Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Офіційно: ФК "Карпати" виступили зі спеціальною заявою щодо створення народної команди
Автор: Олег Семенченко

ФК "Карпати" сьогодні, 14 лютого, виступили зі спеціальною заявою на своєму офіційному сайті.

- Уся "зелено-біла" сім’я вітає історичне рішення Львівської міської ради та прийняття ухвали про створення Народної команди.

Дата 13 лютого 2020 року назавжди увійде до славетної історії "Карпат": одностайним голосуванням депутатського корпусу ЛМР було прийнято ухвалу про створення Народної команди. "Карпати" переходять у власність громади міста Львова.

Особливу подяку хочемо висловити на адресу міського голови Львова Андрія Садового, чий внесок у створення Народної команди важко переоцінити, ініціатора, ідейного натхненника ухвали, Григорія Козловського, голів фракцій, всього депутатського корпусу. Як відомо, згідно з умовами створення Народної команди "Карпати", проголосованих депутатами, основною з них вбачається наступна: "Безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати" у власність територіальної громади м. Львова".

ФК "Карпати" офіційно повідомляє, що корпоративні права будуть безкоштовно передані у власність громади міста, як цього і вимагає текст ухвали.

Читайте также: Товариський матч. "Карпати" - "Динамо" (Брест). Пряма трансляція
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия