Швейцарія - Камерун 1:0. Продовжуючи традицію

Гол: Емболо, 48
Швейцарія: Зоммер, Ельведі, Аканджі, Родрігес (Джемерт, 90), Сов (Фрай, 71), Джака, Шачірі (Окафор, 72), Фройлер, Відмер, Емболо (Сеферович, 72), Варгас (Рідер, 81)
Камерун: Онана, Фай, Хонгла (Ондуа, 68), Кастелетто, Толо, Нкулу, Гвет, Замбо-Ангісса, Мбеумо (Нгамальо, 81), Чупо-Мотінг (Абубакар, 74), Токо Екамбі (Н'Куду, 74)
Попередження: Ельведі, 64, Аканджі, 83 - Фай, 36

Збірна Швейцарії продовжила приємну для себе традицію, яка була започаткована в 1994 році. "Наті" знову вдало стартували на чемпіонаті світу, продовживши свою безпрограшну серію у перших матчах на турнірі до шести ігор. У звичному для себе прагматичному стилі підопічні Мурата Якіна з рахунком 1:0 перемогли збірну Камеруну.

{{widget:lineup:18794}}

Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який на початку другого тайму провів Брель Емболо. На 49-й хвилині швейцарці у декілька передач перевели гру з лівого флангу на протилежний, звідки Джердан Шачірі прострілив у центр штрафного майданчика. Нападник "Монако" без перешкод обробив м’яча і з декількох метрів спокійно розстріляв ворота. Свій дебютний гол на чемпіонатах світу Емболо не святкував. Замість цього він підняв руки догори, вибачаючись перед камерунцями. Справа в тому, що Емболо народився в Камеруні, звідки згодом його сім’я емігрувала у Швейцарію.

Здобувши перевагу у рахунку, швейцарці надалі впевнено контролювали хід поєдинку і не дозволили супернику створити жодної нагоди для взяття воріт. Чого не скажеш про перший тайм, який камерунці повинні були виграти з різницею щонайменше у два м’ячі. Команда Рігобера Сонга дуже добре вибігала у контратаки та створила декілька чудових нагод для того, щоб вийти вперед. Проте, як часто це трапляється у матчах за участі збірної Швейцарії, на шляху м’яча у сітку воріт постійно поставав Янн Зоммер. Найкращі свої сейви у матчі голкіпер "Наті" здійснив протягом першої 15-хвилинки. У одному з епізодів він парирував удар Бріана Мбемо, після чого Карл Токо Екамбі з лінії воротарського майданчика запустив м’яча на трибуни. А згодом виграв дуель у Еріка Шупо-Мотінга, який вийшов віч-на-віч з голкіпером.

У наступному турі швейцарці зустрінуться з бразильцями, а збірна Камеруну намагатиметься реабілітуватися у матчі з сербами.