Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
FIFA PlayStation?

є хтось з форумчан хто "бавиться" в такі ігри?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

є хтось з форумчан хто "бавиться" в такі ігри?

Да, режусь с сыном иногда.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Да, режусь с сыном иногда.

)) спецом полгода ждал, чтоб ответить?

 

KonsL

То він півроку як купляв...

 

GOTS

От штунди тпйно ігрозалежні

 

Десна

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

)) спецом полгода ждал, чтоб ответить?

))) ага и 3 месяца сейчас)))

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

То він півроку як купляв...

Вот и неправда) взял зимой 19го

 

Atlant

Короче вопрос знатокам...как пенали бить если в двоем играть? Знаю два способа и два дебильных. Один- убрать наводку или как этот круг называется чтобы соперник не видел куда бить собираешься, но тогда бьешь только по центру... Либо с наводкой, но соперник всегда видит куда собираешься пробивать...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Короче вопрос знатокам...как пенали бить если в двоем играть? Знаю два способа и два дебильных. Один- убрать наводку или как этот круг называется чтобы соперник не видел куда бить собираешься, но тогда бьешь только по центру... Либо с наводкой, но соперник всегда видит куда собираешься пробивать...

На жаль, лише привчитись бити без прицілу :) Механіка залишається, тому можна бити не лише по центру - треба лише у голові держати цей самій приціл та здвигати «сосочок», як треба ( як з прицілом ви це робите)) Практика, практика і ще раз практика :)

 

Denis Rudenko

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Короче вопрос знатокам...как пенали бить если в двоем играть? Знаю два способа и два дебильных. Один- убрать наводку или как этот круг называется чтобы соперник не видел куда бить собираешься, но тогда бьешь только по центру... Либо с наводкой, но соперник всегда видит куда собираешься пробивать...

Якщо бити з прицілом, то є фішка: треба держати курсор по центру, а потім різко здвигати в одну з сторін. Часто воротарі (гравці) не встигають зреагувати, але це паливо все одно :)

 

Denis Rudenko

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Короче вопрос знатокам...как пенали бить если в двоем играть? Знаю два способа и два дебильных. Один- убрать наводку или как этот круг называется чтобы соперник не видел куда бить собираешься, но тогда бьешь только по центру... Либо с наводкой, но соперник всегда видит куда собираешься пробивать...

Здвигати різко в одну із сторін, коли нажали кнопку удару*

 

Denis Rudenko

Ответ на сообщение пользователя Denis Rudenko показать

На жаль, лише привчитись бити без прицілу :) Механіка залишається, тому можна бити не лише по центру - треба лише у голові держати цей самій приціл та здвигати «сосочок», як треба ( як з прицілом ви це робите)) Практика, практика і ще раз практика :)

Ок)) попробуем)

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Denis Rudenko показать

Якщо бити з прицілом, то є фішка: треба держати курсор по центру, а потім різко здвигати в одну з сторін. Часто воротарі (гравці) не встигають зреагувати, але це паливо все одно :)

Не, не проканывает)))

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Не, не проканывает)))

Хмм... Тоді, на жаль, не знаю =) Соррян) Мене лише ці методи виручають. Як кажуть, "придраконился"))

 

Denis Rudenko

УПЛ в FIFA 22

Нужно тыцкнуть за Ukrainian League

https://www.fifplay.com/fifa-22-leagues-vote/

 

syslik13

Ответ на сообщение пользователя syslik13 показать

УПЛ в FIFA 22

Нужно тыцкнуть за Ukrainian League

https://www.fifplay.com/fifa-22-leagues-vote/

шкода що фіфі пох#& на це головування..

Це маленька перемога. Збірна України буде в FIFA 22

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/national/...

 

syslik13

Мапа сайту Повна версія Оновити