Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Кубок Лева-2016 (8 жовтня)
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9

Дякую Брат Віктор! ;). До следующей встречи!!!! Никто кроме нас!

 

Pirate

так хто кого?...

 

kola

Ответ на сообщение пользователя kola показать

так хто кого?...

шо кто кого, ты че не понял? Одесса впереди таки!!!

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя SIGIL показать

Файне місто Тернопіль!!! Ви ПОМПЕЗНІ!!!! Сало, огірочкі, мяско, наливочка - все домашненьке..., ви ПЕРЕМОЖЦІ!!! ))) Рамс - перезагрузка НУЖНА была ) (такому Человеку (сопернику:-) уважение как минимум). Трактор! Сливка, ти казав "Нічого лічного"... Так вот... Нічого лічного в нас не було ДО турніру ))) Selepok, ти ЧЕМПІОН! )) Руфи не хватало для "Червоної Рути". Батяри, тренуйтесь, бо вам Рівне не по-зубам! Тарас Глеб, дуже багато віриш сам собі в політиці і цим наївні ВСІ. Насос - МУЖИК! Мій Легіон повернувся до витоків чемпіонства за Третій тайм і це ...радує ) ШТАНГА, приємно РАДИЙ за вас, адже ви є "любімцеми" ВСІХ команд (Ви йдете з поля, а вам аплодують десятки людей. Це рівень!). Так тримайте! Ще хочеться писати і писати, але дітвора дома скучила за татом ) і не дають сконцетруватися на емоціях ).Дружина - молодець, відразу заготовила пивка ))))) Окремий РЕСПЕКТ і ПОВАГА білорусам!!! Ви - КРАЩІ!!! Радий був вас бачити і спілкуватися (ваші подарунки малеча вже "приговорила" - і Дякують:-)

а но звісно)))

Вітьку,щиро радий був тебе бачити вчора))

ну і Легіон-ЧЕМПІОН)) ДЕПУТАТ)))

як я казав тобі вчора - 'будєш у нас на колимє' - пиши/звони))

 

Сливка Сашко

Тепер Траткор повністю повернувся до рідної землі)

Затяті і Що Є?! - ви як завжди на висоті, правда не розумію, як и можете ще вище підніматися! Респект вам! Творіть і надалі! )

Давно не був на третьому таймі, але вчора зрозумів, що дарма! Треба виправлятися! Те, що було після турніру - це величезний заряд позитивної енергії та купа суперових людей, це щастя, любов, дружба, єдність - це ми! ) Слава УКРАЇНІ та Жыве́ Белару́сь!

А те, що було на турнірі, викликає тільки величезне ДЯКУЮ! Все на вищому рівні)

Дякую за теплі слова,обійми, пісні та атмосферу!

Одеса - з перемогою )

Сподіваюсь, колись буде турнір в Ужгороді і ви приїдете до Сонячного Закарпаття!) Було би дуже круто!)

Ви побачите, що SELEPOK може не тільки ПУЦЬКУ співати, а ще й файно готує БОГРАЧ) Смачнючий! )

Всім учаникам дякую за все, за те що приїхали і створили свято!) Організаторам за те, що запросили!)

Чекаємо на фото і відео :)

 

maKSiMka

Привіт,друзяки!!!!!!

Навіть і не знаю з чого починати.....я ще подумками там у місті ЛЕВА,так в ОКОЛИЦІ.

Сірожка,Насос і Ко Ви і є та іскорка початку того дійства в якому ми отримамали заряд спортивої енергії та БОМБЕЗНІ емоції.

Великий Вам СПАСИБІ!!!ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО,ви справді хлопці вклали ДУШУ і ТІЛО,так тримати,кому кому а ЗАТЯТІ спроможні зібрати та організувати на ВИСОКОМУ РІВНІ свято футболу та поєднати футбольні серця нашої УКРАЇНИ в своєму славетному місті ЛЕВА.

Подяка для всих футбольних колективів що знайшли час відвідати та прийняти участь у ССУППППЕЕЕР дійстві,ми раді були бачити давніх знайомих,раді БІЛОРУСАМ і маємо велику надію що таке свято буде ЖИТИ.

АХ,ОДЄЄСА!!!З ПЕРЕМОГОЮ...після тривалої перерви,нагадали нам що в ОДЄСі футбол розвивається і прогресує.Ви справді були сильніші,а форма це БОМБА!Хтось запитав ,а в якій формі грає Одеса?Моя донька відповіла,а що не видно?))))))

Любі ЗАТЯТІ,вибачайте,але та гра була в нас одна із самих позитивних і ВИ нам показали що можна грати з такими грандами як ЗАТЯТІ та БАТЯРИ.Хтось там писав що група смерті Білоруси,помиляєтесь,хто знає ЗАТЯТих та БАТЯР мене зрозуміють яка група була найскладнішою.

Тож дорогі наші ЗАТЯТІ,хоч і Кубок Лева дістався не вам,а ось від ориманих радісних емоцій такого футбольного свята,ПЕРЕМОГА за ВАМИ!!!!

ДЄДушка,я розумію що участь в організації приймали багато твоїх друзів,але ми знаємо що основний тягар був за тобою і ти його переміг.Тож бажаємо тобі і твоїй сім"ї всиляків гараздів,тепла,миру,вірних друзів і й надалі грати та жити футболом.

Ще раз всим ДЯКУЮ,все було суперово.

Наш рух ФУТБУМа ЖИВЕ і буде ЖИТИ.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Привіт Всім!

Хочу в першу чергу подякувати Сергію, Затятим і Шо Є за шикарну організацю. Зібрати таку банду і провести турнір на найвищому рівні то треба мати яйця (і пуцьку).

Виявилось що є плюси коли швидко вилітаєш з турніру. Тільки тоді є можливість спробувати смачної Тернопільскої наливки з шикарним сальцем від Ромчика та Ко під душевну бесіду. Дякую Вам. Було дуже смачно та приємно!

Вітя (SIGIL) треба нам було брати бурштин, ато ми шось лоханулись. Жили б місяць як Боги.

Одесу вітаю з перемогою. Маєте сили бігати. Не завжди встигав за Вами.

Дуже приємно було Всіх бачити і під шалену підтримку публіки співати пісню про пуцьку!

Дякую всім! До нових зустрічей!

 

selepok

Прекрасний, неймовірний турнір з купою знайомих фейсів та друзів.

Дякую всим.

Дякую організаторам на чолі з Сергієм.

Ви всі найкращі.

Дай Бог вам кожному ще не раз отак збиратись разом!

До нової зустрічі!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Капа показать

Ловіть фотки! На жаль не зміг вчора бути довше. Шо встиг, то сфоткав :)

https://get.google.com/albumarchive/10054336683160...

Тут якість занижена, може завтра залью повністю на файлообмінник.

Класні фото, тільки не форматуються, хотів на фейсбук закинути-не вантажиться у такому форматі:(.

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Класні фото, тільки не форматуються, хотів на фейсбук закинути-не вантажиться у такому форматі:(.

Я закину в нормальному форматі, тільки треба до нормального інтернету добратись :)

 

Капа

Очень рад был всех видеть. Турнир - бомба, огромное спасибо организаторам и всем причастным!

 

Рамс

Ответ на сообщение пользователя Капа показать

Я закину в нормальному форматі, тільки треба до нормального інтернету добратись :)

Дякую:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Капа показать

Ловіть фотки! На жаль не зміг вчора бути довше. Шо встиг, то сфоткав :)

https://get.google.com/albumarchive/10054336683160...

Тут якість занижена, може завтра залью повністю на файлообмінник.

Дякую за класні фото, дуже гарно передано атмосферу турніру! Тільки якось незакінчено виглядає, чекаю на продовження.

 

Yevgen

Сашу Пирата и его дружную компашку с победой!

 

Yevgen

Серж та Затяті, дякувати богові, що ви є, і в такий час вкладаєте свої сили, гроші, час, щоб проводити такі турніри, та здоров'я, щоб його вистачило і на третій тайм! :)

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Дякую за класні фото, дуже гарно передано атмосферу турніру! Тільки якось незакінчено виглядає, чекаю на продовження.

На жаль був змушений злиняти після групового раунду. Може ше хтось фоткав крім мене і викладе продовження.

 

Капа

Спасибо, друзья!

Опустошение с очень приятным "послевкусием" )

п.с. Тарасу и штангистам подяка в поиске потерявшегося смысла жизни)) держиморды фейсконтролевские в Криївкє без комментариев ... но зато осталась фраза (за дословность не отвечаю):

" ....

- ... вы вон даже китайцев пропускаете?

(резко повернувшийся "китаец" с детским возмущением)

- я казах!" ))))

 

*Fecit*

http://www.ex.ua/334652535450

Ті самі фотки, шо викладав раніше, одним архівом.

 

Капа

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Сашу Пирата и его дружную компашку с победой!

Спасибо Евгений!

 

Pirate

Ответ на сообщение пользователя *Fecit* показать

Спасибо, друзья!

Опустошение с очень приятным "послевкусием" )

п.с. Тарасу и штангистам подяка в поиске потерявшегося смысла жизни)) держиморды фейсконтролевские в Криївкє без комментариев ... но зато осталась фраза (за дословность не отвечаю):

" ....

- ... вы вон даже китайцев пропускаете?

(резко повернувшийся "китаец" с детским возмущением)

- я казах!" ))))

)))

 

Pirate

2 Fecit: Очень рад был встречи на турнире! Жму руку!!!

 

Pirate

Ответ на сообщение пользователя Капа показать

http://www.ex.ua/334652535450

Ті самі фотки, шо викладав раніше, одним архівом.

Дякую Друже!!!

 

Pirate

Привіт! Приємно було зі всіма зустрітися!!!! Всі молодці. Особливо Сергій!!!

 

nerv1k

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

шо кто кого, ты че не понял? Одесса впереди таки!!!

а каво ани пабидили?

 

kola

Ребята,всем большое спасибо за этот турнир,эмоции.все супер.море удовольствия!

 

koval1987@bk.ru

Один минус,не могу найти видео финальной части турнира

 

koval1987@bk.ru

Ответ на сообщение пользователя koval1987@bk.ru показать

Один минус,не могу найти видео финальной части турнира

) - потому как, данное видео, пока никто не выкладывал. Будет ссылка, посмотришь кино )))

 

Pirate

Привет Всем от всех нас, команды Белпромпроект.

Огромное спасибо организаторам, в частности Serge: за приглашение, тёплый приём.

Всем участникам спасибо за отличную компанию, всем соперникам за красивую игру, "старым" друзьям за радость встречи, новым знакомым очень рады. И пусть игра на поле у нас не совсем получилась на этот раз, будем рады попробовать пройти этот путь ещё раз.

Третий тайм супер, с кем пели, кто пел с нами - респект.

С кем договаривались встретиться в воскресенье утро, извините не получилось, уехали рано. Но всем тем с кем встретились в субботу ночью (пивресторан правда, КРИїВКА в особенности, площа Ринок и ещё какойта типа дискобар) огромный привет. Было круто.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ, ШАНОВНІ ДРУЗІ.

 

aleszpalesya

Ответ на сообщение пользователя Pirate показать

2 Fecit: Очень рад был встречи на турнире! Жму руку!!!

Взаимно, Саша! Надеюсь, что еще не единожды общение разбавит наши, мать их, будни. Еще раз с Победой. "Жму руку!"

 

*Fecit*

Ответ на сообщение пользователя *Fecit* показать

Взаимно, Саша! Надеюсь, что еще не единожды общение разбавит наши, мать их, будни. Еще раз с Победой. "Жму руку!"

Взаимно Санечка!!! Очень рад был встрече и обязательно до новых ✌

 

Pirate

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Мапа сайту Повна версія Оновити