"Сталь" - "Ворскла" 0:0. Кращі серед гірших або Сухий престиж

Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область), Віктор Нижник (Вінниця)

"Сталь": Бандура, Стаменкович, Кравченко, Шабанов, Каленчук, Карасюк, Дебелко (Карікарі 64), Климчук, Кузик (Васін 63), Леандро, Деуль (Е.Малакян 88)

Тренер: Леонід Кучук

"Ворскла": Шуст, Сапай, Чеснаков, Чижов, Пердута, Даллку, Ребенок, Шарпар, Ткачук (Скляр 46), Хльобас (Загорулько 62), Одарюк (Мякушко 85)

Тренер: Василь Сачко

Попередження: Карасюк 41, Каленчук 78, Кравченко 79 - Сапай 39, Пердута 69, Даллку 75, Шуст 78, Чеснаков 80

За відчуттями перед грою на стадіоні «Метеор» мав відбутися дуже цікавий поєдинок, адже суперничати повинні були кращі команди з другої «шістки» УПЛ. «Перцю» підсипав і той факт, що на кону стояв Кубок Престижу, який призначений за 7-е місце в чемпіонаті. Саме на нього й претендували «Сталь» і «Ворскла».

До зустрічі обидва колективи підійшли у всеозброєнні. Статистика була на боці ворсклян, які жодного з п’яти очних протистоянь не програли. Загальний рахунок зустрічей 5-1. У турнірній таблиці вище були полтавці. Вони випереджали своїх візаві на 1 очко. Тому господарям поля будь-що потрібно було перемагати, аби очолити «шістку»

Така мотивація почала працювати з перших миттєвостей гри. Вже на 1-й хвилині атака «Сталі» закінчилася ударом Шабанова. Господарі продовжували контролювати м’яч і намагалися створювати моменти. Та до гостроти справа не доходила. «Ворскла» тримала все під своїм контролем. Хльобасу навіть вдалося створити момент на 13-й хвилині матчу, якому судилося стати найгострішим у таймі. В середині першої половини гри гості підрівняли гру і почали більше володіти м’ячем, створювати атаки, але й їм теж не вистачало завершення.

Другий тайм розпочався так само, як і перший – спробами атак від «сталеварів», проте успіху вони не мали. Від 60-ї хвилини матчу темп гри почав зростати і глядачам пощастило побачити кілька напівмоментів, хоча справжньої небезпеки вони в собі не несли. Більше нагод створила команда з Кам’янського. Полтавці в свою чергу не форсували подій і очікували можливості для проведення контратак. Найбільш гострими виявилися хвилини з 85-ї по 94-у. В цей час свої епізоди змарнували Карасюк, Кравченко та Малакян.

Фінальний свисток Ігоря Пасхала зафіксував «суху» нічию, яка принесла трофей полтавській команді. Проте, напевно, він став сумнівною втіхою для команди, метою якої були виступи у єврокубках. Саме така мета і спонукатиме гравців під час літньої підготовки краще та інтенсивніше тренуватись до наступного сезону.