Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Кубок Кривого Рогу 2021 - 10 липня. Дев'ятий вал!

Хлопчаки та дівчата, а також їх батьки! Нарешті ваше буденне та нудне життя буде осяяне яскравим промінцем надії, що зможете вкотре / вперше (правильне підкреслити) стати учасником традиційного, дев’ятого футбольного карнавалу під назвою Кубок Кривого Рогу 2021.

Маємо честь запросити всіх, хто пережив рік 2020 та скучив за зустрічами з далекими та близькими друзями, шашликами, розливним пивом, купанням з пірсу, природою передмістя залізорудного серця України, а також нашими футбольними змаганнями!

Протягом попередніх років Кубок Кривого Рогу тричі вигравали місцеві команди "Гірник", "Саксагань" та "Спарта", п’ять рази – сусіди з Дніпра: "Дніпро-UA", "Кристал" та DWT (останні дві команди – по два рази). Команда "Спарта", що цього року зіграє в статусі чемпіона, має плани залишити ще на рік чарівний перехідний кубок у клубному музеї.

Турнір відбудеться на затишній базі "Жемчужина" у с. Кудашівка під Кривим Рогом, на березі мальовничої річки Інгулець, де створено всі умови для родинного дозвілля.

Чекаємо ВСІХ, за можливості – міцним сімейним складом, з жінками та дітьми. Всім знайдемо дах, пригостимо, напоїмо та зробимо весело! Для побратимів, які не мають змоги добратися до нас прямим потягом чи автобусом, є можливість розселення на території бази на один день раніше… Тому, навіть якщо Ваша команда не змогла зібратись – кидайте все та приїздіть самотужки! Місце в збірній Друзів знайдеться для кожного.

Реєстрація на турнір відкрита! Крайній термін заявки та переводу коштів - 3.07.21. Тому саме час поговорити про справи буденні. А саме - про витрати на майбутнє свято, яке грошима навіть гріх міряти:

  1. Трансфер до Кривого Рогу (сайт Укрзалізниці вам у допомогу). Вашу зустріч у місті та трансфер до місця проведення організуємо – прохання дзвонити та обговорювати.
  2. Вхід та знаходження на базі відпочинку (75 грн без ночівлі / 160 грн з ночівлею). Також, хто бажає - є в наявності VIP хатинки.
  3. Третій тайм (450* грн. – дорослий квиток, 300 грн. – жіночий, 150 грн. - дитячий)

    *- традиційно, в меню буде пиво на розлив досхочу та лимончелла.

Консультації по виїзду та колективні або індивідуальні заявки очікують всіх бажаючих у Viber за номером +380970444424. Контактна особа: Сергій, більш відомий як "Сырожа".

До зустрічі, побратими!

Сергій aka Сырожа

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить