Ювілеї Ковальова, Шершня, Паламара та інші цікаві події 20-го туру Першої ліги

20-й тур Першої ліги мовою чисел та фактів.

Серіали

Переможна серія Вересу з 15 листопада минулого року триває у Першій лізі 8 ігор, м’ячі 17-2.

Верес перервав свою серію без пропусків голів, яка тривала впродовж 481-ї хвилини.

Завершився пропускний серіал Кристалу, який з 31 жовтня тривав 11 ігор – 26 м’ячів.

Перервалася пропускна серія Полісся, яка з 20 листопада минулого року тривала у Першій лізі 6 ігор – 13 м’ячів.

Завершився гольовий серіал Металіста 1925, який з 25 листопада тривав 6 матчів – 9 м’ячів.

Волинь зберігає свої ворота "сухими" впродовж 427-ми хвилин, а Миколаїв – 347-ми.

Закінчився пропускний серіал Авангарду, що з 5 листопада продовжувався 7 ігор - 19 м’ячів.

Переможна клубна рекордна серія ВПК-Агро у Першій лізі триває 3 гри.

Великі, вольові перемоги

3-я у Першій лізі велика перемога Чорноморця над Прикарпаттям, в тому числі вперше з рахунком 3:0.

20-а домашня велика перемога Чорноморця у Першій лізі, в тому числі перша у поточному Чемпіонаті.

2-а у Першій лізі вольова перемога Вересу над Кременем і вдруге у нинішньому сезоні.

Голи

Богдан Бичков стає автором 100-го домашнього голу Кременя у Першій лізі. Відкрив же лік домашніх першолігових голів Кременя Юрій Соболь, забивши 30 липня 1997 року гол у ворота Поліграфтеніки (Олександрія).

10-й гол у Першій лізі забиває Віктор Лиховидько (Чорноморець).

Гольовий серіал Михайла Сергійчука (Верес) триває 4 гри – 4 голи.

У 2-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Дмитро Коркішко (Чорноморець), який раніше забивав суперникам Динамо-2.

Матчі

250-й матч у Першій лізі провів Андрій Ковальов (Полісся), 100-й - Михайло Шершень (Металіст 1925), Руслан Паламар (Миколаїв), 50-й - Владислав Леванідов (Волинь), 1-й – Артем Габелок (Металіст 1925), Артур Ващишин (Чорноморець).

У 2-му для себе клубі першої ліги дебютує бразилець Енріке (ВПК-Агро), який раніше виступав за Минай.

1-й у Першій лізі "сухий" матч Артема Поспєлова (Авангард, у 4-й грі), Руслана Єфанова (Альянс, у 3-й).

Тренери

30-й матч у Першій лізі Олександра Чижевського на чолі Агробізнеса: +18=5-7 м’ячі 54-28.

1-а домашня поразка Кременя при Олексію Годіну.

Пенальті

11-й раз у Першій лізі пробивав пенальті Дмитро Коркішко (Чорноморець) – 6-й гол, 6-й - Михайло Сергійчук (Верес) – 6-й гол.

18-й пенальті у ворота Андрія Олійника (Кремінь) – 14-й гол, 15-й – Івана Піцана (Прикарпаття) – 12-й гол.

Вилучення

1-е у Першій лізі вилучення Івана Тищенка (ВПК-Агро, у 33-й грі), який стає автором 20-ї червоної картки гравців команд-господарів у поточному чемпіонаті,

Командні "родзинки" туру

Найменш результативний тур з початку чемпіонату – 7 голів, в тому числі для команд-гостей – 2 голи.

Гравці команд-господарів, забивши 5 голів, повторили найменш результативний для себе 11-й тур поточного чемпіонату.

Богдан Шмигельський (ВПК-Агро) стає автором 200-го голу команд-господарів нинішнього чемпіонату.

Дмитро Коркішко (Чорноморець) став автором 60-го пенальті нинішнього чемпіонату – 45-й гол з "позначки".