Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Вело-футбум
Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Джаінт хороша кантора!

Але раніше знав велоонлайн як дорогий магазин, може щось в них змінилося.. я хз..

Якщо це 24" колеса то я б вже брав 21 передачу.. в мене малий на 20" то йому досить і 7..

Гальма однозначно з переду теж.. гальмувати має навчитися обома! Гальмувати тільки задом теж не є гуд

Та магазин - то таке. Просто характеристики дивитись. Як з моделлю визначусь - пошукаю де дешевше. )

Передачі та гальма - зрозуміло.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Та магазин - то таке. Просто характеристики дивитись. Як з моделлю визначусь - пошукаю де дешевше. )

Передачі та гальма - зрозуміло.

Ну а інше то таке)).. якість там приблизно однакова..

Наприклад в тій комплектації що по ссилці перекидки стоять турнео і алтус.. це у шимано 1 і 2 з кінця по якості.. хочеться щось краще? Ясно що буде дорожче

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Ну а інше то таке)).. якість там приблизно однакова..

Наприклад в тій комплектації що по ссилці перекидки стоять турнео і алтус.. це у шимано 1 і 2 з кінця по якості.. хочеться щось краще? Ясно що буде дорожче

Так, я вже погуглив. ) Але ось треба зрозуміти, що та краща якість у лінійці дає. Довший ресурс роботи, чи то сама робота перекидок більш стабільна, чи ще щось... Розкажіть, як не важко. )

Бо ми ж пам'ятаємо - то не для проф. спортсмена у гори, це для дитини тут по лісу-полю кататись з батьками. )

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Так, я вже погуглив. ) Але ось треба зрозуміти, що та краща якість у лінійці дає. Довший ресурс роботи, чи то сама робота перекидок більш стабільна, чи ще щось... Розкажіть, як не важко. )

Бо ми ж пам'ятаємо - то не для проф. спортсмена у гори, це для дитини тут по лісу-полю кататись з батьками. )

та я особливо, насправді, і не шарю(.. так поверхнево..

що дає? якраз що ви і написали, ресурс, надійність, плавність.. чим дорожче тим краще це ясно але наскільки буде відрізнятись Турнео від Алтуса чи Алтус від Ацери в роботі і чи дійсно варто за це платити більше я не скажу(

особисто я б для дитячого вела цим не парився, брав би щось дешевше:).. тим більше вєл на 24" колесах.. це перехідний розмір вела.. якщо покатушки дитину зацеплять то через 3-4 роки вже треба купувати більший байк.. а от там вже можна щось і покруче поставити..

але якщо бюджет дозволяє то чому б і ні :)

ще щодо перекидки.. на задню перекидку дітям бажано ставити захист https://prom.ua/Zaschita-zadnego-pereklyuchatelya....

як не як а дитина може не так обережно ставитись до вела (там десь гепнувся, там кинув необачно і тп)

про шолом і перчатки нагадувати? :)

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

та я особливо, насправді, і не шарю(.. так поверхнево..

що дає? якраз що ви і написали, ресурс, надійність, плавність.. чим дорожче тим краще це ясно але наскільки буде відрізнятись Турнео від Алтуса чи Алтус від Ацери в роботі і чи дійсно варто за це платити більше я не скажу(

особисто я б для дитячого вела цим не парився, брав би щось дешевше:).. тим більше вєл на 24" колесах.. це перехідний розмір вела.. якщо покатушки дитину зацеплять то через 3-4 роки вже треба купувати більший байк.. а от там вже можна щось і покруче поставити..

але якщо бюджет дозволяє то чому б і ні :)

ще щодо перекидки.. на задню перекидку дітям бажано ставити захист https://prom.ua/Zaschita-zadnego-pereklyuchatelya....

як не як а дитина може не так обережно ставитись до вела (там десь гепнувся, там кинув необачно і тп)

про шолом і перчатки нагадувати? :)

Захист - так, актуально, треба ставити.

Шолом та перчатки є. ) Кататись - вже катались, просто вел був зовсім дитячий.

 

Павел Булах

А в чому різниця між дорожними, шосейними та міськими велосипедами? А то я задумався щось собі взяти і очі розбіглися.

 

kol2

Ну з типами я вже розібрався :) А що на рахунок Ардіса, не зовсім какахи? :)

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Ну з типами я вже розібрався :) А що на рахунок Ардіса, не зовсім какахи? :)

Ардіс це типу Каманчо, Прайд.. типу український байк.. хоча там максимум збірка у нас а так "китай" і вирогідно мало якісний..

коли собі шукав байк а потім і малому, всі радили що краще купувати б/у але "правильної" фірми ніж новий Ардіс (Каманче, Прайд і тп..)

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя Lampardo Lamperd показать

Красиво. Судя по карте, вокруг - ландшафтный парк "Диканьский"?

 

Павел Булах

да, все так.

 

Lampardo Lamperd

О, я теж маю велосипед, на роботу кожен день на ньому їзджу. )))

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Ну з типами я вже розібрався :) А що на рахунок Ардіса, не зовсім какахи? :)

Коля привіт, тут так як з машинами, краще взяти бу на олх з европи, чим новий укр-китай

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Коля привіт, тут так як з машинами, краще взяти бу на олх з европи, чим новий укр-китай

Та я десь так і розумів. Але старшому купили ардіс на невеликій кількості передач і з нормальними тормозами, то візуально якість здається норм. І вже другий рік. А от для дорослих фіг його. Трохи інші ж навантаження. :)

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Та я десь так і розумів. Але старшому купили ардіс на невеликій кількості передач і з нормальними тормозами, то візуально якість здається норм. І вже другий рік. А от для дорослих фіг його. Трохи інші ж навантаження. :)

Ну думай сам, я свою думку сеазав, сам брав майже новий через олх

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Та я десь так і розумів. Але старшому купили ардіс на невеликій кількості передач і з нормальними тормозами, то візуально якість здається норм. І вже другий рік. А от для дорослих фіг його. Трохи інші ж навантаження. :)

На Ардісу складному вже роки 4 їжджу, 24". По місту нормуль, а так и на 50 км їздив. Загальна маса за 90 кг.

Крім гуми все рідне. Тільки підрегулював трішки. Брав за штуку грн, вже давно отбив.

 

sanyock

Забув, сідушка нова:)).

 

sanyock

Ардіси, як на мене, дуже стрьомні байки. У сусіда минулого року задня втулка розлетілась, за сезон.

Хоча, багато хто їздить і задоволений... Але, думаю, за ті гроші, що просять за Ардіси, можна щось солідніше підшукати.

---

Павло, і на чому зупинились?

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Ардіси, як на мене, дуже стрьомні байки. У сусіда минулого року задня втулка розлетілась, за сезон.

Хоча, багато хто їздить і задоволений... Але, думаю, за ті гроші, що просять за Ардіси, можна щось солідніше підшукати.

---

Павло, і на чому зупинились?

Giant чи Cube будемо брати, 21 швидкість, тільки ось думаю ще - з механічними гальмами чи гідравліку. Майже зібралися вже брати з механічними, але один знайомий на власному досвіді порадив ще подумати, начебто дитині гальмувати буде проблемніше.

Але погода вже шепоче, то треба якось визначатись. )

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Giant чи Cube будемо брати, 21 швидкість, тільки ось думаю ще - з механічними гальмами чи гідравліку. Майже зібралися вже брати з механічними, але один знайомий на власному досвіді порадив ще подумати, начебто дитині гальмувати буде проблемніше.

Але погода вже шепоче, то треба якось визначатись. )

На механіці проблемніше? Як на мене, сумнівне твердження. Швидше, з гідравлікою - комфортніше, але і до неї треба звикнути.

Тут питання різниці в ціні, якщо суттєва і це питання - суттєвє, то сміло можна брати механіку, якщо ж не суттєва, або взагалі питання ціни не суттєве - то, звісно, гідравліка.

Хардтейл чи двопідвіс?

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

На механіці проблемніше? Як на мене, сумнівне твердження. Швидше, з гідравлікою - комфортніше, але і до неї треба звикнути.

Тут питання різниці в ціні, якщо суттєва і це питання - суттєвє, то сміло можна брати механіку, якщо ж не суттєва, або взагалі питання ціни не суттєве - то, звісно, гідравліка.

Хардтейл чи двопідвіс?

Ну от я теж ще думаю. :)

Хардтейл, підліткові майже всі такі в інтернет-магазинах.

 

Павел Булах

механіку простіше відремонтувати в дорозі..

 

McAron

Доречне зауваження.

 

Павел Булах

Для меня особой разницы нету, какие тормоза, хоть педальные. Наверное, потому что привыкли к совковым велам. Сейчас беспощадно юзаю гибрид бергамонт хеликс 9.1. на прямых держит скорость до 35 км/час. на спусках до 50 набирал. У друга брал шоссер карбоновый гайнт, конечно, вещь. И скорость набирает быстрее и держит лучше при тех же усилиях, но посадка другая, нужно привыкнуть и стоимость в полтора раза дороже.

 

butsefal2007

По тормозам, наверное, чем проще, тем лучше. У шоссеров, заметил, в основном ободные идут. Скорее из- за веса.

 

butsefal2007

Ответ на сообщение пользователя butsefal2007 показать

По тормозам, наверное, чем проще, тем лучше. У шоссеров, заметил, в основном ободные идут. Скорее из- за веса.

Для гібрида, щей підліткового з ві-брейками можуть бути проблеми - проїдеться через калюжу з болотом, вимастить обод і може статись трабл. Зрозуміло, що шосейники такої їзди не передбачають, та і вага...

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя SFox показать

Для гібрида, щей підліткового з ві-брейками можуть бути проблеми - проїдеться через калюжу з болотом, вимастить обод і може статись трабл. Зрозуміло, що шосейники такої їзди не передбачають, та і вага...

А де гарантія, що диск в багнюку не вимастить?

 

butsefal2007

Ответ на сообщение пользователя butsefal2007 показать

А де гарантія, що диск в багнюку не вимастить?

Гарантії нема, просто ймовірність менша.

Я ж не кажу, що ві-брейки - це погано, просто говорю про їх недоліки в порівнянні з дисками.

 

SFox

Мапа сайту Повна версія Оновити