Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Шлицень і двісті грам футбольного вінегреку.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 10

Фулем - Тотнем 3:0

В принципі, команда Марку Сілви є моєю улюбленою серед середняків. З минулого сезону. Якщо вони в тонусі, грають шикарно. І на запчастини можуть розібрати, кого завгодно. Біда для них, що гиають так дуже зрідка.

Проти Тотнема провели видатний матч. Почали одразу з контргри, так би мовити. Тобто самі вирішили зіграти "в Тотнем". Забрали м'яч під контроль і грали ініціативно, а не щось виловлювали "з-під автобусу" або чекали на помилку.

Рахунок міг бути більшим, але на щастя Тотнема, в них наразі найкращий голкіпер ліги.

Фрайбург - Байєр 2:3

Фрайбург, не забивши в чемпіонаті жодного гола з контри, обрав низький блок і контратаки. Нічого суттєвого не досягнув, хоча раз і впіймав Градецького на несподіванці.

Байєр в звичному розміреному режимі досягнув +2, тобто 1:3, і ... заснув не ходу. Заколисавши гру в цілому, себе і, як здавалося, суперника. Повна перевага, видавалося, що так спокійно матч і допливе фінішу. Але Фрайбург раптом забив. Хабі Алонсо миттєво випустив в центр третього і начебто придушив атакувальні пориви господарів. Але під саму завісу, з кутового, Фрайбург міг зрівнювати.

Хочу вже Байєр Алонсо в Європі, проти серйозних суперників.

Наполі - Аталанта 0:3

Хто там казав про відродження Наполі? Аталанта його розібрала на запчастини без надзусиль, візуально без особливої напруги.

Хін майже наглухо виключив Осімена, виграв в нього купу єдиноборств. Де його потуги не вистачало, страхував хтось із партнерів. Двічі дійшло до небезпечного моменту, але там вже на заваді стояв Карнесеккі. Цей кіпер мені подобається: грає без зовнішніх ефектів, але надійно.

Мабуть це установка від Де Лаурентіса: награвати центр без Зелінського, бо той іде в Інтер. Тренери змінюються, а Пьотр найчастіше починає з лавки. Та без нього центр виглядає решетом. Вийшовши, він почав щільніше зв'язувати захист з атакою і сам мав два небезпечні моменти. Що буде, коли він назовсім піде?

Стосовно наших. Зрозуміло, що Судаков - на заміну Зелінському. Заміна адекватна, а потенційно навіть краща. Але Судакову доведеться грати на захист більше, ніж він звик. Плюс Лоботка наразі грає ближче до атаки, ніж при Спаллетті. Але я не в захваті від найближчих перспектив Наполі: нехай спочатку з тренером визначаться, там потенційних кандидатів 6-7. І гравців під п'ятдесят чи близько того. Всі шанси перетворитися на італійську інкарнацію Челсі. Особливо, якщо прийдуть дурні гроші за Осімена.

Жирона - Бетіс 3:2

План Пеллегріні, як видається, був простим: Довбика виключити з гри, лишивши без м'яча, а на Циганкова постійно тиснути, навіть з порушеннями правил, і за можливістю відправити його в лазарет без відвертої брутальності. Мабуть, він визначив Вітю як основні мізки Жирони. І я тієї ж думки. План до певного часу працював, Бетіс мав перевагу. Але Артем третім доторком до м'яча в грі створив собі пеналь, а коли Вітю лишили на мить без догляду, він створив другий гол))). І двох опонентів підсадив на жовту. Один Іско вчинив на Циганкові чотири фоли з навмисним брудом, зараєстрованих та ні.

Давід Лопес - так, ікспанад іксклюзивний.

Іско мав кілька яскравих моментів, тому йому й дали MVP. Довбик зіграв на мінімумі, бо його всіляко намагалися лишити без м'яча. Зовнішніх ефектів нема - MVP нема. Але зіграв він як справді класний форвард.

Інтер - Емполі 2:0

Інтер спочатку швидко натиснув і швидко забив. І пішов в туман. Емполі не виглядав хлопчиками для биття, тим більше маючи на чолі штатного рятівника Серії А, але все ж без конкретики: Інтер на классі був прагматичнішим і точнішим. По перерві господарі зробили висновки і позбавили гостей можливостей для активності. А Алеусіс Санчес просто поставив крапку.

... я все повертаюсь до слів Тьяго Мотти, щось приблизно: ідеальна команда має грати по схемі 2 - 7 - 2. Де постійних захисників двоє, попереду теж двоє, а решта десь у центрі з голкіпером включно. Інтер в щось подібне і грає. Ззаду двоє центральних захисників, найчастіше це Ачербі і Павар. Попереду Лаутаро Мартінес і Тюрам. Решта створюють керований хаос в центрі і голкіпер є додадковим плеймейкером (він "в центрі" дією, а не фізично).

А по цьому Інтеру мені все більше і більше подобається Дарміан. Реальний універсал, без нарізання понтів. Протягом даного матчу зіграв на чотирьох позиціях)).

Челсі - МанЮнайтед 4:3

Максимально алогічний матч. Коли Челсі в цілому контролює гру, МЮ забиває два і зрівнює рахунок. Коли МЮ контролює гру, Челсі забиває два, і виграє.

Мишко провів неоднозначну гру. З одного боку, створив перший пеналь. З іншого - купа необов'язкових втрат. Матч більше в бік блідого. В цілому задіяний більше, ніж раніше. Але Палмер (наприклад) його ігнорить. Так, як він грає, має право. І справа не в хет-трику.

В МЮ виділявся Санчо. Його заміна на Маунта вийшла епічною зі знаком "мінус". Яка необхідність? Онана в своєму стилі: спочатку миша, потім рятує неодноразово.

Ще раз: матч проти логіки і здорового глузду, підсумок за алгоритмом випадкових чисел.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Челсі - МанЮнайтед 4:3

Максимально алогічний матч. Коли Челсі в цілому контролює гру, МЮ забиває два і зрівнює рахунок. Коли МЮ контролює гру, Челсі забиває два, і виграє.

Мишко провів неоднозначну гру. З одного боку, створив перший пеналь. З іншого - купа необов'язкових втрат. Матч більше в бік блідого. В цілому задіяний більше, ніж раніше. Але Палмер (наприклад) його ігнорить. Так, як він грає, має право. І справа не в хет-трику.

В МЮ виділявся Санчо. Його заміна на Маунта вийшла епічною зі знаком "мінус". Яка необхідність? Онана в своєму стилі: спочатку миша, потім рятує неодноразово.

Ще раз: матч проти логіки і здорового глузду, підсумок за алгоритмом випадкових чисел.

Палмер в Челсі справді розкрився, але, попри всі його якості, помітив в нього і один недолік. Може, тому, що ще молодий, а може тому, що в команді немає справжнього колективу, від дуже егоїстичний. Тягне ковдру на себе. Буди бити по воротах з незручної позиції навіть тоді, коли поряд і в кращих позиціях знаходяться партнери. Щоб це не початок зіркової хвороби.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Палмер в Челсі справді розкрився, але, попри всі його якості, помітив в нього і один недолік. Може, тому, що ще молодий, а може тому, що в команді немає справжнього колективу, від дуже егоїстичний. Тягне ковдру на себе. Буди бити по воротах з незручної позиції навіть тоді, коли поряд і в кращих позиціях знаходяться партнери. Щоб це не початок зіркової хвороби.

Так, егоїст. І цілком можливо, що вважає себе кращим за всіх. Але мені якось по цимбалах на його можливу зіркову хворобу. Опсолюдно і координально. Але можливо.

Зіркова хвороба може проявлятися ще в одному, в матчі з МЮ це було дуже помітно: дає пас партнерові незручний пас, або в незручну зону. Ти хоч порвися, можеш навіть на лікарняний залетіти. Але він вважає, що так краще, тому маєш бігти. Та знов таки: по цимбалах. Він сам коваль свого як щастя, так і нещастя.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Так, егоїст. І цілком можливо, що вважає себе кращим за всіх. Але мені якось по цимбалах на його можливу зіркову хворобу. Опсолюдно і координально. Але можливо.

Зіркова хвороба може проявлятися ще в одному, в матчі з МЮ це було дуже помітно: дає пас партнерові незручний пас, або в незручну зону. Ти хоч порвися, можеш навіть на лікарняний залетіти. Але він вважає, що так краще, тому маєш бігти. Та знов таки: по цимбалах. Він сам коваль свого як щастя, так і нещастя.

Тю, до чого тут цимбали? Хіба про них мова? Мені так взагалі увесь Челсі по цимбалах, як і будь-яка інша команда АПЛ. Незважаючи на те, що цю лігу я дивлюся вже багато років. Неупередженість не привід для відмови від обговорення. Навпаки - дає перевагу, деякі деталі помічаєш краще, ніж вболівальник.))

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Тю, до чого тут цимбали? Хіба про них мова? Мені так взагалі увесь Челсі по цимбалах, як і будь-яка інша команда АПЛ. Незважаючи на те, що цю лігу я дивлюся вже багато років. Неупередженість не привід для відмови від обговорення. Навпаки - дає перевагу, деякі деталі помічаєш краще, ніж вболівальник.))

Просто я не задавався стосовно нього такими питаннями. Дає результат? Нехай робить, що хоче. Перестане давати - подивимось і спробуємо зрозуміти, чому. Поки він не системоутворюючий гравець в Челсі. Як на мене, там лише Енцо може претендувати на стрижневого гравця. І трохи Галахер ... А Палмер, при всіх його чеснотах, поки так собі ...

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Просто я не задавався стосовно нього такими питаннями. Дає результат? Нехай робить, що хоче. Перестане давати - подивимось і спробуємо зрозуміти, чому. Поки він не системоутворюючий гравець в Челсі. Як на мене, там лише Енцо може претендувати на стрижневого гравця. І трохи Галахер ... А Палмер, при всіх його чеснотах, поки так собі ...

Як на мене, в Челсі взагалі ніякої системи немає. Можна виділити пару гравців, які намагаються більш чи менш грати на команду. Власне, ти їх вже виділив. Інші ж грають самі на себе. Де інде, може, в колі невеличких купок "за інтересами". Єдиний колектив, поки що, навіть не проблискує.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Як на мене, в Челсі взагалі ніякої системи немає. Можна виділити пару гравців, які намагаються більш чи менш грати на команду. Власне, ти їх вже виділив. Інші ж грають самі на себе. Де інде, може, в колі невеличких купок "за інтересами". Єдиний колектив, поки що, навіть не проблискує.

Ти будеш сміятися: твм Мудрик зайвий. Не тому, що він гірший за інших, а тому що стилістично зайвий. Цвях від протилежної стіни. Треба або прибирати його з команди, або всю команду наламувати на його стиль - а він сам сирий))). Можна мати посередніх гравців, але привести їз до спільного знаменника, загнати в систему і зліпити щось робоче. Але в Челсі Мишко заважає. І байдуже, є він на полі, чи нема. Кажу ж: смішно. Але з мого погляду - так. Замість того вони роздумують: чи не прибрати Енцо)))))....

Хочу Брайтон - Арсенал передивитись. Тут заради Де Дзербі. Але в моїй ситуації це - наааадзвичайно тяжко)).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ти будеш сміятися: твм Мудрик зайвий. Не тому, що він гірший за інших, а тому що стилістично зайвий. Цвях від протилежної стіни. Треба або прибирати його з команди, або всю команду наламувати на його стиль - а він сам сирий))). Можна мати посередніх гравців, але привести їз до спільного знаменника, загнати в систему і зліпити щось робоче. Але в Челсі Мишко заважає. І байдуже, є він на полі, чи нема. Кажу ж: смішно. Але з мого погляду - так. Замість того вони роздумують: чи не прибрати Енцо)))))....

Хочу Брайтон - Арсенал передивитись. Тут заради Де Дзербі. Але в моїй ситуації це - наааадзвичайно тяжко)).

Там не тільки Мудрик зайвий, багато ще хто. Ба навіть і тренер. Накупили всілякого, а тепер намагаються зробити з цього кулю. І Енцо через те накупили хочуть продати, а не через те, що він начебто зайвий чи поганий, бо дурна голова свою дупу під санкції ледь не підставила, та й наразі все на тоненького. З такими звитягами, як зараз у Челсі, вся ця історія може цілком закінчитись чемпіоншипом.

А Брайтон-Арсенал, якщо не подивишся, втратиш небагато. Там Брайтон забув, як у футбол грають, до тих пір, поки Арс не вирішив, що з нього досить і не перейшов на економ-режим.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Там не тільки Мудрик зайвий, багато ще хто. Ба навіть і тренер. Накупили всілякого, а тепер намагаються зробити з цього кулю. І Енцо через те накупили хочуть продати, а не через те, що він начебто зайвий чи поганий, бо дурна голова свою дупу під санкції ледь не підставила, та й наразі все на тоненького. З такими звитягами, як зараз у Челсі, вся ця історія може цілком закінчитись чемпіоншипом.

А Брайтон-Арсенал, якщо не подивишся, втратиш небагато. Там Брайтон забув, як у футбол грають, до тих пір, поки Арс не вирішив, що з нього досить і не перейшов на економ-режим.

У мене прикладна мета. На початку сезону, коли ще від Де Дзербі дзюрили кип'ятком, мені його футбол видавався підлітковим. Тобто він займався не здобуттям результату, а самопрезентацією: мовляв, і так можу, і так. Зрештою, він наразі і виглядає, як самозакоханий підліток. І тоді ж у мене з'явилась думка, що топом йому ніколи не бути. І в топ-клубі теж. Бо нєдоросль. Час все йшов: від нього дзюрили та дзюрили. А я все протирав очі та протирав: чи мені одному повилазило? Зрештою, ізбушка повернулась до ліса задом, до Де Дзербі ткж задом (топам він уже не цікавий, нарешті). Я просто хочу подивитись, куди припливли ті галоші ...

Брайтон - Арсенал 0:3

Повна, всеохоплююча і в своєму роді досконала імпотенція Брайтона. Що в часі, коли він намагався боротись за ініціативу, що в часі, коли їм цю ініціативу віддали. На початку господарі намагались тиснути, особливо на центр. З тим, приблизно десятихвилмнним періодом, Арсенал хоч і з натугою, але впорався, а по тому Брайтон закінчився.

Арсенал бронзовіє, "матєрєєт", так би мовити. Скоро будемо - можливо - говорити про непрозідну оборону Арсенала)). Центр - той самий, крім початку матча проблем не мав. Бен Вайт взагалі як монумент. Зінченко знов обирає між розумними і красивими. Але в центрі він вже не особливо треба, а повертатись не завжди встигає. На початку другого тайму виконав кілька перфомансів із знаком мінус. Вийшов Томіясу - проблеми там припинились, як явище. Хто вийде на Баварію? Цей матч вкотре підтвердив: якщо тпеба захищатись - Сашка не має бути. А захищатись дуже і не треба було.

Розгром без надзусиль, кароч. Де Дзербі - асєтріна хторой свєжесті.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Брайтон - Арсенал 0:3

Повна, всеохоплююча і в своєму роді досконала імпотенція Брайтона. Що в часі, коли він намагався боротись за ініціативу, що в часі, коли їм цю ініціативу віддали. На початку господарі намагались тиснути, особливо на центр. З тим, приблизно десятихвилмнним періодом, Арсенал хоч і з натугою, але впорався, а по тому Брайтон закінчився.

Арсенал бронзовіє, "матєрєєт", так би мовити. Скоро будемо - можливо - говорити про непрозідну оборону Арсенала)). Центр - той самий, крім початку матча проблем не мав. Бен Вайт взагалі як монумент. Зінченко знов обирає між розумними і красивими. Але в центрі він вже не особливо треба, а повертатись не завжди встигає. На початку другого тайму виконав кілька перфомансів із знаком мінус. Вийшов Томіясу - проблеми там припинились, як явище. Хто вийде на Баварію? Цей матч вкотре підтвердив: якщо тпеба захищатись - Сашка не має бути. А захищатись дуже і не треба було.

Розгром без надзусиль, кароч. Де Дзербі - асєтріна хторой свєжесті.

Щодо Зіни, то й справді він провів, м'яко кажучи, не найкращий свій матч. Проте, заради справедливості слід зазначити, що в нього були не тільки "перфоманси зі знаком мінус", але й "плюс" теж, хоч і мало. А чи буде він грати?.. Судячи з того, як важко він повертає ігрову форму (чи зможе повернути взагалі?), для нас важливо, щоб грав, бо кожен гравець збірної на рахунку. А ось чи потрібно це Арсеналу? Питаннячко.

Щодо Де Дзербі, то на тренерській лаві вин видав справжню виставу - і очи вгору здіймав, і лице в комір куртки ховав, і долоньками плескав - було на що подивитись. Станіславський відпочиває. Але... Не стріляйте в піаніста, він грає, як вміє.

От тільки футбол такий собі - одним не треба нічого, окрім результату з найменшою втратою сил, інші...

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Щодо Зіни, то й справді він провів, м'яко кажучи, не найкращий свій матч. Проте, заради справедливості слід зазначити, що в нього були не тільки "перфоманси зі знаком мінус", але й "плюс" теж, хоч і мало. А чи буде він грати?.. Судячи з того, як важко він повертає ігрову форму (чи зможе повернути взагалі?), для нас важливо, щоб грав, бо кожен гравець збірної на рахунку. А ось чи потрібно це Арсеналу? Питаннячко.

Щодо Де Дзербі, то на тренерській лаві вин видав справжню виставу - і очи вгору здіймав, і лице в комір куртки ховав, і долоньками плескав - було на що подивитись. Станіславський відпочиває. Але... Не стріляйте в піаніста, він грає, як вміє.

От тільки футбол такий собі - одним не треба нічого, окрім результату з найменшою втратою сил, інші...

Зіна візуально в матчі найслабша позиція на полі. Зі знаком плюс не один він видавав перфоманси. Навіть не перфоманси, а так - надійні дії типа "мєжду дєлом". Бо іншим, як виявилося, перфоманси не потрібні, вони просто грають. А от те, що робив він - хіба трохи Райя на початку, але швидко виправився. Але для нас краще, аби Зінченко грав, то зрозуміло.

Де Дзербі - "вторая рука", топом не буде. Весь час "подающій надєжди". Це на мою скромну думку.

МанЮнайтед - Ліверпуль 2:2

По-перше, це цікавий футбол, від якого важко відіраатись. Це видовище, яке один з небагатьох вміє робити Клопп. А все інше вже далі.

Перший тайм показав, що суперники в їх нинішньому стані є командами різного классу. Ліверпуль не прихлопнув господарів лише через Онана, який продемонстрував, чому його брали. Без початкових мишей. В цілому значно додав протягом сезону.

Другий тайм показав, що навіть в нинішньому стані МЮ є командою з потенціалом, але надовго їх не вистачає. А Майну, хоч і не вельми досвідчений але великий талант. Підсумок несподіваний, але в чомусь закономірний.

Протягом сезону МЮ має величезні пробоеми в опорній зоні. Пластиліновий центр. Пов'язано це - з мого погляду - з тим, що Каземіро явно і невідворотньо здає. Якщо на атаку ще грає пристойно, то на захист вже дуже ні. Історія з першим голом то лише підтверджує. В минулому сезоні Каземіро тягнув команду вгору, і він був головним чинником потрапляння її до ЛЧ. А наразі не тягне в усіх смислах.

Удінезе - Інтер 1:2

Не збирався дивитись матч, але зацікавив розвиток подій: Удінезе відкрив рахунок, а Інтер забив переможний на 90+.

Ну, що сказати про естетику цього матчу .... Пряма трансляція, як півтори години відкривають консервну бляшанку. Дев'ять десятих ігрового часу на половині господарів, під 80% володіння в Інтера. Одна тривала атака гостей з кількома короткими перервами, але без конкретики.

При всіх чеснотах Зоммера, він має один помітний недолік, про який я кілька разів писав. Коли епізод розвивається не так, як він прогнозує, він на мить зовсім вимикається з гри. Перезавантажує бортовий комп'ютер, так би мовити. І в цю мить можна робити, що завгодно. І саме в таку мить Удінезе забив: "хороший пас не пропаде".

Чалханоглу є найкращим виконавцем пеналів, якого я можу пригадати. А Фраттезі на 90+5 добив рикошет від стійкі після удару Лаутаро Мартінеса.

Інтер без блиску і бризків шампанського докатує чемпіонський сезон.

А, і ще: "вічний Генріх". Фізика Мхітаряна в його віці вражає.

Реал - МанСіті 3:3

Я би сказав, система проти індивідуальної майстерності. І в підсумку рівно "Система" - це папа Карло.

В першому таймі в Реала здвоєні фланги в атаці, епізодами колективний відбір і фальш-позиції гравців. Опонет був повністю переграний. Але Лунін зіпсував статистику.

В другому таймі Пеп раптово спростив гру, підлаштував свою механіку під сильніші якості гравців. Тобто: лонгболли на Холланда, просто вивід на удар тих, хто може пробити. І це спрацювало. По ходу несподівано вилізла проблема в опорній зоні Реала. Другий і третій голи були схожі, тіко гравці Сіті зміщувалися до центру під удар з різних флангів.

Далі, мабуть, пішла втома з обох боків, емоційна і фізична. Але вийшов Модрич і все зарішав. "Старий воїн - мудрий воїн".

Вважаю, що в сумі матч без чиєїсь переваги, і три з шести голів - випадкові.

Арсенал - Баварія 2:2

Почну зі свого "улюбленця", з Райя. Какого хрєна бігать центром поля як ужжалєний вєнік? Перший гол має записати собі на рахунок, і повісити на шию, як орден. Заслужив.

В Баварії контри і академізм. Коетрі дійсно разючі, прямі, мов фехтовальний випад. В першому таймі таким чином кілька разів карали Арсенал за високу лінію захисту. Але сама Баварія в першому таймі нічого не могла зробити з посиленим правим флангом Арсенала. На відміну від правого флангу, центр - у звичній вже конфігурації - зіграв слабо. Ситуація змінилась у другому таймі з виходом Зінченка. Який, як видається, спочатку вийшов зовсім не обтяженим захисними функціями - лівий фланг ретельно страхували. Тим часом Баварія навчилася справлятися з правим флангом Арсенала, але атаки від господарів пішли центром. Звідти ж прийшов гол, але не одразу. Перед ним Артета провів другу серію замін, яка перетворила команду побудову в щось чудернацьке і, як показало закінчення матчу нежиттєздатне. Найперша в мене асоціація - будунки того знаменитого архітектора в Барселоні, прізвище якого я забув.

В кінці Арсенал відверто відскочив. А в сумі, на мій погляд, Тухель переграв Артету: метушився менше, виїзної нічиєї досяг.

По фінальному епізоду згоден з арбітрами: на Сака не було пеналя.

Ліверпуль - Аталанта 0:3

Видатний матч від Аталанти, і то проблема Ліверпуля, що вони вирішили обіграти опонента полуторним складрм і на одній нозі. Так думаю, побачили, що не виходить, а ментально перебудуватися не змогли.

Пресинг, контрпресинг, перехоплення, виграні єдиноборства, спровоковані втрати. Дуже енергозатратний футбол, але в "банди Гасперіні" наразі все вийшло ідеально. Так, Ліверпуль мав моменти, Дарвін звично їх поров, а ще дуже добре грав Муссо. Але і Аталанта забила десь половину з того, що могла.

В переможців виділю Скамакку, Дзаппакосту і Муссо. А Ліверпуль - самі собі злобні буратини.

Байєр - Вест Хем 2:0

Війна стилів.

Вест Хем, відібравши м'яч, намагався різко прискоритися, підняти темп гри і провести швидку атаку. На початку матча це іноді вдавалося. Байєр - навпаки, намагався упрвільнювати гру. В тому самому середньому темпі весь час розхитував захист суперника. Після втрати м'яча одразу швидкий колектианий відбір, дрібний перепас під пресингом з видатною точністю. При тому гравець з м'ячем весь час мав кілька варіантів для передачі, так що в футболістів Вест Хема весь час крутилися в'язи: куди бігти, кого крити? Ну так, Байєр є своєрідною реінкарнацією Іспанії золотої пори. Її продовженням - так точно.

Десь на 75-ту хвилину Вест Хем був вимотаний і висушений, виснажений фізично і емоційно. А далі розіграш двох кутових - і двічі виймайте.

Ньюкасл - Тотнем 4:0

Абсолютна несподіванка для мене.

Ньюкасл вирішив "зіграти в італійців")? Троє центрдефів, латералі, пресинг - подекуди персональний, - контратаки. Хау впєчатлілся Аталантою проти Ліверпуля)? Так мінус чотири Тотнему за щастя було, там легко могло статися мінус дванадцять: почалося рівною грою, скінчилрся абсолютним побиттям, і понад 70% володіння не допомогло.

Крім жартів, що це було? Ньюкасл, зіткнувшися з глибокою ігровою кризою і страшними кадровими проблемами, шукає нових методів? Кажуть, це не перша гра на контрах. Чи просто підлаштунок під конкретного суперника?

Кажуть про глибоку чистку складу в Ньюкаслі найближчим міжсезонням. Цікаво-цікаво ...

Байєр - Вердер 5:0

Байєр випустив полуторний склад і почав ніби спроквола, впівноги. Віддавши м'яча, територію і особліво не лізучи в пресинг і єдиноборства. Але з часом став поступово нарощувати оберти, чого наслідком став пеналь. Після дальнього удару Джаки і другого голу Вердер остаточно перейшов у стан "то виринав, то потопав", а з іншого боку почалося святкування: карнавал і фейєрверки на полі і на трибунах. Усе, справу зроблено, Байєр - вперше чемпіон Німеччини.

Фінальний свисток мало хто почув, арбітр його дав під час святкування п'ятого голу Байєра він же третій гол Віртца, за масової присутності вболівальників на полі.

Боруссія (Дортмунд) - Атлетико 4:2

В першому таймі Дортмунд знищив Атлетико доволі простим способом: кілька поперечних передач в розіграші і довгий пас в надії перекинути всю лінію захисту, або дуже швидкс проникна атака. Стосовно концентрації атакувальних гравців на лівому фланзі - це може бути реакцією на очевидну слабкість відповідної зони Атлетико. Тобто спроба бити по слабкому. Звідти і було забито два однотипні голи ударами з гострого кута. Облак зазвичай грає або геніально або провально. Нічого геніального в той час в його гріне віднайшлося.

В перерві Симеоне радикально перелаштував команду, і це швидко дало результат: на сімдесяту хвилину рівно і плюс один по сумі. А далі стався гол плюс пас у Забітцера. Хронологічно - пас плюс гол. В сумі один плюс два. Що в цьому гравці не влаштовувалт Тен Хага?

Мої особисті симпатії по гравцю матчу десь між Забітцером і Шлоттербеком.

Вест Хем - Байєр 1:1

Перше, що я хочу відзначити, - ганебне суддівство. Арбітр пропускав явні фоли і свистів там, де порушень і близько не було. Футболісти в ступорі: що дозволяється, що - ні. Повністю втратив контроль над грою. В сумі тринадцять карток з тими, які данітренерам, більшість - дисциплінарні, і це вирок.

Далі хрестоматійне: два різні тайти. В першому шалений тиск від Вест Хема. Гравці Байєра мов потєряшки, пасуються стоячи, трьох-чотирьох передач зв'язати не можуть. В середині тайму довелося міняти центрдефа з ігрових причин. Тапсоба, який вийшов з лавки, виявився чи не кращим гравцем у Байєра.

Але сили людські не безмежні, і в другому таймі Байєр почав оживати. Чим далі - тим більше. Навіть періодами намагалися домінувати. І знайшли свій момент. Фрімпонг забив з другої спроби, за кілька хвилин до того змарнуаавши більш очевидний момент.

Віртц ні про що. Велика кількість невимушених помилок в Байєра.

Треба вже випробування серйозними суперниками.

Жирона - Кадіс 4:1

Після замін, з початку другого тайму і майже до голу Довбика, Кадіс цілком пристойно: створювали моменти, вигравали підбирання, пресингували. Часом просто замикали Жирону на її половині. Після першого тайму таке передбачити було важко. А потім почався хаос, відкритий перестрілкою: гравець який забив за Кадіс, за пару хвилин привіз і собі. Сам створив - сам зламав).

В першому таймі величезна перевага Жирони.

Довбик, крім свого голу, взяв велику пасивну участь в першому: сконцентрував увагу захисників Кадіса на собі.

Ян Коуту, що замість Циганкова, зіграв слабко. Такий нюанс: імовірно, що під кожного з них різні схеми. В цьому матчі троє центральних і вінгбеки.

Реал - Барселона 3:2

Один з найбезглуздіших матчів, які я колись бачив. Команди змагалися, як би виграти в футбол, не граючи в футбол. Зачепи, поштовхи, - всяких видів і способів навмисні дрібні фоли, симуляції, провокації. Змагання, хто тупіше намалює пеналь. І якщо на спробу Реала арбітр повівся, то на дві спроби Барси - ні. І Хаві на бровці, який емоціонує у Всесвіт з приводу і без.

Власне футбола в Барси було більше. Але вони грали, як та хазяйка з анекдота "варила суп з останніх сил". Реал мав запас. Це і виявилось наприеінці, коли Реал вирішив трохи зайнятись футболом. Одна з типових атак закінчилася голом Беллінгема.

Якби не Лунін, я б то не дивився. Лунін середньо зіграв: вміє краще, бувало гірше. Другий гол я б на нього не вішав. Там захисники Реала дивились футбол, коли двоє барсюков безпосередньо біля Луніна перекривали два напрямки доя відбиття м'яча.

І ще: жахлива гра Реала в обороні на кутових: залетів один, а могло три.

Рома - Болонья 1:3

Як у минулому році Лаціо був міні Наполі, так по ходу цього Болонья стала ніби міні Інтером.

Багато було боротьби, футболістів один з одним. Багато виховних розмов артбітрів з футболістами з застосуванням фізичних дії. Ні, без мордобою, але розтягували за руки і штовхали цілком конкретно. Прицмалися і сумнівні суддівські рішення, які розбурхували пристрасті на полі. Попри те команди одна одну прагнули обіграти саме у футбол, і це головне.

Я би не сказав, що Болонья мала якусь відчутну перевагу. Візуально ініціатива кілька разів переходила від одної команди до іншої. Просто Болонья була більш цілеспрямованою. Вона свої моменти реалізовувала, Рома - ні. От в чому і полягала принципова різниця. Велику роль в не-реалізації Ромою моментів відіграв кіпкр Болоньї Скорупський. Та і єдиний гол від Азмуна пропустив аж із третьої спроби. Болонья є одною з найекономніших і найпрагматичніших - якщо не самою - команд цього розіграшу в Серії А.

В розвиток визначної для нинішнього футболу теми гібридних схем і гібридних позицій. В Болоньї номінальні лівий фланговий і центральний захисники мінялись позиціями залежно від того, яка команда володіла м'ячем. Це щось нове, принаймні, такого різновиду гібридності я не пам'ятаю.

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 10
Мапа сайту Повна версія Оновити