Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
"Дніпро-1" завершив підготовку до матчу із "Зорею": Папа став у ворота (Відео)
Автор: Олег Семенченко

"Дніпро-1" завершив підготовку до матчу 2-го туру чемпіонату України із "Зорею" (4 серпня, початок – о 19:30). Лише чотири дні розділили для "Дніпра-1" два стартові тури чемпіонату, і гравцям з тренерами треба було одночасно і відновитися після матчу з "Олімпіком", і готуватися до гри з наступним суперником.

Заняття команди в п’ятницю мало здебільшого ігровий характер: після пробіжки та квадратів футболісти грали на маленькі ворота. І зазначимо, що навіть у таких умовах свій бомбардирський хист демонстрували ті, кому це належить за статусом – форварди Станіслав Куліш та Араміс Кузін клали в дотик один за одним м’ячі у сітку. Інші також не відставали, тож прохання не ображатись.

А після тренування футболісти ще деякий час провели на поле, відточуючи у вільному режимі передачі, удари, та подачі з завершенням. Були й сюрпризи. Так, Папа Гуйє вирішив скласти конкуренцію голкіперам, ставши у ворота на радість Владу Супрязі, Сергієві Булеці, Станіславу Кулішу та іншим. І треба визнати, продемонстрував неабиякий талант на лінії. Валерій Юрчук та Андрій Кліщук занервували…

Пропонуємо вам відчути атмосферу тренування "Дніпра-1" у нашому відеозвіті.

Читайте также: Папа Гуйе: "Когда Русол сказал мне, что я нужен "Днепру-1", быстро дал согласие"

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия