Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Зимний кубок - 2016
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 17

Вітаю крманду ДЯТ щ перемогою. Для мене дана комведа завди асоціювалась з иакимтилюльми, як Боан, ВєталДн, Свєта, Фанат Деіара, Люфк, Гонзо, Дімасаф, Рат... А тут, кого зустів, тільки Вєтала. Ну вітаю з ьакою перемогою, якщо є совість. Ркреме вітання організатору даної команди, який злякався приїхати на турнір, бо знає, що з ним зроблять. Боня. ти підарас.

 

Romasanta

Вітаю крманду ДЯТ щ перемогою. Для мене дана комведа завди асоціювалась з иакимтилюльми, як Боан, ВєталДн, Свєта, Фанат Деіара, Люфк, Гонзо, Дімасаф, Рат... А тут, кого зустів, тільки Вєтала. Ну вітаю з ьакою перемогою, якщо є совість. Ркреме вітання організатору даної команди, який злякався приїхати на турнір, бо знає, що з ним зроблять. Боня. ти підарас.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Вітаю крманду ДЯТ щ перемогою. Для мене дана комведа завди асоціювалась з иакимтилюльми, як Боан, ВєталДн, Свєта, Фанат Деіара, Люфк, Гонзо, Дімасаф, Рат... А тут, кого зустів, тільки Вєтала. Ну вітаю з ьакою перемогою, якщо є совість. Ркреме вітання організатору даної команди, який злякався приїхати на турнір, бо знає, що з ним зроблять. Боня. ти підарас.

Я в ДВТ немногим меньше Веталя. Я все время переживаю за эту команду и всегда поддерживаю этот движ. И уж не говори о совести тогда, коль вчера пил со мной. А сегодня тут хаешь.

 

Krokkdneprua

Всех с Праздником и очередной Встречей!

Живите на позитивных нотках и всех с наступающими!!! )

ДВТ - с Кубком!

Всем коллективам - только побед и успехов!!!

И наилучшие пожелания из Одессы! )

До встречь на площадках и за дружескими столами!!! ;)

 

Pirate

Интер-Друзья - Мужчины!!! Даже невзирая на результат! Вы лучшие!!! )

Очень жалею, что не смог быть рядом...

 

Pirate

Добрався додому . Радий був всіх бачити . Голова болить

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Добрався додому . Радий був всіх бачити . Голова болить

Верни сумку))))))

Радий був бачити...

 

Drek

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Вітаю крманду ДЯТ щ перемогою. Для мене дана комведа завди асоціювалась з иакимтилюльми, як Боан, ВєталДн, Свєта, Фанат Деіара, Люфк, Гонзо, Дімасаф, Рат... А тут, кого зустів, тільки Вєтала. Ну вітаю з ьакою перемогою, якщо є совість. Ркреме вітання організатору даної команди, який злякався приїхати на турнір, бо знає, що з ним зроблять. Боня. ти підарас.

Єєєє Вано...

А как же :

дрек..крок..паша..саша..все билі...

Ми тоже старое двт!!!

^^^^^

Сумку понял куда отправить?

 

Drek

Ответ на сообщение пользователя Drek показать

Верни сумку))))))

Радий був бачити...

Жмот ! Наступного разу не жаднічай, і бери ковбаси побільше !

пс. Ковбаска нас виручила , було хоч чим закусити .

 

Stepan75ss

Да , Дрек, ти не обіжайся . Я сам роздуплився, шо сумка не моя тільки в Вані дома . А моя сумка залишилась у Чіли вдома . І у Чіли таки реально є маленька собачка по імені Боня . Я думав, шо то він прикалувався , а нє ...

 

Stepan75ss

Доброго всим дня!

Зі Святом!

Шикарний вийшов турнір.

Три серіїї пенальті у вирішальних іграх!

Наша серія з ДВТ завершилась за рахунку 8:7 на користь суперника!!!

Купа драматичних епізодів, дуже напружені поєдинки і неймовірно шикарна атмосфера всього турніру.

ДВТ-чемпіон по праву. Саме так і виграються турніри, коли майстерність, концентрація та вдача органічно поєднуються.

Браво і Затятим, які почали турнір у п*ятьох, змогли виграти групу, вели й у фіналі...

Браво всим командам, що зібрались на турнірі, незважаючі на купу проблем!!!

Дякую організаторам та особливо Поліграфу за неймовірну атмосферу, яку ти разом з своїми помічниками подарував такий великій групі людей.

Давайте збиратись ще й ще!!!

Зараз футбольне життя трохи затихне, але ми з радістю чекатимемо всих на Дніпрокапі, вже готуються поля у Черкасах та Кривому Розі, впевнений, що так само і у Львові.

Чекаємо відродження й рівненського турніру.

До нових зустрічей!!!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Да , Дрек, ти не обіжайся . Я сам роздуплився, шо сумка не моя тільки в Вані дома . А моя сумка залишилась у Чіли вдома . І у Чіли таки реально є маленька собачка по імені Боня . Я думав, шо то він прикалувався , а нє ...

Хорошо что поели...бо поки Ваня перешле все пліснявою покриється

 

Drek

Мої вітання хлопці!

Зустріч суперова вийшла! Дякую усім за позитивні емоції!

ДВТ з перемогою! Вони в цьому році виграли два турніри з трьох де брали участь! ПІдтвердили свій статус головного фаворита! Молодці!

Затяті - мегабізони! Виграли групу "смерті" з 100% результатом. Вийшли до фіналу, трошки не вистачило до перемоги. Молодці, так тримати! Чекаємо в гості на весні!

До речі, Дніпро ЮА і Затяті не програли дожної гри на турнірі.)

Полікор- переможець в номінації -fair play! Реально самі коректні хлопці, які грають мовчки.

Штанга- чемпіон розминки! Приїджають хлопці завжди заряджені позитивом, може десь перестаралися цього разу, коли їхали на Київ. Тарас не признається...)

Горняк- підсилився і виглядав гарно. Треба набирати оберти і будуть перемоги.

Журналісти- хороша команда, але без Третього тайму не можливо сформувати повну картину міцності команди. Тому наступного року- треба на Третій тайм обов'язково.

СФК- не вдалося зібрати максимальний склад хлопцям, мабуть Солов'я не вистачило.))) Але головні перемоги- попереду!

Северинівка- молодці що зібралися, але знову таки ,якщо без продовження на Третьому Таймі- свято не те. Давайте, буде можливість- приїздіть в Дніпро весною.

Inter Друзі- сама сильна команда турніру! Хлопці в чотирьох відстрелювалися як могли. Така команда ніколи не здасться! Молодці! Перемоги- по переду!

Дякую Олексію, Саші Краучу, Миколі Гнатовичу і Павлу Булаху за організацію турніру.

Сайту бажаю процвітання і надіюсь, що відроджений турнір матиме ще гарніші традиції ніж були!

З Миколаєм, з наступаючими Святами!

 

dneprforever

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Вітаю крманду ДЯТ щ перемогою. Для мене дана комведа завди асоціювалась з иакимтилюльми, як Боан, ВєталДн, Свєта, Фанат Деіара, Люфк, Гонзо, Дімасаф, Рат... А тут, кого зустів, тільки Вєтала. Ну вітаю з ьакою перемогою, якщо є совість. Ркреме вітання організатору даної команди, який злякався приїхати на турнір, бо знає, що з ним зроблять. Боня. ти підарас.

Ваня, хіба це достойно писати на гілці, де люди обмінюються позитивом? І позитивом справжнім, не фальшивим? От не розумію, це як раз та ситуація, коли краще було промовчати.

 

Локи

"Северинівка" (Ірпінь) дякує всім учасникам, редакції сайту та організаторам Зимового кубку 2016!

Для нас було честю дебютувати та отримати певний досвід на такому Турнірі!

DWT - з Перемогою!

До нових зустрічей!

====================

Сподіваюсь будуть якісь фотоматеріали, бо через певне хвилювання ніхто з наших нічого не фотографував.

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя dneprforever показать

Мої вітання хлопці!

Зустріч суперова вийшла! Дякую усім за позитивні емоції!

ДВТ з перемогою! Вони в цьому році виграли два турніри з трьох де брали участь! ПІдтвердили свій статус головного фаворита! Молодці!

Затяті - мегабізони! Виграли групу "смерті" з 100% результатом. Вийшли до фіналу, трошки не вистачило до перемоги. Молодці, так тримати! Чекаємо в гості на весні!

До речі, Дніпро ЮА і Затяті не програли дожної гри на турнірі.)

Полікор- переможець в номінації -fair play! Реально самі коректні хлопці, які грають мовчки.

Штанга- чемпіон розминки! Приїджають хлопці завжди заряджені позитивом, може десь перестаралися цього разу, коли їхали на Київ. Тарас не признається...)

Горняк- підсилився і виглядав гарно. Треба набирати оберти і будуть перемоги.

Журналісти- хороша команда, але без Третього тайму не можливо сформувати повну картину міцності команди. Тому наступного року- треба на Третій тайм обов'язково.

СФК- не вдалося зібрати максимальний склад хлопцям, мабуть Солов'я не вистачило.))) Але головні перемоги- попереду!

Северинівка- молодці що зібралися, але знову таки ,якщо без продовження на Третьому Таймі- свято не те. Давайте, буде можливість- приїздіть в Дніпро весною.

Inter Друзі- сама сильна команда турніру! Хлопці в чотирьох відстрелювалися як могли. Така команда ніколи не здасться! Молодці! Перемоги- по переду!

Дякую Олексію, Саші Краучу, Миколі Гнатовичу і Павлу Булаху за організацію турніру.

Сайту бажаю процвітання і надіюсь, що відроджений турнір матиме ще гарніші традиції ніж були!

З Миколаєм, з наступаючими Святами!

Дякуємо за запрошення, прийде час - буде видно...

 

Dominator

rvv1

----

Вовка, найскоршого одужання! І відганяй ті думки про завершення активної участі у Турнірах, бачив би ти як Гал живенько на воротах стоїть, сам би про те не думав!

 

Dominator

Вiтаю всiх з Миколаем та й з гарним турнiром! Надiюсь до зустрiчi!

 

Чiжик

Всех причастных к этому празднику поздравляю, всех причастных к организации - благодарю!

Победителей с победой!

Если б еще не Вовкина нога... Выздоравливай скорее, Дружище.

 

Рамс

500 !!!

 

Romarinho

поздравляю всех участников с отличным праздником, который несомненно имел место быть..)

rvv скорейшего выздоровления!

 

porvi

ДВТ с Победой! Всех участников и организаторов с позитивной встречей! Здорово, что живет это движение. Приехать в этот раз не получилось, но надеюсь в следующем году смогу выбраться. Тем более Serge я уже пообещал)

 

pipicula

Лучше позже, чем раньше...

Хлопцы, всем спасибо за субботнее мероприятие!

Вова, побыстрее тебе восстановиться!

По турниру пару строк: парник, которые вышли в полуфиналы знают, что такое мяч - интересно было наблюдать!

Отдельный респект львовянам, которые гармоничнее всех смотрелись на зеленом газоне!

ДВТ, который играл в хоккей (на траве) 40-55 секунди смена звена!

Поликор, которому не повезло с пенками. И Рамс, который выиграл свою бронзу!))

Конечно, команда Друзей была вне конкуренции,ребята, спасибо за игру!

Белаз - лучший вратарь турнира, имхо, каких мы только возможностей не давали ему, что бы он проявил себя в различных сейвах!

Дрек, фотоотчет будет?

Пы.сы. И верните все-таки человеку сумку!

 

Mikho

Напевно перший такий "Зимовий", коли без жодного фото...

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Напевно перший такий "Зимовий", коли без жодного фото...

Так:(. Хоча наче були фотокори.

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Напевно перший такий "Зимовий", коли без жодного фото...

Все фото в вайбере!!!

 

Drek

Ответ на сообщение пользователя Drek показать

Все фото в вайбере!!!

виглядає як запрошення в якусь секту))) можна їх для більш широкого загалу розмістити?

 

Dominator

Так что, ни фото, ни видео не будет?

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Так что, ни фото, ни видео не будет?

Всьо в вайбер ушло!

 

boan

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Так что, ни фото, ни видео не будет?

Очень плохо, что нет фотоотчёта

 

Чiжик

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 17
Мапа сайту Повна версія Оновити