Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Садово-огородная
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6
Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Такс, на правах реклами. Кому потрібен мед - звертайтесь. Є липа-гречка, зовсім трохи лишилось, і гречка - сонях, ще не сахариться.

Можливо буде вересовий, але не факт, що залишиться на продаж, його небагато виходить і ціна космос...

Пачем литруха гречишного?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Пачем литруха гречишного?

Липа-гречка - 300. Липа- сонях-250.

 

rvv1

Цук, гречка-сонях-- 250

 

rvv1

Хоча в сонясі не впевнений, бо досі рідкий... А вже мав кристалізуватись...

 

rvv1

Ну, вже не буду скромнічать.

СИР, СМЕТАНА, МОЛОКО, МАСЛО, БРИНЗА КОРОВ'ЯЧА, МАСЛО ТОПЛЕНЕ (по попередньому замовленню), доставка раз в тиждень безкоштовна))) зі сторони Одеси мені пофіг кудою їхати)))

От по шампінйонам - не знаю, технологію не витримав, приміщення - не підготовлене, не факт, що нормально зійдуть...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Престо не очень средство от тли в твоем случае. У него долгий период действия. Ягода уже скоро будет. Лучше ни чем не брызгай сейчас. Нафиг его тебе потом жрать. После сбора ягод обработаешь. А вообще возьми за правило весной делать профилактику саду. Вероятность, что потом заведется какая-то тля существенно ниже. И не надо будет думать о каких-то обработках перед сбором ягод. Любые обработки за месяц перед сбором урожая нужно прекращать, за исключением средств, которые не токсичны. Против тли я таких не знаю.

Актофит

 

X1M1K

Ответ на сообщение пользователя X1M1K показать

Актофит

Это ты вовремя сказал ;))

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Это ты вовремя сказал ;))

Як вийшло:)) Якраз до літа купить.)

 

X1M1K

Чіла, вітаю тебе з Днем Народження ! Здоров'я тобі і великих урожаїв !

 

Stepan75ss

Ну шо, огородники, просыпаемся. Я уже свю картошку даже посадил. Сад в порядке, можно сказать перезимовал без потерь. В эти выходные даже наконец на хурме почки тронулись. ВЕСНА!!!!!

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Ну шо, огородники, просыпаемся. Я уже свю картошку даже посадил. Сад в порядке, можно сказать перезимовал без потерь. В эти выходные даже наконец на хурме почки тронулись. ВЕСНА!!!!!

"...даже наконец на хурме почки тронулись"(с)... и печень отвалилась ;))

С почином!)

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

"...даже наконец на хурме почки тронулись"(с)... и печень отвалилась ;))

С почином!)

Она не пьет. Я проверял:)

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Ну шо, огородники, просыпаемся. Я уже свю картошку даже посадил. Сад в порядке, можно сказать перезимовал без потерь. В эти выходные даже наконец на хурме почки тронулись. ВЕСНА!!!!!

Скільки років хурмі? Часто вимерзає?

 

X1M1K

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Ну шо, огородники, просыпаемся. Я уже свю картошку даже посадил. Сад в порядке, можно сказать перезимовал без потерь. В эти выходные даже наконец на хурме почки тронулись. ВЕСНА!!!!!

А де ты вообще обитаешь

А то картоха заканчивается - может у тебя накопаю!))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя X1M1K показать

Скільки років хурмі? Часто вимерзає?

Молода. перша зимівля. Віргінка, тому є шанс, що щось виросте. Раніше купляв найобки з нет-магазинів-все вимерзало, навіть позаминулою зимою.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

А де ты вообще обитаешь

А то картоха заканчивается - может у тебя накопаю!))

Фастовский район. Где ты раньше был? Я б и трактор не нанимал. Есть картошка... там... глядишь к утру и огород вскопан)))))

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Ну шо, огородники, просыпаемся. Я уже свю картошку даже посадил. Сад в порядке, можно сказать перезимовал без потерь. В эти выходные даже наконец на хурме почки тронулись. ВЕСНА!!!!!

Да ну її нах.єр таку весну, вчора сніг пролітав... Дубарь... Навіть мухи ледь літають... Доречі, перезимували усі, але одна геть слабенька... Ледь одну рамку обліплюють... Але вони матку в вересні змінили, тому не сильно здивований...

Глянемо як ще виноград прийметься...

Персика втикнув і яблуню.

 

rvv1

І знову на правах реклами))) окрім вищезгаданих мёда і молочки, в травні буде перша крольчатина)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Да ну її нах.єр таку весну, вчора сніг пролітав... Дубарь... Навіть мухи ледь літають... Доречі, перезимували усі, але одна геть слабенька... Ледь одну рамку обліплюють... Але вони матку в вересні змінили, тому не сильно здивований...

Глянемо як ще виноград прийметься...

Персика втикнув і яблуню.

виноград щіплював чи просто садив? Він дуже живуча штука в цьому плані. А от холодів та хвороб може не перенести, що правда дуже залежить від сорту. В мене в вересні один захворів теплолюбивий, але хімією відхаючив, перезимував гарно, хоч я його восени вже поховав.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

виноград щіплював чи просто садив? Він дуже живуча штука в цьому плані. А от холодів та хвороб може не перенести, що правда дуже залежить від сорту. В мене в вересні один захворів теплолюбивий, але хімією відхаючив, перезимував гарно, хоч я його восени вже поховав.

Молдавський сортовий- минулого року прийнявся, наче перезимував, не знаю чи весь...

Восени втикнув гілочки вже наш, адаптований, гляну як прийметься...

 

rvv1

А у меня хурма в этом году даже цвести будет. Цвет потом все равно сбросит, но сам факт!

 

chila

Щось занадто тихо тут)))

Черешні нема, абрикоси, персіка також, град нафіг побив. Полуниця(клубніка, ледь згадав)))) було вдосталь, але швидко погоріла, малина - хоч попою жери, смородина, порічка, ну таке, є і добре, вишні майже нема... Картоплґюя, буряк, морква, помідори, огірки, кабачки, цибуля, часник - має бути відмінний врожай. Мед - цього року набагато краще.

 

rvv1

То я лише мушу нагадати. Що намагайтеся ккпляти оригінальні засоби захисту рослин.

Бо КИТАЙ буде залишатися у вашому кішківнику.... а там і так вже з півкіло дуста.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

То я лише мушу нагадати. Що намагайтеся ккпляти оригінальні засоби захисту рослин.

Бо КИТАЙ буде залишатися у вашому кішківнику.... а там і так вже з півкіло дуста.

Намагайтеся... Розкажи де, і назви виробників. А взагалі, з фунгіцидами все дуже погано. Старі добрі, перевірені перестали працювати. В мене в цьому році в садку просто жах-одиничні дерева не хворіють, а то всі поголовно... як не курчавість, то моноліоз, або клястер, або ще яка фігня, навіть не ідентифікована. При тому, що весною садок оброблявся не один раз.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Намагайтеся... Розкажи де, і назви виробників. А взагалі, з фунгіцидами все дуже погано. Старі добрі, перевірені перестали працювати. В мене в цьому році в садку просто жах-одиничні дерева не хворіють, а то всі поголовно... як не курчавість, то моноліоз, або клястер, або ще яка фігня, навіть не ідентифікована. При тому, що весною садок оброблявся не один раз.

я тут купую

https://spectrsad.com/

 

GOTS

НП відправляють, продукти оригінальні.

Каталоги сам знайдеш.

по саду-огороду відразу заходь на сайти Адама , Сингнета, Баєр, Самміт-Агро, це лідери по таких продуктах.

Рекомендую на каптоплю Кораген, він є в 50грмбутилочках. продукт коасний. б"є і яйця і розклажть тому не залишає своєї ДР (діюча речовина ) у твоєй печінці ))

 

GOTS

Коли краще дерева садити? Жовтень? Листопад? Квітень?

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Коли краще дерева садити? Жовтень? Листопад? Квітень?

Коли час є. Вже можна замовляти. В квітні в нормальних розплідниках залишаться лише поодинокі сорти, всі популярні розберуть восени.

 

X1M1K

Ответ на сообщение пользователя X1M1K показать

Коли час є. Вже можна замовляти. В квітні в нормальних розплідниках залишаться лише поодинокі сорти, всі популярні розберуть восени.

Я про те - коли краще дерева приймаються. Знайомий каже - краще у листопаді перед снігом і морозами. А як вгадати? То буду садити зараз.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Коли краще дерева садити? Жовтень? Листопад? Квітень?

Дерева краще садити восени. Як тільки скинуло листя і пішло в зиму-вперед. На весну розпустилось і відразу пішло рости, а посажене весною поки приживеться... часу для приросту вже мало.

 

chila

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6
Мапа сайту Повна версія Оновити