Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Зимний Кубок FootBoom - 2017
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Микола, теж є. Дякую :)

 

Аннабель Ли

це був другий від Северинівки

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

це був другий від Северинівки

Дякую, хлопці :)

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

!!! УВАГА!!!

АВТОР ЗВІТУ, виправте будь ласка назву команди, правильно - " Спілка учасників АТО " м.Ірпінь (див. тут Hawbeck 13.12.2017 12:44)

Коля, замінив. Дякуємо за чудову команду. Hawbeck-у - вітання та подяка за гру.

 

Павел Булах

Від Варятів внесок надіслано

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

"Северинівка" дякує організаторам, усій редакції footboom.com, усім друзям, товаришам та форумчанам присутнім на цьому чудовому дійстві, "Зимовий кубок" - це ПОДІЯ!!! "Затятих" - з Перемогою, але ті хто бачив чвертьфінал, погодьтеся - вони тупо відскочили, навіть їхній "москаль" не наважився вийти на майданчик і якби вчасно не приїхав їхній натуралізований "ірпінець", "Зимовий кубок" до Львова таки б не доїхав!

Коля , рахунок на табло, переможців не судять і взагалі, якби ти поважав би колектив форумчан то б діждався грамоти та аплодисментів , а так втік і ніфуя не отримав.Мабуть , остання маршрутка втікала з столиці у провінцію....

 

Romarinho

Dominator & Romarinho

Хлопці, облиште це, будь ласка. То все зайве. Зіграли, отримали позитивні емоції, всі живі-здорові, то й добре.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Всем огромное спасибо, что нашли время и приехали в Киев.

Турнир в целом, и третий тайм в частности прошли на 12 по 12-бальной.

Просьба капитанам: спросить своих боевых соколов, не подхватил ли кто на третьем тайме по ошибке черную сумку с командным комплектом формы, мячом, перчатками и насосом. ))))) Лениво покупать новые. ) Спасибо, камрады.

Паша, є сумка. Тільки чого вона в мнне я не знаю)). Готовий повернути в будь який зручний час

 

Romasanta

Дякую організаторам. Турнір, як завжди на найвищрму рівні.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Паша, є сумка. Тільки чого вона в мнне я не знаю)). Готовий повернути в будь який зручний час

Зрозуміло. В лічку тоді далі.

 

Павел Булах

!!!ОФІЦІЙНО!!! Частина мого повідомлення від 18.12.2017 12:21, що починається після привітання "Затятих" з Перемогою, розрахована на людей, що володіють почуттям гумору!!! Чесно, не думав, що рахунок 1:7 за 20 хв. ігрового часу може когось ввести в оману щодо класу команд!

 

Dominator

)) ну и 1:8 тоже нормальный результат, так же как и 6:2)) посраться так посраться, как без этого)) всем хорошего настроения;)

 

poligraf

Всем респект,особенно лучшей ФОРУМСКОЙ команде,

Львовянам!

Думаю не нужно объяснять почему одно слово написал с заглавных??

Тернополю позор! Кто это такие?? Кто их знает?? И каким боком эти люди к форуму???

Не приезжайте больше никогда,постановщики!

 

maxx

Отэто в финале?? СЮР!!!

Хорошо хоть Затяти хлопнули их,а то бы вообще дичь была...,"команда" КЛОН победитель турнира был бы....,тфуууууууууууу....

 

maxx

И не спешите меня обвинять! Назовите нам ник на форуме хоть одного игрока Тернополя? Кто их знает? Никто!

Смысл этих дешёвых постанов??

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

Від Варятів внесок надіслано

Так, є, дякую :)

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

И не спешите меня обвинять! Назовите нам ник на форуме хоть одного игрока Тернополя? Кто их знает? Никто!

Смысл этих дешёвых постанов??

Что ты несешь? Для тебя открытие, что это был турнир скорее форумских команд а не форумчан?

Как и практически все остальные на протяжении года.

Или ты много знаешь форумчан в остальных командах?

Воюй свой междусобойчик с Ромой в бункере. Нахрена тут?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

Коля , рахунок на табло, переможців не судять і взагалі, якби ти поважав би колектив форумчан то б діждався грамоти та аплодисментів , а так втік і ніфуя не отримав.Мабуть , остання маршрутка втікала з столиці у провінцію....

Ромчику, дякую за зауваження, бо сам вважаю таку поведінку неповагою і хоча я не втікав, виправдовуватися не буду. Єдине про провінцію, побував би ти у нашому місті - не знав би напевно з якого боку Тернополю починати чесатися, бо за останні пять років Ірпінь багато чим дуже приємно вражає!

 

Dominator

Олексій - прийшло, дякую :)

Хлопці, ще раз - Дякую вам всім. Варяти та Северинівка - ваш внесок вже хлюпається в мені (золедронову кислоту - перекрили повністю) і ось прям відчуваю - допомагає :)

http://picua.org/img/2017-12/19/yxibajl7ohbtw9vq0e...

Було непросто вмовити медсестру сфотать мене прямо в маніпуляційній, так що - довелося прокрутити корупційну схему у вигляді мандаринки ))

http://picua.org/img/2017-12/19/39b1ojocrqd20g0bzv...

(Трошки реклами для Футбуму, реклами забагато не буває )) )

Олексій, внесок вашої команди «піде по вені», якщо мені дуже пощастить і кров не буде випендрюватися - в четвер, ну, а якщо не пощастить - 26го, разом з "важкою" хімією :)

 

Аннабель Ли

Щодо суперників по групі: DWT - ви реально круті, але ще зустрінемося; "Полікор" - команда, яка найбільше викликає симпатій після "Затятих", якщо в кінці матчу був перебір з жорсткою грою з нашого боку - не судіть строго, бо першу перемогу в футбумівських турнірах так просто віддати ми просто не могли, маю велике сподівання, що наш перший виїзд (Київ, для нас не виїзд, бо кожного дня майже всі їздимо туди на роботу) буде саме в Черкаси, місто де живе моя теща)) ; "Штанга" - після першої перемоги прийшла нова ціль - вихід із групи, тож перша нічия стала для нас щасливою, хоча команда у вас толкова; "Затяті" - чекайте, ми ще у ту галицьку столицю приїдемо, дождетесь! ))

 

Dominator

щодо внесків:

диванний батальйон форуму тут розписував епоси, виблискуючи епістолярною іскрометністю, попутно роздаючи ярлики дивної лінійної системи цінностей з обмовкою, ну ми не можемо через обєктивні причини бути присутніми на турніри і т.д. і т.п., але після оголошення poligraf`а про допомогу Ані, - жодного тут НЕ видно - савпадєніє?!! Що ж їм заважає?!

 

Dominator

Ще про фото:

до кінця тижня свої скинемо, але вже багацько бачив по фейсбуківським ничкам окремих форумчан, невже складно поділитися зі спільнотою?

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Так, є, дякую :)

Візьміть на вітці заначки змініть реквізити. Бо старі вже не актуальні.

П.с. Виздовлюй швидше)))

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Ромчику, дякую за зауваження, бо сам вважаю таку поведінку неповагою і хоча я не втікав, виправдовуватися не буду. Єдине про провінцію, побував би ти у нашому місті - не знав би напевно з якого боку Тернополю починати чесатися, бо за останні пять років Ірпінь багато чим дуже приємно вражає!

В 12 році ми влетіли на соколі всім і вся, дожили до фіналу та третього тайму, ще вас з бангурманом славіком зустрів в пущі, я не тікав з турніру, бо вже вилетіли.

Просто коли вас оголосили серед учасників на фінальній імпрезі вручення нагород та грамот, а вручати було нікому, було трошка дивно, найближче живете, а нікому далі вже турнір виявився нецікавий. З Ірпіня не лишень ти а й журналіст Футбума Рома, Вано,Міхо та навіть деякі мої знайомі. То ж про місто та його шалену забудову я в курсі.

 

Romarinho

Ребят, ещё раз спасибо. Локи, Михаил - есть :) Капаю сегодня основной курс, выпишусь - отчитаюсь :)

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Ребят, ещё раз спасибо. Локи, Михаил - есть :) Капаю сегодня основной курс, выпишусь - отчитаюсь :)

Твій найкращий звіт-це приїзд особисто на наступний турнір! Скоріш за все, це буде Дніпро Кап!

Ось тобі і завдання:).

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Твій найкращий звіт-це приїзд особисто на наступний турнір! Скоріш за все, це буде Дніпро Кап!

Ось тобі і завдання:).

Батя, я стараюсь (с) )))

 

Аннабель Ли

Еще раз - спасибо всем, кто поучаствовал. Все зашло вот сюда

http://picua.org/img/2017-12/23/9zw0y9lovf9fmyt2a8...

и вчера откапалось. Отлеживаюсь потихоньку :) Еще раз - огромное всем спасибо :)

 

Аннабель Ли

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити