Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Українській Прем’єр-Лізі - 10 років!
Автор: Олег Семенченко

Українська Прем’єр-Ліга відсвяткувала ювілей. Як інформує офіційний сайт організації, 10 років тому, у квітні 2008-го, на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України "Прем’єр-Ліга"

Нагадаємо, що за кілька місяців до квітня 2008-го керівники клубів Вищої ліги ухвалили рішення створити Українську Прем’єр-Лігу. Сталося це в листопаді 2007 року, коли на засіданні, де ухвалили відповідне рішення, були присутні керівники всіх клубів Вищої ліги. Там же була створена Наглядова рада, куди увійшли Равіль Сафіуллін (Президент ПФЛ), Віталій Данілов (керівник ФК "Харків"), Петро Димінський ("Карпати") та Вадим Рабинович ("Арсенал"). Упродовж трьох місяців цей орган курирував процес створення Регламенту та Статуту Прем’єр-Ліги і процедуру запуску Чемпіонату із сезону-2008/2009 років.

Наступне засідання керівників клубів Вищої ліги відбулося рівно за місяць — 15 грудня 2007-го. Процес створення нової футбольної структури тривав успішно, й 15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України "Прем’єр-Ліга"!

Читайте также: Владимир Чеснаков: "Делаем все, чтобы в Полтаву пришел праздник, как в 2009-м"
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия