Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Исторические посиделки "альтернативной Истории"..

Может и не история, но сохраню для Истории с кем Мы воюем..

.......

СЕРГЕЙ ЛОЙКО

Российский журналист и фотограф.

Провел несколько дней в лагере для российских военнопленных. Густо замешанное отребье, человеческий мусор, дистиллированные люмпены, питательная среда, движущая сила и опора путинского быдло-режима

Недавно, как вам известно, я провел несколько дней в лагере для российских военнопленных. Не скажу, сколько там всего пленных, но их точно сотни.

Из России и Украины (Донбасс).

Не сказать, чтобы я был поражен качеством человеческого материала, но абсолютно все персонажи точно сошли со страниц Платонова, Булгакова ("Собачье сердце"), Бунина ("Окаянные дни") и, конечно, Гашека.

– Не мог отказаться.

– Не было выбора (выхода).

– Меня забрали и привезли сюда.

– Я не знал.

– А что делать?

– Могли посадить.

– Я х...й его знает.

– Я не стрелял.

– Не хотел.

– Думал заработать.

– Думал, здесь лучше, чем в тюрьме.

– Бл... сам не знаю.

В этот лагерь ведь не собирали специально по социальному признаку. Более того, я ведь не отбирал специально никого для интервью.

В общем – это та самая реплика российской армии и самой России, густо замешанное отребье, человеческий мусор, лузеры без полезной специальности (кроме разве "вор-домушник" и "алкаш с бакалеи"), плебс в чистом виде, дистиллированные люмпены, питательная среда, движущая сила и опора путинского быдло-режима, объявившего в XXI веке войну всему светлому, доброму, умному и человечному.

И, конечно, им не победить. Это их последний и нерешительный бой.

Орки, наконец, сбросили человеческое обличье и предстали во всей красе.

В 2014 году я публично впервые назвал российскую армию орками. После чего высокие функционеры Los Angeles Times обвинили меня в необъективности и на два года отлучили от печати, потом простили, потом снова в 2019 году обвинили в том же.

Но, похоже, я был прав. Мы имеем дело с ордами орков, которые расчеловечились окончательно.

Вся тысячелетняя российская история – это история рабства, нарушения всех канонов бытия, многовековая история низости, подлости, предательства, трусости, лени, нищеты, пьянства, хамства, жестокости, воровства, грабежа, бандитизма, насилия, братоубийства, геноцида и попрания всех человеческих ценностей.

Им не победить, потому что они тупик человечества, отбросы всемирной исторической канализации.

Они обречены.

Посему: Россию не следует спасать, чтобы переделать на человеческий лад.

Нужно просто помочь России похоронить себя окончательно.

Этому я и посвящаю остаток своей жизни.

https://gordonua.com/blogs/sergey-loyko/provel-nes...

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ось тут з Хмелем я не погоджуюсь в контексті Московії (з королем Польщі -так, там автономія розглядалася).

І немає жодних фактів на те, що Гетьманщина увійшла до складу Московії.

тут дуже тонка юрд тема.

Давал тебе в бункере, дам и тут.

........

Летопись очевидца

О НАЧАЛІ ВОЙНИ ХМЕЛНИЦКОГО

http://litopys.org.ua/samovyd/sam02.htm

 

дядя бабай

https://t.me/nevzorovtv/8102 дивний плакат. А що так можно було?

 

Чiжик

Ігоре, що ти там з тими недолугиги панькаєшся ...закінчуй ту спробу пронести в народ "ВОГОНЬ" ...Прометея теж не оцінили ....

пс.ти ж сам знаєш, тамтешній рівень.... люди живуть в паральній, реальності рівня -""пачка цигарок-доміно-бощі-невестка с..чка".

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

https://t.me/nevzorovtv/8102 дивний плакат. А що так можно було?

можна ...тільки є один нюанс ... там і наші ДІДИ ...

 

GOTS

 

дядя бабай

https://www.youtube.com/watch?v=f55dHPEY-0U

Богдан Ступка - Мені однаково (Тарас Шевченко)

 

GOTS

і не забувайте, якраз південніше Києва ....київські князі мосово розсляли торків (тюрків,, що не прийняли іслам),

а це зараз черкаська обл.

українці мають дотичне відношення до словян (а самі словяни це група германських племен, в нашому варіанті готів, хоча і свеби(свеі) теж були).

І доречі, так, фінно називають свеїв (шведів) - Ruotsi, але на мою субєктивну думку переносити назву за 1000км на південь це безглуздя, бо кельти із Іберії (сучасна Іспанія) ніколи не називали германців германцями ! це "містечкова" назва яку згадує Цезарь і стосувалася сусідніх з ебуронам племенами на лівому березі Рейна.

Тому фінно-угорські племена які розселилися на лівобережжі (наприклад ЛТА-ВА, ГОВ-ВА) жодним чином не могли називати умовних "руриків" - Руотсі, греюцями.

Я більш схильний до РОКС-Алан, і схоже це назва розселення тих самих Роксоланів (іроно мовних племен).

І ще одне,

Тут викладали, розмежування по закінченню українських прізвищ, так ось лінія з півночі до півдня йже по південому Бузі !

так, до з Вісли до товї самої Ольвії яку захопили Готи. все що на схід то контрлювалося ірономовними.

 

GOTS

https://www.youtube.com/watch?v=MVXuXfOOJLQ

Тарас Григорович Шевченко. «І виріс я на чужині...»

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

https://www.youtube.com/watch?v=f55dHPEY-0U

Богдан Ступка - Мені однаково (Тарас Шевченко)

"..її, Окравленою ЗБУДЯТЬ..

Ох, не ОДНАКОВО мені"..

..........

А теперь, Рекомендую, ВНИМАТЕЛЬНО, желательно со-стопкадрами, просмотреть вот это аниме, которое уже давал..

Это мой Любимый его стих..

Прослушай подаваемую инфу, сопоставь даты и ЧТО было перед Тем, имена, приглядись к лицам в аниме, к самой картинке, манеру подачи, вспомни как ШЕВА про кого ШО говорил..

И, возможно, как и я лично, вычислишь для себя эту Лажу, с Прямым кацоИПСО, причем ЗА Дэржавни гроши..

При этом нЭосвидчэный "пЭрэсичный-Люмпен" Хавает этот фактически "25й кадр" и в коментах постит "дякую-дякую"!!..

Ещё раз - посмотри Своим Свидомым оком - ЧТО здесь НЕ ТАК??..

https://www.youtube.com/watch?v=niplVutJW2k

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

"..її, Окравленою ЗБУДЯТЬ..

Ох, не ОДНАКОВО мені"..

..........

А теперь, Рекомендую, ВНИМАТЕЛЬНО, желательно со-стопкадрами, просмотреть вот это аниме, которое уже давал..

Это мой Любимый его стих..

Прослушай подаваемую инфу, сопоставь даты и ЧТО было перед Тем, имена, приглядись к лицам в аниме, к самой картинке, манеру подачи, вспомни как ШЕВА про кого ШО говорил..

И, возможно, как и я лично, вычислишь для себя эту Лажу, с Прямым кацоИПСО, причем ЗА Дэржавни гроши..

При этом нЭосвидчэный "пЭрэсичный-Люмпен" Хавает этот фактически "25й кадр" и в коментах постит "дякую-дякую"!!..

Ещё раз - посмотри Своим Свидомым оком - ЧТО здесь НЕ ТАК??..

https://www.youtube.com/watch?v=niplVutJW2k

мені важко коментувати те чого я не спиймаю (зором)

мене більше цікавить безглуздий текст, там одне суперечить іншому (до вірша)

дорошенко з татарами проти ляхів ?

я вже події важко памятаю, але

1. якщо мова йде про часи Корсунської Ради то Шеція та Оттаманська імперія по суті були гарантами миру і визнання України (то чи незалежною чи в складі РП як рівноправного члена).

2. Сірко, для мене це гірше ЯнукОвоща та збірної особи Ахмєтова (тобто оліграхів яким кацапи дали "трубу" щоб ті підривали України зсередини). Сірко СРАВ і Хмельниьому і під час коли під Конотопам кацапів умили в крові і можна було палити Москву то ця гнида побіла до Криму ... і Дорошенку ! і Виговському.

Народ то памятаю, і складає пісні про Дорошенка.. і СІРКОМ лиге СОБАК називали !

3. я не знаю про події 300т чоловік ...і що один вижив ...а випадково то вижив не Мазепа ? ...якраз йому блидбко 25р тоді було і сотником точно вже був ....

я повторюсь, коментувати текст важко, там набір суперечносте, а бнавіть сказав , що ідіотизмів , що не мають нічого спільного з реальністю.

ппс. і в ЗСУ є бригада імемі Сірка ...це сук гірше чим була б імені АРТЄМА !

 

GOTS

чорта печінку тому хто той ІПСОшний ЮТУБканал сторив !

я щойно помітив, канал був активний до 23.02

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

мені важко коментувати те чого я не спиймаю (зором)

мене більше цікавить безглуздий текст, там одне суперечить іншому (до вірша)

дорошенко з татарами проти ляхів ?

я вже події важко памятаю, але

1. якщо мова йде про часи Корсунської Ради то Шеція та Оттаманська імперія по суті були гарантами миру і визнання України (то чи незалежною чи в складі РП як рівноправного члена).

2. Сірко, для мене це гірше ЯнукОвоща та збірної особи Ахмєтова (тобто оліграхів яким кацапи дали "трубу" щоб ті підривали України зсередини). Сірко СРАВ і Хмельниьому і під час коли під Конотопам кацапів умили в крові і можна було палити Москву то ця гнида побіла до Криму ... і Дорошенку ! і Виговському.

Народ то памятаю, і складає пісні про Дорошенка.. і СІРКОМ лиге СОБАК називали !

3. я не знаю про події 300т чоловік ...і що один вижив ...а випадково то вижив не Мазепа ? ...якраз йому блидбко 25р тоді було і сотником точно вже був ....

я повторюсь, коментувати текст важко, там набір суперечносте, а бнавіть сказав , що ідіотизмів , що не мають нічого спільного з реальністю.

ппс. і в ЗСУ є бригада імемі Сірка ...це сук гірше чим була б імені АРТЄМА !

Все нюансы этого ипсо пояснять очень долго, если не хочешь сам рытся..

Лишь несколько из них.

1. начинается эта байда с 1669 года, через ДВА года после т.н. "Андрусовского мира", где Польша с кацапией раздерибанили Украину по Днепру.. Есно шо "правобережный" гетьман был хреновым, вчастности Дорошенко, причем возомнил Самостийно договариватся, не то шо с крымскими татарами, а с целой Турцией, хоть и против Польши.. Т.е. муссируется, что Западная часть Украины "плохая"..

2. В аниме ухватили стих Шевы который совсем Не к этому событию, и вместо небольшой стычки постийно показывается массовая "рамадянська вийна", что в "ТЕМУ" ВЕДЬ АНИМЕ ВЫШЛО В 2015 ГОДУ..

3. Постояно мелькают кресты "попраного православия"..

4. Ну и типа ШЕВА называет кагбе "злодиев" уважительными словами - "товарыство" и т.д...

Это так, на "Взагали", а вот "деталей" в аниме я насчитал порядка 50ти на стоп-кадре и вот некоторые из них.

5. на 32 и 36 сек. слева, т.е. с Запада, мелькает "злодейский" образ Виговского, и тут же справа, Восток, на 34сек. появляется косаб-"ихтамнет", очень напоминающий образ кацапа с картины "Штурм Батурина"..

6. На 39сек. уже можно увидеть Дорошенко с булавой, ведущего "рамадянскую"..

7. И Таких "кадров" Потом дофейхуа не буду описывать каждый..

8. Когда летят головы после 56й сек., то они сильно напоминают образы полковников, которые не подписали "Переяславскую раду", вчастности Ивана Богуна, при комменте "щоб земля Украинська йых не прийняла"..

9. выделю прилюбопытнейшую "Деталь" - после 1мин. 20сек. показаны "страдания украинцев", а на 1мин. 28сек. сжимается рука "злодия" на пальцах которой просматриваются глаза, а выше литеры "USA", где "А" в лежачем положении, чтоб сильно не бросалось в глаза.. И над всем этим "герой" Сирко и мелькающие кресты "православия" на фоне бойни козаков между собой..

Повторюсь, таких мелочей я насчитал порядка 50ти..

И Вся эта Фигня ЗА Дэржавный кошт..

Ну и "вишенка"

Автор сценарію та креативний продюсер: Максим Прасолов.

.......

Генеральний продюсер: Едуард Ахрамович.

Виконавчий продюсер: Євген Татарінов.

Художник-постановник: Олексій Чебикін.

.......

КАРОЧ, украинец на украинце..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Все нюансы этого ипсо пояснять очень долго, если не хочешь сам рытся..

Лишь несколько из них.

1. начинается эта байда с 1669 года, через ДВА года после т.н. "Андрусовского мира", где Польша с кацапией раздерибанили Украину по Днепру.. Есно шо "правобережный" гетьман был хреновым, вчастности Дорошенко, причем возомнил Самостийно договариватся, не то шо с крымскими татарами, а с целой Турцией, хоть и против Польши.. Т.е. муссируется, что Западная часть Украины "плохая"..

2. В аниме ухватили стих Шевы который совсем Не к этому событию, и вместо небольшой стычки постийно показывается массовая "рамадянська вийна", что в "ТЕМУ" ВЕДЬ АНИМЕ ВЫШЛО В 2015 ГОДУ..

3. Постояно мелькают кресты "попраного православия"..

4. Ну и типа ШЕВА называет кагбе "злодиев" уважительными словами - "товарыство" и т.д...

Это так, на "Взагали", а вот "деталей" в аниме я насчитал порядка 50ти на стоп-кадре и вот некоторые из них.

5. на 32 и 36 сек. слева, т.е. с Запада, мелькает "злодейский" образ Виговского, и тут же справа, Восток, на 34сек. появляется косаб-"ихтамнет", очень напоминающий образ кацапа с картины "Штурм Батурина"..

6. На 39сек. уже можно увидеть Дорошенко с булавой, ведущего "рамадянскую"..

7. И Таких "кадров" Потом дофейхуа не буду описывать каждый..

8. Когда летят головы после 56й сек., то они сильно напоминают образы полковников, которые не подписали "Переяславскую раду", вчастности Ивана Богуна, при комменте "щоб земля Украинська йых не прийняла"..

9. выделю прилюбопытнейшую "Деталь" - после 1мин. 20сек. показаны "страдания украинцев", а на 1мин. 28сек. сжимается рука "злодия" на пальцах которой просматриваются глаза, а выше литеры "USA", где "А" в лежачем положении, чтоб сильно не бросалось в глаза.. И над всем этим "герой" Сирко и мелькающие кресты "православия" на фоне бойни козаков между собой..

Повторюсь, таких мелочей я насчитал порядка 50ти..

И Вся эта Фигня ЗА Дэржавный кошт..

Ну и "вишенка"

Автор сценарію та креативний продюсер: Максим Прасолов.

.......

Генеральний продюсер: Едуард Ахрамович.

Виконавчий продюсер: Євген Татарінов.

Художник-постановник: Олексій Чебикін.

.......

КАРОЧ, украинец на украинце..

млять ... як ти там все то роздивися .... жах.

пс. але то все куйня.

можна скільки завгодно показувати таких "мультиків" в норм дем країні тот нічогго з того роя не вийде.

Ігоре, у люлей пенсія 3-5 К гривень ! та якщо її піднімуть до 10К то вони і на бік чОрта перейдуть !

люди пачками стоять в помийних баках пляшки вибирають !

Україна одна з найбідніших країн світу , на протязі останніх 30 р ! І якщо в 90х поряд бодай люди з Молдови були....то зараз і ті на голову краще живуть.

і тд

яблуко, для ЗСУ, закупка 51грв. ...потік корупційного лайна - безкінечний !

І тут можна створити хоч 100500 мультків де б на 25 кадрі (чи як його там) показувати на пальціх в позитивному сенсі США то це нікуя не змінить.

 

GOTS

якщо українець бажає норм жити, то найкращий варіант - еміграція !

це доведено століттями !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

млять ... як ти там все то роздивися .... жах.

пс. але то все куйня.

можна скільки завгодно показувати таких "мультиків" в норм дем країні тот нічогго з того роя не вийде.

Ігоре, у люлей пенсія 3-5 К гривень ! та якщо її піднімуть до 10К то вони і на бік чОрта перейдуть !

люди пачками стоять в помийних баках пляшки вибирають !

Україна одна з найбідніших країн світу , на протязі останніх 30 р ! І якщо в 90х поряд бодай люди з Молдови були....то зараз і ті на голову краще живуть.

і тд

яблуко, для ЗСУ, закупка 51грв. ...потік корупційного лайна - безкінечний !

І тут можна створити хоч 100500 мультків де б на 25 кадрі (чи як його там) показувати на пальціх в позитивному сенсі США то це нікуя не змінить.

Руина 2..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

мені важко коментувати те чого я не спиймаю (зором)

мене більше цікавить безглуздий текст, там одне суперечить іншому (до вірша)

дорошенко з татарами проти ляхів ?

я вже події важко памятаю, але

1. якщо мова йде про часи Корсунської Ради то Шеція та Оттаманська імперія по суті були гарантами миру і визнання України (то чи незалежною чи в складі РП як рівноправного члена).

2. Сірко, для мене це гірше ЯнукОвоща та збірної особи Ахмєтова (тобто оліграхів яким кацапи дали "трубу" щоб ті підривали України зсередини). Сірко СРАВ і Хмельниьому і під час коли під Конотопам кацапів умили в крові і можна було палити Москву то ця гнида побіла до Криму ... і Дорошенку ! і Виговському.

Народ то памятаю, і складає пісні про Дорошенка.. і СІРКОМ лиге СОБАК називали !

3. я не знаю про події 300т чоловік ...і що один вижив ...а випадково то вижив не Мазепа ? ...якраз йому блидбко 25р тоді було і сотником точно вже був ....

я повторюсь, коментувати текст важко, там набір суперечносте, а бнавіть сказав , що ідіотизмів , що не мають нічого спільного з реальністю.

ппс. і в ЗСУ є бригада імемі Сірка ...це сук гірше чим була б імені АРТЄМА !

в ЗСУ є бригада імемі Сірка ...це сук гірше чим була б імені АРТЄМА !

......

А ещё КрУля Даныла..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

і не забувайте, якраз південніше Києва ....київські князі мосово розсляли торків (тюрків,, що не прийняли іслам),

а це зараз черкаська обл.

українці мають дотичне відношення до словян (а самі словяни це група германських племен, в нашому варіанті готів, хоча і свеби(свеі) теж були).

І доречі, так, фінно називають свеїв (шведів) - Ruotsi, але на мою субєктивну думку переносити назву за 1000км на південь це безглуздя, бо кельти із Іберії (сучасна Іспанія) ніколи не називали германців германцями ! це "містечкова" назва яку згадує Цезарь і стосувалася сусідніх з ебуронам племенами на лівому березі Рейна.

Тому фінно-угорські племена які розселилися на лівобережжі (наприклад ЛТА-ВА, ГОВ-ВА) жодним чином не могли називати умовних "руриків" - Руотсі, греюцями.

Я більш схильний до РОКС-Алан, і схоже це назва розселення тих самих Роксоланів (іроно мовних племен).

І ще одне,

Тут викладали, розмежування по закінченню українських прізвищ, так ось лінія з півночі до півдня йже по південому Бузі !

так, до з Вісли до товї самої Ольвії яку захопили Готи. все що на схід то контрлювалося ірономовними.

Южнее Киева власти рариков практически не было.. Руки не дотягивались, рубали, ты сам же вкидывал.. Поэтому и в летописях там были "татаровя(от тать..) злыя".. Рариковичи в большинстве своём ещё те ублюдки были..

К тому же летописи тож на "заказ" князьков писались.. Вот тебе пример "хи-хи", допустим тогда уже был футбол и команда "КаллыМиус" и "Куяба" писали свои "летописи", проходит 1000 лет и историк находит Обе "летописи", сидит и чешет репу - КТО же такие "татаровя злыя"??!!!!!.. Вот Тебе и "Альтернативная история"!!..

......

"..це зараз черкаська обл.."..

"ЧЕРКАС чаривный мэч Орея.."(С)..

.....

"..українці мають дотичне відношення до словян.."..

Словене не нация, а те кто СЛОВО знали, остальные были немы, т.е. НЕМЦАМИ..

Это косабы чего то там слАвят.. И "йазек" у них такой же, они, типа, "слАвяне" но страны пишут СлОвакия и СлОвения..

.....

".. називати умовних "руриків" - Руотсі, греюцями.

Я більш схильний до РОКС-Алан, і схоже це назва розселення тих самих Роксоланів (іроно мовних племен)."..

А5 же это косап уже Давно пропихивает "норманскую" версию, мол русь на Русь притянули варяги, Ладога, Новгород и прочая бла-бла.. Например Костамаров утверждает, что Русь пошла с Волыни..

Скорей варяги переняли назву, а не наоборот, как и внешний вид воина, Святослав в пример.. К тому же уже Вольдемар "красно солнышко" очень Спорный "рарикович"..

В той же "Велесовой" так и сказано - РУСЬКОЛАНЬ.. В ней, например, упоминаются "лугари"(Лугань..) но ни слова об Полянах.. Да и нашли "дощечки" под Харьковом..

А5 же гидронимика(за которую не раз упоминал..), топонимика сплошь староиранская..

И я тоже "більш схильний до РОКС-Алан"..

 

дядя бабай

https://www.youtube.com/watch?v=OtN_gadCkWg

Первые фото мордвы и татар 1871 и 1875/ First photos of Mordovians and Tatars 1871 and 1875

тут є маленькі діди тих кого переселяли в 1933р в пустки після голодомору імені Сраліна.

руZZкіц мір,

 

GOTS

Україна це єдина країна індоєвропеців-кочівників які змогла створити державу.

є ще одна, але вона немає незадежності , Осетія.

У нас ніколи не було союзників ...ми чужі ... як для латинів-кельів-гермвнців(словян) так і для кочівників Великого Степу.

Наша територія - це наше прокляття.

пс. сучасний Іран немає жодного відношення до індоєвропеців .... то була МИТЬ .... між арабами та тюрками.

 

GOTS

https://www.youtube.com/watch?v=OBeAEVtP8p0

Облога Києва 1240р. (очима очевидця)

 

GOTS

В продолжение "темы" и моего поста от

дядя бабай

02.05.2022 23:12

........

Новая Речь Посполитая и стратегия сдерживания России.

От поляка Пьотр Кульпа

https://www.youtube.com/watch?v=ZqdpwBXuvFI

 

дядя бабай

.. ну и статья

Крах русского мира и возрождение Речи Посполитой

Создание новой Речи Посполитой фактически "санитарной границы" между Россией и "старой" Европой

https://hvylya.net/analytics/270233-krah-russkogo-...

 

дядя бабай

Національна трагедія XX століття: що пережили українці з 1921 по 1947 роки

https://24tv.ua/golodomori-xx-stolittya-yak-radyan...

*

якістна стаття

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Національна трагедія XX століття: що пережили українці з 1921 по 1947 роки

https://24tv.ua/golodomori-xx-stolittya-yak-radyan...

*

якістна стаття

все поверхню ....

жодного аналізу та послідовності тих подій і тд.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Національна трагедія XX століття: що пережили українці з 1921 по 1947 роки

https://24tv.ua/golodomori-xx-stolittya-yak-radyan...

*

якістна стаття

В чем якисть??

Практически ничего нового в историческом плане, больше идёт как пропагандисткая статья..

И уж совсем ниц в малоизвестности "альтернативной" истории..

Сергей прав..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

В чем якисть??

Практически ничего нового в историческом плане, больше идёт как пропагандисткая статья..

И уж совсем ниц в малоизвестности "альтернативной" истории..

Сергей прав..

та ну ....для більшості людей це і так складно ...а якщо щей розвернути .... що щойно після перемоги більшовиків і розгрошу есерів було дві домінуючі ілеї які конкурували між собою за головну лінію розвутку СРуСРу ... від крайної лівої, де немало бути ринку, грошей і тд навіть СЕКС мав бути вільний ЗА ВИМОГОЮ ТОВАРІЩА ! )))) і відмоги від "військовог комунізму", збрігаючи приватку власніть на засоби виробництва в тих самих селах, доводячи ПЛАН їм, і обмінювати ЗЕРНО на ТОВАРИ, купляти станки-обладнянн на Заході і тд(там дох нюансів., всі і не пригадати).

і як з ЦЬОГО всього випливли ті голодомори ....

тут ТЕМА ....на два-три дні тільки лекції.

 

GOTS

я звісно не сцец ...але наскіллки я памтію, то Сралін таки СПІЗДІЛ і практично реалізував всі ідеї Троцького у взаємовідносинах з заходом.

Те грузинське чмо було тупе як баобаб ...брєнділо ізолюціанізмом .... і по суті і побудувало його ..але на американських заводах, американських інжеренрах і тд.

дозволю собі навіть стверджувати, що якись середній варінт вийшов ..Троцько-Сралінський.

 

GOTS

Перенос поста с военной ветки..

Реакция на статью и видео - "Крах русского мира и возрождение Речи Посполитой"

)))))))))))

"слабко, багато тексту ні-про-що."..

.........

Это просто потому, что в данной "Теме" ты нефейхуа не бычишь, как и большинство тутэшних "пэрэсичных".. Ибо её, "тему", нужно знать и понимать в Комплексе - что было, что есть и что Желают сделать чтоб было, Интересы Всех сторон..

Инфы в статье и особливо в видео просто Овер Дофуя, если не читать как "многабукафф", а "кино" на 2 часа смотреть "нэмачасу", а т.б. Думать над этим..

Вот всего лищь несколько тезисов из статьи "ні-про-що.", где говорится об том КТО главный бенифициар МногоТриллионого движа в Европе -

"..Помощь же США Украине является наиболее Выгодной Инвестицией для Америки в 21 веке. Уничтожение оборонного потенциала России, значительное усиление геополитического влияния в Европе, консолидация союзников в Азии, увеличение экспорта сжиженного газа, нефти, оружия лишь на 5,6% своего оборонного бюджета, является подлинной истории Успеха для США.."..

Тут, на этой ветке, упоминались "Геотраблы" с Югом, в статье тоже есть об этом -

"..Путинская пропагандистка фактически сама признала, что граждане стран Глобального Юга являются ресурсом России для дестабилизации Запада и геополитических торгов с ним.."..

Ну и Главная Фича статьи ЧТО Делать НАМ -

"..Итак, уже сейчас украинские и польские элиты обязаны начать процесс создания военно-политического союза между Украиной, Польшей, Литвой, Латвией и Эстонией.."..

И Гарантом такого Союза будет "Дядя Сэм"("отвечаюший за Базар", как в видео сказал поляк Пётр..), под "присмотром" Британского Льва, с его Ядеркой, технологиями, бабками..

В подтверждение череда "Совпадений"(С) - визиты Байдена в Варшаву, Киев, многочисленное Дуда - Зе, Офигенные Друзья БорИс и прибалты..

Вот цитата - в ЧЁМ Смысл сего..

".. Создание новой Речи Посполитой фактически "санитарной границы" между Россией и "старой" Европой

ИДЕАЛЬНО отвечало бы национальным Интересам США в Европе,

которые Всегда стремились Не допустить появления европейского Гегемона с доступом к западноевропейским технологиям, капиталам и российским ресурсам.."..

И это ещё не всё "полезное" из той статьи.. Не говоря уже за видео там ниже, где поляк Петро "пояснюет", хоть и вкратце(на 2 часа!..), двум нашим, хоть и "подкованым", но всё же "бычкам", нюансы "От можа до можа".. Где, на одном примере, наши "бычки" даже не понимают в Чем Смысл когда Пётр говорит за Три моря, а наши "бычки" сразу "поплыли" в Средиземное, не понимая Смысла Азовского..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Перенос поста с военной ветки..

Реакция на статью и видео - "Крах русского мира и возрождение Речи Посполитой"

)))))))))))

"слабко, багато тексту ні-про-що."..

.........

Это просто потому, что в данной "Теме" ты нефейхуа не бычишь, как и большинство тутэшних "пэрэсичных".. Ибо её, "тему", нужно знать и понимать в Комплексе - что было, что есть и что Желают сделать чтоб было, Интересы Всех сторон..

Инфы в статье и особливо в видео просто Овер Дофуя, если не читать как "многабукафф", а "кино" на 2 часа смотреть "нэмачасу", а т.б. Думать над этим..

Вот всего лищь несколько тезисов из статьи "ні-про-що.", где говорится об том КТО главный бенифициар МногоТриллионого движа в Европе -

"..Помощь же США Украине является наиболее Выгодной Инвестицией для Америки в 21 веке. Уничтожение оборонного потенциала России, значительное усиление геополитического влияния в Европе, консолидация союзников в Азии, увеличение экспорта сжиженного газа, нефти, оружия лишь на 5,6% своего оборонного бюджета, является подлинной истории Успеха для США.."..

Тут, на этой ветке, упоминались "Геотраблы" с Югом, в статье тоже есть об этом -

"..Путинская пропагандистка фактически сама признала, что граждане стран Глобального Юга являются ресурсом России для дестабилизации Запада и геополитических торгов с ним.."..

Ну и Главная Фича статьи ЧТО Делать НАМ -

"..Итак, уже сейчас украинские и польские элиты обязаны начать процесс создания военно-политического союза между Украиной, Польшей, Литвой, Латвией и Эстонией.."..

И Гарантом такого Союза будет "Дядя Сэм"("отвечаюший за Базар", как в видео сказал поляк Пётр..), под "присмотром" Британского Льва, с его Ядеркой, технологиями, бабками..

В подтверждение череда "Совпадений"(С) - визиты Байдена в Варшаву, Киев, многочисленное Дуда - Зе, Офигенные Друзья БорИс и прибалты..

Вот цитата - в ЧЁМ Смысл сего..

".. Создание новой Речи Посполитой фактически "санитарной границы" между Россией и "старой" Европой

ИДЕАЛЬНО отвечало бы национальным Интересам США в Европе,

которые Всегда стремились Не допустить появления европейского Гегемона с доступом к западноевропейским технологиям, капиталам и российским ресурсам.."..

И это ещё не всё "полезное" из той статьи.. Не говоря уже за видео там ниже, где поляк Петро "пояснюет", хоть и вкратце(на 2 часа!..), двум нашим, хоть и "подкованым", но всё же "бычкам", нюансы "От можа до можа".. Где, на одном примере, наши "бычки" даже не понимают в Чем Смысл когда Пётр говорит за Три моря, а наши "бычки" сразу "поплыли" в Средиземное, не понимая Смысла Азовского..

відповів у оригінальній гілці.

--

але троха ще пофлудю. ))

отже, що ми нині взагалі маємо у інфо-просторі на тему України у політиці і історії?

та все що завгодно: від спроб зліпити у логічну послідовність певні події, до відверто дилетантського проповідування самих шалених поглядів.

але відверте профанство і спроби зробити щось якісно обьєднує один момент: дефіцит доказів. навіть не доказів, а просто "первинного матеріалу" я би сказав.

і воно ніби то й логічно: ну нема історичного документу що би однозначно пояснив хто такі були козаки і звідки вони взялися; тож є 20 чи 50 теорій і - вибирай свою, кожна із оних логічно доказана (чи принаймні видається що логічно і видається що доказана); але чи могло діяти одночасно всі 50 варіантів зародження козацтва? очевидно що ні і мабуть 49 теорій хоч і "логічні", хоч і "доказані" але - брехня.

так само із політикою:

ніхто нам простим смертним не скажу правду про наміри і внутрішні події політичної кухні США чи навіть хоч би Польщі.

та ми навіть про внутрішньополітичні движухи всередині нашої ВР чи ОП нічого не знаємо!

тобто, фактів - обмаль, одні натяки і ідеї.

а от теорій - навалом.

ну, тіпа про Реч Посполиту. гарна ідея. в смислі красива і вся така історично-блискуча.

тільки от ми забуваємо, що у тій старій РП не все було гладко і ту країну роздирали протиріччя, які врешті і ослабили її настільки, що вона впала.

і нічого не змінилось - протиріччя між українцями, поляками, прибалтами, білорусами як були так і є. і будуть. тож звідки ідея реінкарнації РП має ноги? із кулуарної інфи автора тексту про американські інвестиції?

ну я х.з. теорія гарна, але вибач, нічим не підкріплена.

решта тексту там така само - апелюється що хтось там щось казав, а хтось щось думає і без жодних підстав проолошується "необхідно", "потрібно" тощо.

я не вважаю такий текст обгрунтованим джерелом інфи.

а як література то да. норм. трохи скучновата правда.

 

Mahno

Мапа сайту Повна версія Оновити