Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"ВАР'ЯТИ ФЕСТ" м. Тернопіль 18 листопада 2017 року
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6

Гарного турніру)))

 

Коельйо

Всім гарно провести час!

 

edge

Who is enybody at home???

A will survive!!!

 

Romarinho

Точки після матчу були просто офігенні!!!

 

Romarinho

Ужгород в повному складі вже вдома)

Дякую організаторам за чудово проведений день у Файному місті! Дуже приємно здивувала організація - все на найнайвищому рівні! Респект за це!)))

Третій тайм, музИки - круто, одним словом!

Дякую всім, хто приїхав на перший Вар"яти фест!))

Чекаємо наступних зустрічей)

 

maKSiMka

Доброго дня панове форурмани, хочу поділитися з вами якто кажуть фотоспогадами про турнір Вар'яти Фест 2017, звиняйти будьласка якщо щось нетак, пишіть все що наболіло, матюкайте за закриті очі чи відкритий рот, признаюся чесно у фотошопі ніц недобавляв. Гарного Вам дня і ще раз хочу Всім подякувати що приїхали на фотосесію :):):)

https://fex.net/#!456444047098

 

BOMBER

Тиж мене мала разів 40 у виконанні зведеного хору форумчан...

https://youtu.be/hzvamiC1H2Q

 

BOMBER

Це було файно. Дякую BOMBER за вiдеозвiт. Як би сам побував. Хоча Руфу й Ромариньо знаю особисто.Впiзнав тiльки iх вдвох. Дякую хлопцi за свято!

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя BOMBER показать

Доброго дня панове форурмани, хочу поділитися з вами якто кажуть фотоспогадами про турнір Вар'яти Фест 2017, звиняйти будьласка якщо щось нетак, пишіть все що наболіло, матюкайте за закриті очі чи відкритий рот, признаюся чесно у фотошопі ніц недобавляв. Гарного Вам дня і ще раз хочу Всім подякувати що приїхали на фотосесію :):):)

https://fex.net/#!456444047098

Як скачувати?

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Як скачувати?

По ходу хтось видалив файл, заливаю заново тудаж само, трішки займе часу бо 6 гектарів обсяг.

 

BOMBER

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Як скачувати?

Все виправив можна стягувати, велике прохання до другів які вже скористалися файлобмінником невидаляйте будьласка, файл великий і це займає багато мого часу якого навіть у вихідний день в мене обмаль. Дякуюза розуміння.

 

BOMBER

Дякую, дякую, дякую і ще багато разів дякую. Вар*яти-ви найкращі!!! Спеціально навчений чоловік, Ігоре, ти супер, Ромчику-ти на висоті.

Дати турніру тепер є, зали є, вносимо у календар змагань та готуємось до зустрічі у Тернополі через рік!!!

 

Локи

П.С. Хто не в курсі, виходимо ми такі о пів на сьому ранку з потягу, а тут оголошення по всьому тернопільському вокзалу з привітанням до учасників змагань Вар*яти Фест 2017, що їх очікує спеціально навчена людина у західній частині вокзалу:))).

Це мегабомба!!!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

П.С. Хто не в курсі, виходимо ми такі о пів на сьому ранку з потягу, а тут оголошення по всьому тернопільському вокзалу з привітанням до учасників змагань Вар*яти Фест 2017, що їх очікує спеціально навчена людина у західній частині вокзалу:))).

Це мегабомба!!!

там вище по гілці є відео з ютубу так і називається спеціально навчений чоловік ну і всі решта відео є на мому каналі в ютуб.

 

BOMBER

Нарешті найшов час відписатись .Я вже на ревізії на Монастирищині.

Дякую всім за неймовірну атмосферу у всіх таймах.

Дуже приємно, що люди відгукнулись, приїхали та отримали масу приємних емоцій.

Значить, ми недарма старались.

Львівських колєгів з перемогою.

Слава Україні!

 

Romarinho

https://te.20minut.ua/Sport/u-ternopoli-vidbuvsya-...

пів статті перекроїли....в середу буде стаття в газеті rіа плюс на даному сайті

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

П.С. Хто не в курсі, виходимо ми такі о пів на сьому ранку з потягу, а тут оголошення по всьому тернопільському вокзалу з привітанням до учасників змагань Вар*яти Фест 2017, що їх очікує спеціально навчена людина у західній частині вокзалу:))).

Це мегабомба!!!

 

BOMBER

ДЯКУЮ Ромчику та всім причетним до організації турніру в Файному Місті! Все ВДАЛОСЯ на славу!

Як зауважив Олег Локі - зали є, досвід проведення - також, тепер справа за малим - закріпити дату в календарі наших турнірів і планувати наступну зустріч!

Дякую ВСІМ, з ким зустрівся на майданчику, в Третьому таймі - вкотре переконався, що 10 років тому потрапив в дружню, щиру та дуже веселу сім"ю ;)

Здоров"я всім нам, фінансових можливостей та до зустрічі на Зимовому!

 

Serge

Всем привет! С каждым турниром третий тайм все веселее, а отходняки все тяжелее! Короче, спорт (и спирт) - ты сила! А вообще, все конечно было здорово - от встречи и до отъезда, хотя последний не все помнят)) Очень понравились залы и даже отсутствие воды было на руку, потому как Днепр приехал с утра было еще темно и уезжали уже темно, и мы на часик прорвались после игр в баньку и посмотрели ваш уютный городок - по-быстрому конечно, но даже успели позаглядывать на ваш стадион, будем надеяться для начала неплохо. Организаторам отдельное спасибо за музыку на третьем тайме - уже как традиция какие-то приятные сюрпризы на каждом турнире! В спортивной составляющей лично мы последние турниры пробуксовываем, но у нас было целое воскресенье в поезде на разбор полетов (это был третий тайм на выезде), надеюсь сделаем правильные выводы и еще сразимся и в первых двух!)) Всем крепкого здоровья и большого желания посещать такие праздники!

 

Владэску

Всім вітання з Тернополя!!! Поступили в користування фоточки від дівчини Тетяни, скачуйте і насолоджуйтесь миттєвостями своєї гри на турніри. Всім ґарного дня, бути добру!!!

https://fex.net/#!673228266084

 

BOMBER

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6
Мапа сайту Повна версія Оновити