Головний арбітр: Шимон Марциняк (Польща)
Асистенти: Павел Сокольницки (Польща), Томаш Листкевич (Польща)
Голи: Мессі, 35, Альварес, 57 - Фернандес, 77 (авт.)
Аргентина: Е.Мартінес, Акунья (Тальяфіко, 72), Ромеро, Моліна (Монтіель, 80), Отаменді, Макаллістер (Паласіос, 80), Фернандес, Де Пауль, Гомес (Л.Мартінес, 50), Альварес (Мартінес, 71), Мессі
Австралія: Раян, Роулес, Саутар, Дегенек (Караджич, 72), Бехич, Баккус (Хрустич, 58), Макгрі (Ґудвін, 58), Ірвайн, Муй, Дюк (МакЛарен, 72), Лекі (Куол, 72)
Тренер: Грэм Арнольд
Попередження: Ірвайн, 15, Дегенек, 38

{{widget:lineup:18885}}

Читай також: Матч із Австралією стане для Ліонеля Мессі 1000-м у кар'єрі

Цей день сміливо можно занести в актив Ліонелю Мессі, для якого він був особливим. По-перше, ця гра стала 1000 для легендарного форварда у кар'єрі. По-друге, йому вдалось відзначитись першим голом у плей-оф ЧС. По-третє, цей гол став для нього 789-м у кар'єрі - хоч і не кругла цифра, але додамо її до позитивних моментів матчу.

А якщо дивитись на гру, то перший тайм, якби не гол легенди, то можно і зовсім не дивитись. До 35 хвилини команди обмінялись ударами - 1:1. І саме на 35-й у справу вступив Мессі, який непогано розіграв м'яч з партнерами, після чього отримав його при вході у штрафну, звідки, як у біл'ярді, поклав у куточок між захисниками та воротарем. У своєму стилі.

Другий тайм вже був більш бодьорим. Кількість моментів виросла, да і Австралія не сиділа у такому щільному захисті, як у першому. Аргентина не стала недооцінувати суперника, і діяла з деякою обережністю, про це каже і заміна травмувавшогося Гомеса на захисника Мартінеса. Австралія, не дивлячись на це, змогла почати створювати моменті, і була дуже близькою до голу. Отаменди "дарував" супернику момент, і лише своєчасна реакція воротаря, який вийшов на м'яч, не дозволила Люку зравняти рахунок.

Створення моментів біля ворот Мартінеса додало нервів і тренеру, і команді, і навіть після другого голу Аргентина відчувала тиск суперника. Забити у друге Аргентині вдалось за допомоги голкіпера суперників, який на рівному місці дарував м'яч Альваресу. Раян, вирішивший пійти у обіграш,  обіграв Де Пауля, але другого суперника не вдалось, тому Альварес забивав вже у порожні ворота.

Цей гол вибив трішки із колії Австралію, у якої пішла велика кількість помилок у нападі, хоча до цього їх випади виглядали місцями доволі гостро. Але зібравшись, вони все ж змогли здолати емоціх і продемонструвати характер, да так, що захист Аргентини почав лажати і панікувати, і надія на екстра-тайми ожила у серцях фанів. Особливо після автоголу. Дальній постріл із відскоку на лівому флангу від Гудвіна влучив у голову Енцо Фернандесу, від якого м'яч влетів у сітку воріт. Далі були круті моменти Куола та Бегича, якому відзначитись лише завадив Лісандро Мартінес. Мали декілька шансів і аргентинці, але Лаутаро переграти Раяна не зміг.

Таким чином, святковий день для Мессі вийшов дещо не таким солодким, як йому хотілось, і якби не подарунок Раяна, то все могло закінчитись значно гірше. Але факт остається фактом - Аргентина йде далі і тепер їх очікує ще більш напружений матч проти Нідерландів.