Читайте также: Ростислав Ящишин: "Ситуація під контролем, ніяких симптомів в інфікованих нема"

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия