Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Кубок Лева-2017 (23 вересня)
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5

Жеребкування по групах ще не було?

 

Павел Булах

Група А) Трактор, АФК Пирати, Штанга, Друзі Затятих. Група Б) Зелені штахети, Дніпро-UA, Легіон. Група С) Полікор, Вар'яти, Белпромпроект, Шо Є, Група Д) Затяті, Батяри, Brazzers.

 

Коельйо

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

Ми в 6 ранку виїздимо з файного міста. Якщо хочеш можемо до винників завезти. Якщо є бажання пиши в приват. Будемо раді помогти.

Дякую, провтикав повідомлення, наступного року матиму на увазі, зрештою змінив квиток на дніпровський потяг

 

Андрей Sk

Закінчуйте горілку пити, скидайте результати.....))

Хто хоть виграв?)

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Хто хоть виграв?)

Наши!))

 

boan

Соколи, ви як до компів доберетесь, все ж результати скинули б, я весь день чекав, щоб якось чи онлайн, чи підсумкову новину зробити. ))

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя boan показать

Наши!))

Опять?)

А мої шо там?))

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Опять?)

А мої шо там?))

Та мои не поехали, завтра важная игра.

 

boan

Батяри переможці, Затяті другі, Штанга - треті.

 

Romarinho

ну що ж, частина ФК Трактор-Турист вдома, частина зостались на сьогодні у Львові)

візьму на себе відповідальність сказати за всіх наших)

перш за все дякуємо всім-всім-всім організаторам, хто так чи інакше допомагав в організації цього дійства)Затяті-ви круті)

дякуєм всім тим, хто створював вчорашню атмосферу з 9 ранку і до опісля півночі) футбол-футболом, але атмосфера 3ього тайму і автобусну в центр-це щось)і скільки-скільки там людей було на 3тьому таймі?)це вау просто)

дякуємо всім командам і їх групам підтримки які приїхали на це дійство)

Батяри - з чемпіонством)

п.с. кілька слів від себе)радий був вчора бачити старих (не побоюсь цього слова) друзів,приємно було поспілкуватись з усіма абсолютно)один мінус в цьому всьому-що дійство закінчилось і я вже вдома..

що ж,до нових зустрічей,і успіхів усім)

 

Сливка Сашко

Ответ на сообщение пользователя Сливка Сашко показать

ну що ж, частина ФК Трактор-Турист вдома, частина зостались на сьогодні у Львові)

візьму на себе відповідальність сказати за всіх наших)

перш за все дякуємо всім-всім-всім організаторам, хто так чи інакше допомагав в організації цього дійства)Затяті-ви круті)

дякуєм всім тим, хто створював вчорашню атмосферу з 9 ранку і до опісля півночі) футбол-футболом, але атмосфера 3ього тайму і автобусну в центр-це щось)і скільки-скільки там людей було на 3тьому таймі?)це вау просто)

дякуємо всім командам і їх групам підтримки які приїхали на це дійство)

Батяри - з чемпіонством)

п.с. кілька слів від себе)радий був вчора бачити старих (не побоюсь цього слова) друзів,приємно було поспілкуватись з усіма абсолютно)один мінус в цьому всьому-що дійство закінчилось і я вже вдома..

що ж,до нових зустрічей,і успіхів усім)

Дякую Сашко, вітання трактористам!)

 

semaoleg

І звичайно Батярам!)))))

 

semaoleg

Уважаемого Сему с победой!

 

boan

Ответ на сообщение пользователя boan показать

Уважаемого Сему с победой!

Там моеї заслуги ноль!)

 

semaoleg

Друзі, це було дійсно свято. Затяті ви мега круті, Беларусам дякуєм за амуніцію нашому гравцю)))

P.S Чекаєм 10 ювілейний кубок))))

 

Коельйо

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Там моеї заслуги ноль!)

Не прибедняйся!))))

 

boan

СПАСИБО ЛЬВОВ!!!!!

Спасибо всем участникам праздника!

Одесса

 

Pirate

Це було просто неймовірно! Кожен раз після завершення цього мега чудового дійства думаєш, що ось це вже космічний рівень і кожного разу цей рівень стає ще більш космічний!!! Це словами не передати - це треба просто прожити!!! Вже з нетерпінням чекаю наступного ювілейного Львів капа! )))

Величезне дякую за чудову організацію Сергію та Затятим!!! Величезне дякую всім командам, які створили просто неймовірну атмосферу!!! Радий був бачити старих і вже нових друзів!!! Емоцію просто зашкалюють )))

Одне шкода, що наступний Кубок Лева аж через рік....

Ще раз ВСІМ дякую!!!!

З.І.

Блін я так і провтикав випросити майку чи кепку Бразерс...))

 

Ruslan

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Там моеї заслуги ноль!)

а те що ти не поїхав з ними?))))бач,заслуга таки є))

 

Сливка Сашко

Наступного року приїдуть ще мої німці!) Тоді дійсно буде ювілей і Космос!)

 

GURU

А Шо Е как выступило? Я их фанат

 

Diso

Хочется много чего написать, эмоций масса, но как-то оно с дороги сложно в кучу собрать мысли. Буду краток, хлопцы, львовяне - вы лучшие, отличная организация, куча позитива, уезжая из вашего замечательного города, сразу же хочется в него вернуться =). Спасибо, что вы все это делаете!

 

Chester

Хлопці зі Львову- ДУЖЕ ДЯКУЮ!

Всі з Вас - із року в рік радо зустрічають нових і старих знайомих, об’єднаних футболом і прекрасним настроєм. І якщо минулого року був рекорд Турніру серед учасників спортивної частини, то цього року подолано нову планку серед учасників Третього тайму! І ця подія говорить лиш про те, що люди які займаються організацією турніру- роблять все правильно і роблять все для НАС ВСІХ! Всі без виключення, хто причасний до організації турніру- ДЯКУЄМО і бажаємо Вам наснаги і здоров’я, щоб наступного року «Околиця» до нашого приїзду- була вимушена ще й курінь на дворі споруджувати.)))

БАТЯР- з ПЕРЕМОГОЮ! Гарна, дружня команда!

Всіх учасників- зі святом ДРУЗІВ!

Чекаю нові турніри, нові позитивні емоції!

Жыве́ Белару́сь!

Слава Україні!

 

dneprforever

Всем привет! Благодарностей организаторам и участникам море, а эмоций и позитива от такого праздника еще больше! Приятным бонусом была встреча и общение с особо затятыми еще и на утро после третьего тайма, а с некоторыми аж до самого поезда! Изюминкой турнира конечно могло стать появление в поле зрения МБМ, но как по мне баянист в "Околице" был более эмоционален - просто красавчик!)) И читая, что некоторым участникам немного грустно после окончания такого события, приходят еще более мрачные высказывания (мудрых), что все имеет свое начало и свой конец, но очень хочется надеяться и верить, что ни конца, ни края не будет ТАКИМ нашим встречам! Всем удачи и до скорых встреч!

 

Владэску

У кого є фото і відео з турніру- діліться)

 

dneprforever

Привет всем-всем, кто был с нами на Празднике футбола. Всем огромный привет от команды БелПромПроекта с Минска. Всем спасибо за футбол, третий тайм, песнярам на третем тайме (особый баянисту))), приятное общение и за море позитивных эмоций во до/во время/и после футбола. Всё было супер. Организаторы как всегда постарались, респект.

Ждём новых встреч.

 

aleszpalesya

Ответ на сообщение пользователя dneprforever показать

У кого є фото і відео з турніру- діліться)

 

BOMBER

Ответ на сообщение пользователя Сливка Сашко показать

а те що ти не поїхав з ними?))))бач,заслуга таки є))

Точно! Зі мною вони б виграли максимум козу під плотом!)

 

semaoleg

Всем спасибо !

Львов - шикарен , организация как всегда на высоте ))) Был рад увидеть старых знакомых и познакомится с новыми !))

Настоящий праздник !

 

ВитяZь

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити