Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Дніпро Кап 2017 1 квітня 2017 року.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Ответ на сообщение пользователя kola показать

усе в порядку - тіко шо з ним розмовляв...

Спасибо Колян! Уже тоже поговорили!

 

maxx

Всим привіт!!!Махх і всі,ми доїхали нормально,наш воротник,Олександр,вже відідйшов,але ще є наслідки нудота та болі голови.Думаю що все буде ок.

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Всим привіт!!!Махх і всі,ми доїхали нормально,наш воротник,Олександр,вже відідйшов,але ще є наслідки нудота та болі голови.Думаю що все буде ок.

Пусть выздоравливает, молодцы, что приехали. Рад был Вас видеть.

Дорого всим дня!

Знаєте, здається П*єру де Кубертену належать слова, що кожна наступна Олімпіада є кращою за попередню.

Маю надію, що ці слова можна застосувати і до нашого форумського турніру, що проводиться у Дніпрі.

Ми справді прагнули внести щось нове, покращити різноманітні аспекти, проте, як я завжди кажу, цього всього не було б без вас, наші шановні учасники!

В наступному році Дніпро Кап святкуватиме 10 років! І певні ідеї є вже зараз. Дай Бог нам всим сил та здоров*я, щоб зустрітись за рік. Ну а ми будемо думати, чим вас ще здивувати, все ж таки, 10-це вже солідний вік. Також завчасно кажу, що хотілось б у 2018 році побачити навіть ті команди, що колись стояли біля витоків форумського руху. Побачити двократного чемпіона Дніпро Капу-Затятих, побачити ще одну рівненську команду-Легіон (альо, Радовенчик), побачити тернопільських бійців на чолі з Ромчиком, побачити Піратів та, звісно, київські команди, а може й Футерсів?, а може й закарпатський Трактор?!!!

Їдьте до нас, забудьте про склоки, чвари та образи, ми чекаємо на всих! І чим більше нас буде-тим гучніше буде свято, тим більше буде футбольних баталій, зустрічей старих друзів та знайомих, пісень на 3-му таймі!

Всим ще раз дякую, ви всі спіорганізатори та енергетичне живлення нашого турніру, нашого руху. Так тримати!!!

І бережіть себе всі!!!

 

Локи

Вітаю ДВТ з чемпіонством. Коли вручав кубок переможцям, можливо, мої слова не зовсім були почуті, бо почався гул. Я згадав про бразильців, в яких викрали їх кубок світу, а ДВТ я побажав, щоб цей кубок був в них навічно і завжди був гарним та позитивним спогадом для них!!!

Ви молодці.

 

Локи

І ще одне, дуже важливе. Ми всі разом з вами зібрали 1906 грн. Я всим щиро дякую. Як я писав раніше, ці кошти ми розділимо між двома нужденними. Може сумми і не будуть великими, проте, знаю, що кожна гривня, вкинута у скриньку доброти, кидалась туди з щирими побажаннями здоров*я, і я думаю, що ця сумарна позитивна енергетика дасть тим, хто цього потребує, необхідний позитивний заряд!!!

 

Локи

Гроші перераховано! Дякую ще раз всим за участь!

Здоров*я нужденним.

А всим іншим-не хворіти: не вам самим, ні вашим сім*ям, ні вашим друзям!

 

Локи

Ще одне класничне прохання. Давайте фото, в кого є!

 

Локи

Уровень турнира - шикардос !!!

С удовольствием смотрел трансляцию в ютубе , так как побегать не довелось,к сожалению . На следующий год, было бы ярко увидеть Тагила и Кузю с микрофоном в руках , очень повеселили !))) Пользуясь случаем , передаю вам привет!

 

ВитяZь

Днепр УА - Штанга

https://www.youtube.com/watch?v=879_6s3Nhvo

 

kola

Днепр УА - DWT (Финал)

https://www.youtube.com/watch?v=AitfGkQ071Q

 

kola

Саксагань - Штанга

https://www.youtube.com/watch?v=8BaCECH8ID4

 

kola

 

kola

 

kola

Штанга - Друзья

https://www.youtube.com/watch?v=gCqtIqMg4S0

 

kola

Поликор - Горняк

https://www.youtube.com/watch?v=TWZzfZRYWUc

 

kola

Поликор - Кристалл

https://www.youtube.com/watch?v=QSH89fRwVxI

 

kola

... и так далее..

 

kola

 

kola

оооо.... а это я...)))

https://www.youtube.com/watch?v=-III5QJtDSY

 

kola

Котаны, спасибо вам всем преогромное- еще раз! Вы не представляете, как я вам всем, и каждому в отдельности - благодарна за возможность сделать все правильно и быстро, и именно теми лекарствами, которыми нужно, без очереди в две-три недели на каждый препарат, еще и отечественный, с впечатляющим букетом побочки.... Я отдаю себе отчет, что карты мне сданы изначально - так себе, люди годами идут к 4 стадии, а я с нее - стартанула. Но, в общем-то, на самом деле это не сказать, чтоб вот ложись и помирай, при своевременной правильной консервации - речь идет о пятилетней выживаемости, а в некоторых случаях - люди живут и дольше. И кто его знает, какие схемы будут наработаны за эти пять лет. Наша задача сейчас - пройти первый, самый важный круг химии, состоящий из трех этапов. Первый этап мы уже прокапали, 28.03 и 03.04, обошлось в 9 000, теперь - облучение 2 недели, и следующий круг химии - начинается с 17го апреля. Понятно, что если бы не ваша помощь - нам бы в жизни не вытянуть все это за свои, это просто не реально... Спасибо вам еще раз, котаны, я прекрасно отдаю себе отчет, насколько всем сейчас тяжело, и чтобы я сейчас не написала и не сказала - это все равно не передаст всю степень моей вам благодарности.

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Котаны, спасибо вам всем преогромное- еще раз! Вы не представляете, как я вам всем, и каждому в отдельности - благодарна за возможность сделать все правильно и быстро, и именно теми лекарствами, которыми нужно, без очереди в две-три недели на каждый препарат, еще и отечественный, с впечатляющим букетом побочки.... Я отдаю себе отчет, что карты мне сданы изначально - так себе, люди годами идут к 4 стадии, а я с нее - стартанула. Но, в общем-то, на самом деле это не сказать, чтоб вот ложись и помирай, при своевременной правильной консервации - речь идет о пятилетней выживаемости, а в некоторых случаях - люди живут и дольше. И кто его знает, какие схемы будут наработаны за эти пять лет. Наша задача сейчас - пройти первый, самый важный круг химии, состоящий из трех этапов. Первый этап мы уже прокапали, 28.03 и 03.04, обошлось в 9 000, теперь - облучение 2 недели, и следующий круг химии - начинается с 17го апреля. Понятно, что если бы не ваша помощь - нам бы в жизни не вытянуть все это за свои, это просто не реально... Спасибо вам еще раз, котаны, я прекрасно отдаю себе отчет, насколько всем сейчас тяжело, и чтобы я сейчас не написала и не сказала - это все равно не передаст всю степень моей вам благодарности.

Анечка! Дай Бог Тебе силы и здоровья!

Чем можем- тем будем помогать!

Главное- чтобы на пользу и от чистой души, с надеждой на ПОБЕДУ!

ТЫ молодчина, держись пожалуйста! Победи пожалуйста!

 

dneprforever

Анюта,звичайно це для нас шок,скажу просто,тримайся ти сильна жінка,і ми будемо старатись тобі допомогти і підтримати.

Хочу по традиції пройтись по ДНІПРО-КАПу 2017.

Все було прекрасно,починаючи з зустрічі на ж/д,яку організував Дрек та Крок.Таблички були прикольні)))

Звичайно організація та проведення турніру на високому рівні,новий спортивний комплекс,чудові майданчики,ресторан те що треба,в тихому місці і поруч біля вокзалу.Панове орги,може хтось і надибав мінуса,але я наскільки поник в атмосферу зустрічі друзів,в накал футболу,що і не помітив грішків.БО ЇХ НЕ БУЛО!!!Колянич,Локи,Вєталь,Дрек,ви супперр!!!Ви ті орли які можете творити такі святкові дійства,у Вас все вийшло на відмінно і,я з гордістю тепер всим тут розповідаю що це все організували мої ТОВАРИШІ,МОЛОДЦІ!!!

Звичайно,ДВТ з перемогою,Ви ще пока сильніші)))ми Вам ще покажемо)))

Всим колективам ШТАНГА,ДНІПРО-УА,ДРУЗІ,САКСАГАНЬ,КРИСТАЛ,ГІРНИ... велике дякую,радий був всих бачити,і маю надію що не в останнє)).

ДНІПРЯНИ!!!Вам все вдалося.Ще раз дякую що організували наше любиме СВЯТО ФУТБОЛУ.

Так тримати.

І саме тому,щоб не затягувати,по традиції після ДНІПРО-КАП 2017 наступним є КУБОК ЧЕРКАС,який ми пропонуємо провести 27 травня 2017року.Маємо надію що нам нічого не завадить його проведенню і кількість колективів збільшиться.Є хороша новина,що та база відпочинку,де ми були минулого разу,ще фунциклює)))і готова нас приютити.Так що поки всі тут на гілці,ми всих запрошуємо до Черкас.

П.С.Гілку КУБОК ЧЕРКАС 2017 викинемо на днях....

Ребят, спасибо вам всем преогромное! Вы не представляете, как я вам всем благодарна за возможность сделать все правильно: здесь и сейчас и именно теми лекарствами, которыми нужно и можно, без очереди в две-три недели на каждый препарат, без впечатляющих побочных эффектов отечественной фармацевтики... (Со мной в одной палате сегодня отечку капали, тоже самое, что и мне. Я просто пропотела и легкий привкус мыла на языке, а женщину рядом - реально наизнанку выворачивало, блин :( ) Я очень стараюсь выгрести из всего этого, честно :) Но если бы то-то мог представить, как неудержимо, трагически, беспросветно и отчаянно я тоскую по хорошему бокалу светлого Шале, эх.... Ну, то таке :) Цените жизнь, котаны, в общем, во всех ее моментах :)

Аннабель Ли

18:47 03.04.2017

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

І саме тому,щоб не затягувати,по традиції після ДНІПРО-КАП 2017 наступним є КУБОК ЧЕРКАС,який ми пропонуємо провести 27 травня 2017року.Маємо надію що нам нічого не завадить його проведенню і кількість колективів збільшиться.Є хороша новина,що та база відпочинку,де ми були минулого разу,ще фунциклює)))і готова нас приютити.Так що поки всі тут на гілці,ми всих запрошуємо до Черкас.

П.С.Гілку КУБОК ЧЕРКАС 2017 викинемо на днях....

Чекаємо з нетерпінням!:)

 

Локи

Друзі,ще хотіли подякувати за допомогу у тій складній ситуації з нашим воротником Олександром,якщо не помиляюсь Катерині.Велике тобі спасибі,нам дуже приємно коли поруч є такі люди,які готові кинути все і надати першу допомогу.Катюша,дай Бог здоров"я тобі і твоїй родині!!!Ти молодець,РЕСПЕКТ тобі,і ще раз тобі ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО!!!

Всім привіт з м.Черкас! Дякую за чудовий турнір, все було на найвищому рівні . Був радий всих побачить. Чекаємо на усіх на Кубку Черкас 2017 ! Наш кіпер вже йде на поправку. Передавав подяку всім за допомогу . І хотів би особисто подякувать Катерині за допомогу. Тому якщо є в кого телефон напишіть в пп , я передам.

 

K@l@sh_FCDK

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Мапа сайту Повна версія Оновити