Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Роман Санжар: "Відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним"
Автор: Аркадий Капелька

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар розповів офіційному сайту про останні новини з табору команди та спростував некоректну інформацію, що з’явилась у деяких ЗМІ.

– Досі не визначено дату відновлення чемпіонату. Розглядаються варіанти рестарту 30-го травня або 6-го червня. Відсутність конкретики якимось чином коригує план підготовки команди?

– Ні, адже в обох варіантах необхідно в деяких аспектах форсувати підготовку. Сказав би навіть, що відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним, адже наша команда чи не найпізніше серед учасників УПЛ відновила тренування після виходу з карантину. В нашому випадку додатковий тиждень підготовки точно не буде зайвим.

Читайте также: Роман Санжар: "Ситуация в "Карпатах" поменялась - игроки и тренерский штаб пройдут тестирование"

– Яка кадрова ситуація в команді?

– Не приступив до тренувань наразі наш капітан, Дмитро Кльоц. Важко назвати точні терміни його повернення в обойму, але хочеться бути оптимістом – якщо відновлення проходитиме ефективно, до поєдинку з "Дніпром" сподіваємось бачити Дмитра в основній обоймі.

– У деяких ЗМІ днями з’явилась інформація про, буцімто, "ультиматум з боку тренерського штабу й футболістів до керівництва клубу"...

– Перед поверненням з карантину до роботи у нас накопичилось чимало серйозних питань, але вирішувались вони аж ніяк не в ультимативній формі, а у формі цивілізованого спілкування. Конструктивно шукали вихід із ситуації, і знайшли його, не вдаючись до жодних так званих "ультиматумів". Ситуація стабілізується, тож запевняю – наші думки зосереджені виключно на робочому процесі та якісній підготовці до відновлення чемпіонату.

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия