Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Фабіу Коентрау: "Є колишні гравці, які були лайном, але критикують Роналду"
Автор: Алексей Безуглый

Колишній гравець "Реалу" Фабіу Коентрау, який завершив кар'єру у 2021 році, виступив на захист нападника Кріштіану Роналду, який після скандального інтерв'ю залишив "Манчестер Юнайтед".

- У мене все добре, я далекий від футболу. Не відчуваю мотивації говорити, але повинен, тому що мені не подобається чути, що кажуть про Роналду. Є колишні гравці, які були ніким, звичайним лайном, а вони говорять про Кріштіану так, ніби вони щось значать у футболі. Вони не повинні цього робити.

 

Навіть, якщо людина зробила кар'єру, але говорить зневажливо про Роналду - це дуже огидно. Навіть якщо Кріштіану виступає не на своєму рівні.

 

Про нього починають казати, що він погано ладнає з одноклубниками і всі неправильно трактують. Це щось жахливе, я знаю, який він. Я прожив з ним багато років, і йому не потрібно розповідати мені, як йдуть справи: я знаю. Неможливо, щоб Кріштіану не ладнав з Бруно Фернандешем або з кимось із партнерів по команді, оскільки він фантастична людина.

 

У "Реалі" є Бензема, який забиває 40 голів, але ви добре знаєте, що якби там був Кріштіану, він би забив 60. Ви це знаєте, я це знаю, і кожен, хто хоч трохи розбирається у футболі, це знає. Кріштіану забив би в "Реалі" стільки голів, скільки хотів. У Манчестері справи у нього пішли не дуже добре, бо тамтешні люди йому заважали. Гравцеві потрібен спокій, щоб у нього все складалося добре.

 

Є багато футболістів, які погано про нього відгукуються. Вони не вартують навіть підошви його взуття. На чемпіонаті світу він заткне багатьом рот. Йому є що запропонувати, я знаю, на що він здатен, - цитує Фабіу Коентрау Record.

Читай також: Роналду намалював "шедевральний" портрет Пепе і гучно розсміявся (Відео)

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить