Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Зимний Кубок FootBoom - 2017
Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Спасибо,лично я не поеду!

Всем хорошего турнира,третьего тайма,и пусть победит сильнейший!

Бро а стоит ли отменять и за кучки идиотов,которые здесь кидают свои испражнения?Все те "писаки", только тут и могут,уверен на 200% на зимним их не будет.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Бро а стоит ли отменять и за кучки идиотов,которые здесь кидают свои испражнения?Все те "писаки", только тут и могут,уверен на 200% на зимним их не будет.

На зимнИм меня таки не будет, как и предыдущие 3-4 года.

Ваше показное скотство разумеется к тому решению никакого отношения не имеет.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

На зимнИм меня таки не будет, как и предыдущие 3-4 года.

Ваше показное скотство разумеется к тому решению никакого отношения не имеет.

Тебе срача внизу мало,зимнЕй ты наш?

 

deymon

Когда это для вас, гопарей, срача много было?

 

Malder

Зимний кубок 2017 предварительный состав участников:

1.СФК (Киев)

2. Дніпро-УА (Дніпро)

3. Затяті (Львів)

4. Редакція Footboom.com (Україна)

5. Друзі (Україна)

6. ФК "Уважаемые"

7. ДВТ (Дніпро)

8. "Северинівка" (Ірпінь)

9.ПОЛІКОР

10. ГІРНИК

11....

Просьба до 1 декабря дать ответ всем командам!

 

Кузьмич

Зимний кубок 2017 предварительный состав участников:

1.СФК (Киев)

2. Дніпро-УА (Дніпро)

3. Затяті (Львів)

4. Редакція Footboom.com (Україна)

5. Друзі (Україна)

6. ФК "Уважаемые"

7. ДВТ (Дніпро)

8. "Северинівка" (Ірпінь)

9.ПОЛІКОР

10. ГІРНИК (Кривий Ріг)

11....

Просьба до 1 декабря дать ответ всем командам!

 

Кузьмич

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

на скільки пам"ятаю, УЄФА і ФІФА розводять нас з козломордими... от хай би в джакузях боніта з мепітою забивали одне одному шарик в ворота... не гоже бути в одній компашці з галерою.

хоча для них же всі "Паша... і т.п." та й в редакції часто схожі інтереси як у них. еліта йопта.

Дуже прикро, що згадані особи викликають у тебе щось інше ніж жалість та співчуття. А спорт залишається спортом і протистояння на майданчику не записує суперників автоматично в "компашку" один до одного.

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Дуже прикро, що згадані особи викликають у тебе щось інше ніж жалість та співчуття. А спорт залишається спортом і протистояння на майданчику не записує суперників автоматично в "компашку" один до одного.

в тому і справа, що Зимовий був більше ніж просто спортивне протистояння.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

в тому і справа, що Зимовий був більше ніж просто спортивне протистояння.

У кожного своя уява, чітких регламентних норм у цього Турніру ніколи не було, хоча він завжди притягував і притягує досить достатньо уваги, і тому чим багатша і колоритніша фантазія у кожного окремого форумчанина, тим більше він намагається нав'язати свою думку щодо духу та характеру цього дійства. Якщо цікава моя думка, то для мене він завжди мав певні складові, і першим у цьому списку (коли був частиною його організаційних комітетів) завжди було більш-менш гостинно зустріти гостей Турніру у столиці...

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Бро а стоит ли отменять и за кучки идиотов,которые здесь кидают свои испражнения?Все те "писаки", только тут и могут,уверен на 200% на зимним их не будет.

Не знаю Уважаемый Дима,не знаю..

 

maxx

Як на мене, після предяв Паші про кришування заначкі і Галу за календарі, спроба заявки команди "Уважаємих", це відвертий плювок в обличчя організаторів. Далі організаторам вирішувати. Подабається таке відношення.? Ну їжте на здоровья. Ваше право.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Як на мене, після предяв Паші про кришування заначкі і Галу за календарі, спроба заявки команди "Уважаємих", це відвертий плювок в обличчя організаторів. Далі організаторам вирішувати. Подабається таке відношення.? Ну їжте на здоровья. Ваше право.

Ты в организаторах?Или решил сплетнями поделиться?

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Як на мене, після предяв Паші про кришування заначкі і Галу за календарі, спроба заявки команди "Уважаємих", це відвертий плювок в обличчя організаторів. Далі організаторам вирішувати. Подабається таке відношення.? Ну їжте на здоровья. Ваше право.

Почему ты никогда,подчёркиваю,НИКОГДА,не выполняешь своих обещаний и обязательств? Всёвремя пьян????

 

maxx

Макс, Дима, на не ведитесь вы на эту провокацию, вы ж знаете к чему все это. На Днепрокапе уже это наблюдали, не вышло.

 

boan

Зимний кубок 2017 предварительный состав участников:

1.СФК (Киев)

2. Дніпро-УА (Дніпро)

3. Затяті (Львів)

4. Редакція Footboom.com (Україна)

5. Друзі (Україна)

6. ФК "Уважаемые"

7. ДВТ (Дніпро)

8. "Северинівка" (Ірпінь)

9.ПОЛІКОР

10. ГІРНИК (Кривий Ріг)

11....

Просьба до 1 декабря дать ответ всем командам!

 

poligraf

Ответ на сообщение пользователя boan показать

Макс, Дима, на не ведитесь вы на эту провокацию, вы ж знаете к чему все это. На Днепрокапе уже это наблюдали, не вышло.

Хотелось спокойно тогда турнир провести...,но больше я никаких гарантий давать не буду,и просить никого не буду!

 

maxx

Многих бы хотел увидеть,но многих и нет,посему для себя решил,не поеду!

Тем более мне стЭпан там расправой угрожат,с стЭпан сказал-здобул,потому и боюсь тоже........

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

У кожного своя уява, чітких регламентних норм у цього Турніру ніколи не було, хоча він завжди притягував і притягує досить достатньо уваги, і тому чим багатша і колоритніша фантазія у кожного окремого форумчанина, тим більше він намагається нав'язати свою думку щодо духу та характеру цього дійства. Якщо цікава моя думка, то для мене він завжди мав певні складові, і першим у цьому списку (коли був частиною його організаційних комітетів) завжди було більш-менш гостинно зустріти гостей Турніру у столиці...

я тобі при зустрічі вже казав і ще раз розповім... бо ти тут наче шекспір пишеш якимись високопарними фразами.

 

mdb

Якщо моя персона когось смущає , то я урочисто обіцяю -- ніяких провокацій, ніяких наїздів і ніяких мордобоїв я на турнірі влаштовувати точно не буду . Хоча б із поваги до організаторів . Більше того , на всіх офіційних міроприємствах я буду всім посміхатись і жати руку . Розраховую на таке ж відношення і інших учасників турніру . Якщо ж комусь закортить набити мені морду -- для цього є наступний день . Благо часу для цього багато не треба .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо моя персона когось смущає , то я урочисто обіцяю -- ніяких провокацій, ніяких наїздів і ніяких мордобоїв я на турнірі влаштовувати точно не буду . Хоча б із поваги до організаторів . Більше того , на всіх офіційних міроприємствах я буду всім посміхатись і жати руку . Розраховую на таке ж відношення і інших учасників турніру . Якщо ж комусь закортить набити мені морду -- для цього є наступний день . Благо часу для цього багато не треба .

Молодець,це розумна відповідь!

 

deymon

Убедительная просьба флудите на раздел ниже!

Зимний кубок 2017 предварительный состав участников:

1.СФК (Киев)

2. Дніпро-УА (Дніпро)

3. Затяті (Львів)

4. Редакція Footboom.com (Україна)

5. Друзі (Україна)

6. ФК "Уважаемые"

7. ДВТ (Дніпро)

8. "Северинівка" (Ірпінь)

9.ПОЛІКОР

10. ГІРНИК (Кривий Ріг)

11....

Просьба до 1 декабря дать ответ всем командам!

 

poligraf

Є пропозиція: перед початком Турніру, після вступного слова організатора - заспівати усім разом гімн України!

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо моя персона когось смущає , то я урочисто обіцяю -- ніяких провокацій, ніяких наїздів і ніяких мордобоїв я на турнірі влаштовувати точно не буду . Хоча б із поваги до організаторів . Більше того , на всіх офіційних міроприємствах я буду всім посміхатись і жати руку . Розраховую на таке ж відношення і інших учасників турніру . Якщо ж комусь закортить набити мені морду -- для цього є наступний день . Благо часу для цього багато не треба .

Вот правильная мысль!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Є пропозиція: перед початком Турніру, після вступного слова організатора - заспівати усім разом гімн України!

так, зразу після тосту за Галєру!

 

Malder

Убедительная просьба флудите на раздел ниже!

Зимний кубок 2017 предварительный состав участников:

1.СФК (Киев)

2. Дніпро-УА (Дніпро)

3. Затяті (Львів)

4. Редакція Footboom.com (Україна)

5. Друзі (Україна)

6. ФК "Уважаемые"

7. ДВТ (Дніпро)

8. "Северинівка" (Ірпінь)

9.ПОЛІКОР

10. ГІРНИК (Кривий Ріг)

11....

Просьба до 1 декабря дать ответ всем командам!

 

poligraf

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо моя персона когось смущає , то я урочисто обіцяю -- ніяких провокацій, ніяких наїздів і ніяких мордобоїв я на турнірі влаштовувати точно не буду . Хоча б із поваги до організаторів . Більше того , на всіх офіційних міроприємствах я буду всім посміхатись і жати руку . Розраховую на таке ж відношення і інших учасників турніру . Якщо ж комусь закортить набити мені морду -- для цього є наступний день . Благо часу для цього багато не треба .

Лайкну))

 

boan

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Ты в организаторах?Или решил сплетнями поделиться?

Ну ти, уважаємий!.. Ти хоч приїдеш?!

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо моя персона когось смущає , то я урочисто обіцяю -- ніяких провокацій, ніяких наїздів і ніяких мордобоїв я на турнірі влаштовувати точно не буду . Хоча б із поваги до організаторів . Більше того , на всіх офіційних міроприємствах я буду всім посміхатись і жати руку . Розраховую на таке ж відношення і інших учасників турніру . Якщо ж комусь закортить набити мені морду -- для цього є наступний день . Благо часу для цього багато не треба .

Стьопа, я підписуюсь під кожним словом. Крім однієї людини звичайно. Бо для боні гарантій не буде. Дуже вже багато брехні наговорив на мене. А так звичайно жодних конфліктів. Не для того ми збираємось. Запрошую тебе відвідати після турніру мою хатинку!

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Стьопа, я підписуюсь під кожним словом. Крім однієї людини звичайно. Бо для боні гарантій не буде. Дуже вже багато брехні наговорив на мене. А так звичайно жодних конфліктів. Не для того ми збираємось. Запрошую тебе відвідати після турніру мою хатинку!

Под столом млять просто)))))))))))))))))))))

 

boan

Мапа сайту Повна версія Оновити